22 MART 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Gün geçtikçe daha iyi duruma gelen, son yarışını çok beğendiğim uzayan mesafenin de lehine olduğunu düşündüğüm 800/48,5 24,0 R dereceli galobu ile bu yarışa katılacak olan 8-FIRE FLAME ve uzun aradan sonra binicisi tarafından hiç üzülmeden bir yarış koşan 5-PRENSES NEHIR artan nefesi ile favorilerim. Sonrasında ise kazandığı yarış sonrası geriye çekilen ardından sert grupta tabela yapamayan ama bugün grubun uygunluğu ve artan nefesi ile koşuyu kazanma şansı hayli fazla olan 4-CERCEI, tecrübesi ile 1-STORM TRACKS ve iyi durumda olduğunu öğrendiğim 3-LOVE SONG sırasıyla şanslı olabilecek isimler.

2.AYAK: Üç aylık bir aranın ardından yarış gören ve beşinci olsa da beğenimi kazanan 4-ÇAMBALI, son üç yarıştır ikinciliklere abone 5-HÜRASLAN ve son yarışında sonlarda adeta duran ama bu yarışta daha başarılı koşacağını düşündüğüm 12-YÜKSEK UÇUŞ arasında geçmesini bir yarış.

3.AYAK: 800/53,5 26,8 R dereceli galobunda eski güzel günlerine dönüş sinyalleri veren 9-YALNIZEFE favorim. Son yarışına bir anlam veremediğim 1-TRAKYA ATEŞİ, zor kazanan bir isim olsa da uzunları daha iyi koşan 6-MERİH, bugün çok iyi koşmalarını beklediğim 2-AZMİ REİS ve 7-ŞAHİNTER sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

4.AYAK: Son koşusu çok sert grupta olan ve bu mesafeyi grup içerisinde koşmuş isimlere göre en iyi dereceye sahip olan 2-REKOR‘un son grup yarışı kendisine sert gelmediyse eğer bu koşuyu kazanması gerekir. Günden güne daha iyi duruma gelen 5-HEYAMOLA her an kazanabilir. Arası olmasına rağmen 2017 yılının kendilerinin yılı olması muhtemel, işin ehli ekürisi tarafından hazırlanan 4-ÇEBERTAY ve Karataş faktörüyle 1-MAGIC BULLET sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

5.AYAK: Tam kendisine uygun bir tempoda gitmesini beklediğim yarışta sonlarda dış kulvardan yapacağı ataklar ile gruba hakim olmasını beklediğim 5-BLACK WASP bankom.

6.AYAK: Son yarışı ile birlikte takip listeme giren 16-TODO CAMBIA gün geçtikçe daha iyi duruma gelmekte, ben bugün kazanır mı bilmem ama çok iyi bir yarış çıkarmasını bekliyorum favorim. Sonlarda güçlü gelecek 4-SATEN ve 3-SON KARAR‘a ilaveten bir de 9-TOLGAHAN ekleyince benim için bu ayak tamamdır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8-5-4-1-3

2.AYAK: 4-5-12

3.AYAK: 9-1-2-6-7

4.AYAK: 2-5-4-1

5.AYAK: 5

6.AYAK: 16-4-3-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans kardeşim

Bombaci
Üye
Bombaci

COMMANDANTE akşama çok pis zehirlerim olabilir. :)) bol şans

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

buda benim istanbul bol şanslar

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

Bombaci
Üye
Bombaci

Orta ölçekli oyunlarda ilk ayakta (1) in yanına at yazmayın

Ismail28
Ziyaretçi
Ismail28

Guzel kurgu olmus tebrik ederim bol sans.

Bombaci
Üye
Bombaci

Arda ben sana e diim üstadsin 👍👍👍

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

Simitçi tekleri ile oyun veren yazarlara benzemediğin için gurur duyuyom senle bro helal olsun devamı gelir inş

Misafir
Ziyaretçi
Misafir

İyi akşamlar. Tüm arkadaşların kuponlarını gün içinde takip ediyorum. Sizden ricam biraz daha erken paylaşabilirseniz sevinirim üstadlar :)

Misafir - Öğretmen
Ziyaretçi
Misafir - Öğretmen

COMMANDANTE kardeşim gündüz programı ve akşam programı için demeliydim kusura bakmayın. Çalışan insanlarız ki sizlerde öylesinizdir. Teşekkür eder herkese bol şanslar dilerim.