22 MART 2015 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

Gerçekten bende bir uğursuzluğun olduğunu artık ciddi ciddi düşünmeye başladım. 4 5 gündür 5te kalıyorum. Ya tek attığım safkan starttan çıkmıyor. Ya da jokeyi düşüyor. Bugün Bursa programını çok hevesli yapmıştım. 4. Ayak tam kafamda belirlediğim gibi koştu. Ve formsuz olan sprintir safkan Tralles Girl’in bile neredeyse kazanacağı yarışta My Konos starttan düzgün çıksaydı çok rahat kazanırdı. Buna adım kadar eminim. Neyse bunları geride bırakıp İzmir yorumlarıma geçmek istiyorum..

1. Ayak Startla birlikte liderliği alacak olan (3) IŞIK HÜZMESİ favorimdir. Ancak bu sefer bu safkan ensesinde (8) SNEIJDER‘ı hissedecektir. Bu 2 safkanın önde kendilerini çok yıpratmaları durumunda devreye (6) LİDERTINAZ veya son yarışını çok beğendiğim (2) ERTEKİN BEYİ girecektir.

2. Ayak Yarışı süratlendirecek olan BUZKAYA önde istediği tempoyu kurmak isteyecektir. Lakin önde istediği gibi tempo kursa da hemen arkasında belirecek olan (9) RAZYANA gerçeği var. Bu safkanın geçen sene çimde ki koşuları zaten ortada. Son düzlük dönülür dönülmez BUZKAYA‘dan sıyrılmasını beklediğim, sonrasında da geriden gelecek olan rakiplerine direnecek güçte olan safkan favorimdir. Senaryom tutmazsa gerilerden etkili gelebilecek olan formda safkan (7) SEÇKİNER ve (6) KIŞLALI. Sürprizde ise (5) KASTAL yazıp burayı kapatıyorum.

3. Ayak Önde bomboş kalacak olan ve üstünde bu tip safkanlara çok iyi binen jokeyiyle, dişiliğinin vermiş olduğu avantajı da eklersek erkek rakiplerine kuyruğunu sallaya sallaya kazanacaktır. (4) AYTEN HANIM BANKOMDUR.

4. Ayak Son yarışını önemsemediğim (3) GARANTİ favorimdir. Son yarışlarıyla geçen sene ki formunu yakalayan (4) HIZLITUĞRA, Son yarışında rakibinin kendisini biçmesinden dolayı yarışı kazanamayan, o yarışta protestonun kabul olmamasına bile inanamadığım (6) DÖNMEZBEY ve son olarak son yarışını mükemmel bulduğum (2) SON KALELİM.

5. Ayak Son yarışıyla sonunda kendisinden beklenen performansı veren (4) PINARAĞA favorimdir. Son yarışları mükemmel olan (2) FEVZİ öncelikli rakibidir. Yarış görüp açığını kapatan (7) ÇIKMANKIZ ve son olarak İstanbul pistinde aradığını bulamayan İzmir pistinde dereceli işleriyle (6) YUMURTACI MEHMET. Son çalışmalarını çok beğendiğim (1) ALACADAĞ.

6. Ayak Gruba baktığımda ara veren ve çok formsuz safkanlar var. Ama içlerinde son yarışı hariç çok formda bulduğum uygun kiloda ve uygun şartlarda start alacak olan (6) TANZER BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3,8,6,2

2. Ayak 9,7,6,5

3. Ayak 4 TEK

4. Ayak 3,4,6,2,1

5. Ayak 4,2,7,6

6. Ayak 6 TEK

ŞABLON TUTARI : 19,20 TLdir. Bol şanslar dilerim.

 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bugün 6 olur inş :)

Bol şanslar dilerim.

Okan

Yeni buldum sizi kurguların iyi ama bu işte şans olması gerekir bugün hıphop starta kalmasa kuponum tutuyordu

hhhh

benim altılı kuponuna yorum alabilirmiyim 1,2,3 / 1,2,9 / 4 / 2,4,6 / 4,8 / 2,3,5,7,12,17

Volkan

Saglık olsun muhterem harbiliğin yeter…

tr ali

İnşallah bugun altılılar tutar herkese bolsans

nihat

son ayak tam isabet.bencede tek olur.

nihat

1 2 3 7 8
1 2 5 6 7 9
1 2 3 4 5 6
1 2 3 4 5 6
2
5
aynen yatırılacak.eklencek bişe varmıdır Bycreed .

nihat

son ayak 6 tek.yanlış basmışım tuşa.

nihat

yanlış yazmışım yav.son ayak 6 tek.

EROL

Santa clara geldi 3. Ayak. Yine 5temi kalicaz dersiniz

hakan

Helal olsun kardes 5 te kaldik yine ama olsun

nihat

eyvallah kardeşim sayende yakaladım.sonda 6 bendede tek idi sende de tek olunca hiç düşünmeden yukardaki verdiğim yatırdım.saolasın.

simurg

tanzer mükemmel…. santa clara yı ben tek tutuyodum ama ortak alıtılı oynadık yattık. yoruma devam dost

okan

Son ayak tanzer cok iyiydi ilk ayakta tekti ama bir tek kislali yoktu şaka gibi