22 MART 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİN (Ramazan YILMAZ)

1.AYAK : Bu yıl katıldığı ilk koşusunda aksilikler yüzünden etikisini gösteremeyen 2.SCARF bugün dahada uygun rakipleri yanında mücadele edecek. 65kg sikletindeki etkili galop görüntüsüyle sinyalleri veren 2.SCARF kazanmasını beklediğim isimdir. Agf sıralamasındaki yerinide göz önünde bulundurursak sürpriz banko olarak bulunmaz bir fırsat olacaktır.

 

2.AYAK : Beşli ganyanın ilk ayağını oluşturan koşu 2.URLA DESTANI ve 1.ÇERMİ KHAN arasında geçecek gibi görünüyor. Bu iki isim
yeterli görünse de her ihtimali değerlendirmek açısından yeri olanların eküri safkanlarıda kuponlarında bulundurmalarında yarar var.

3.AYAK : Mesafenin etkili isimlerinden 2.YAYLALI kendisini tanıyan binicisiyle favorim. 1.HARMANDALI favorimin en sert rakibi. Kazandığı koşu sonrası takısı sökülen 8.ŞAHDAMAR bugün koşu kazandığı takısıyla yeniden etkili olabilir dikkat edilmeli.

4.AYAK : Koşunun favorisi kuşkusuz 1.GÜMBÜRGÜMBÜR, haliyle benimde favorim. Ancak 2.BÜYÜKDÜŞÜN‘ün koşunun temposunu ayarlayacak olması koşuyu farklı alternatif sonuçlara sürükleyebilir. İlk ayaktaki bankomuda göz önüne alınca şayet gelmesi durumunda böylesi bir koşudan kupon yırtmak hiçte işime gelmez. Bu sebeple olası sürpriz umudu ile HEPSİ demek karlı bir yatırım olacaktır. Yeri kısıtlı olanlar 3 ve 4 nolu safkanları eleyebilirler.

5.AYAK : Kendine göre oldukça uygun grupta koşacak olan 2.İRFAN bu koşu ve program için oldukça rahat bankolardan görünüyor.Fazlaca bu koşuya oyalanmadan ikinci banko olarak şablonuma ekliyorum.

6.AYAK : Günün son koşusundaki favorim de ilk ayakta olduğu gibi agfde gerilerde yer alacağını düşündüğüm bir isim. Lakin koşunun gidişatı bakımından yinede kalabalık tutmakta fayda görüyorum. Şablonumda ayrımsız HEPSİ olacak.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2
2.AYAK : 2.1.4.6
3.AYAK : 2.1.8
4.AYAK : HEPSİ
5.AYAK : 2
6.AYAK : HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
Adrian
Üye
Adrian

1. ayak WARRIOR LADY(6) koşmayacak

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Ramazan

admin
Yönetici
admin

2-5 //
1-2-4-6-7 //
1-2-5 ///
1 ///
1-2 //
H //

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bol şanslar Ramazan

1. AYAK
5 (Stormbell)

2. AYAK
1 (Çermi Khan)

2 (Urla Destanı)

3 (Kuğu Güzeli)

6 (Babafikri)

7 (My Cem)

3. AYAK
3 (Latınagırl)

6 (Jettay)

4. AYAK
1 (Gümbürgümbür)

4 (Gözyaşı Gecesi)

5 (Mertadam)

5. AYAK
2 (İrfan)

4 (Yolaşan)

6. AYAK
1 (Asidicle)

2 (Dillere Destan)

3 (Konuksever)

4 (Liderbatur)

5 (Akceren)

6 (Desire)

7 (Gizemlitay)

8 (Karagülüm)

9 (Meylinur)

10 (Ölü Deniz)

11 (Özlenen Gül)

12 (Peleninkızı)

13 (Son Beste)

14 (Yücesoy)