22 MART 2015 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışnıda banko önerdiğim lakin aprantisinin üzerinden düştüğü (4) ATOMBOMBASI favorimdir. Son yarışını dikkate almadığım (1) BABATOSUN, ekürisi ile birlikte (2) AŞKAR BEY ve son olarak bu mesafede çok iyi koşacağını düşündüğüm (5) BİMEN yazıp burayı kapatıyorum.

2. Ayak Çok karışık bulduğum bu ayakta favorim geçen sene bu pistte güzel yarışlar çıkartan (12) TORUN CALLAS‘tır. Aradan etkilenmezse önde ki temposuyla (3) GOLDEN STEP, koşmak isterse iyi koşacak olan (1) BURJ, geçen sezon çok iyi yarışlar çıkartan (4) IMPASSIONED, etkili sprintini ayarlamasını durumunda (6) VALLEY OF THE SUN, kalite safkanlar (7) LIGHT FOOT ve (9) PETEKCAN yazıp burayı kapatıyorum.

3. Ayak Son yarışında mükemmel bulduğum ancak mesafeyi yetiştiremeyen. CİHANIMLA anne kardeş olan. (2) BÜYÜK AĞA BANKOMDUR. CİHANIMDA aynı BÜYÜK AĞA gibi yarış hayatına kısa mesafeli yarışlarla başlamıştı. Açıkçası kısa mesafelerde çok başarılı olamamıştı. CİHANIM uzun mesafeli yarışlar koşmaya başladığında çok etkili yarışlar sergilemişti. BÜYÜK AĞANINDA abisinin yolundan gideceğini düşünüyorum. Çünkü safkanda belli bir güç var ama mesafe kısa geliyor. Bu yarışından sonra uzun mesafelerde bu safkanı görebiliriz.

4. Ayak Son yarışında DB denenen lakin bu takıdan dolayı kötü koşan ve görüyorum ki bu koşuda sahipleri de anlamış olacak ki DB takısını safkandan çıkarmışlar. (2) DERSPLAY favorimdir. Ara sonrası harika bir yarış çıkartan (3) CHERI CHERI LADY, gerçek gücünün bu olduğuna inanmadığım (5) İBRA ve son olarak takibimde ki (4) ENRICHING GIRL.

5. Ayak Bu safkanın gerçekten bu kadar iyi koşabileceğini böyle form tutacağı hiç aklıma gelmezdi. Ama safkan gerçekten çok iyi yarışlar çıkartıyor. (4) ZEUS favorimdir. Kendisi gibi biranda parlayan (8) BEST TIME BEST, geçen sene ki yarışlarını koşsa bu grupta 1.05 ganyana koşabilecek güçte olan (6) DIVINESTAR ve son olarak son yarışında çok iyi iş çıkartan ama nefes probleminden dolayı gerileyen (3) MEMPHIS yazacağım.

6. Ayak Son yarışlarını çok sert gruplarda yapan daha uygun grupta start alacak olan (2) FENERLİCAN BANKOMDUR. Yarışın yüksek tempoda gitmesi olağan. KARAESER,GÜVENBAKAN,ALİŞİRİNOĞLU gibi safkanlar önde tempo belirlemeye çalışacaktır. Birbirlerini yıpratmaları ise olağan bir netice. Hemen arkalarında ise FENERLİCAN yer tutacaktır. Önde ki gruba yavaş yavaş sindire sindire yaklaşacak olan safkan. Son 200 son 100 derken liderliği alıp koşuyu kazanacaktır.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 4,1,2,5

2. Ayak : 12,3,1,4,6,7,9

3. Ayak : 2 TEK

4. Ayak : 2,3,5,4

5. Ayak : 4,8,6,3

6. Ayak : 2 TEK

ŞABLON TUTARI : 26,88 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cemal

Bolsanslar

Aksacli

Teşekkürler dost..

dadas

Gene 5 de kaldık

Anonim

Bol sans kardes

seyis

Helal olsun izmir kuponu çok güzeldi inşallah aksama yutar

serkan

by creed helal olsun sana altılıyı tuttturdum sonunda senn sayende son ayakta 6 yı güzel bulmuşsun teşekkür ederim

nihat

sayende yakaladık teşekkürler.adana kuponum.
1 3 4 5 6 9
1 3 6 7 8 9 12
2 4 5 6 8 9
5
4
1 2 4 5 7 9 10 12 13 14

bilen

Creed teki 2 adrianın kiside 4 dü bende 2 4 geçtim. Yıkıldık.. kısmet değilmiş ikramiye büyüdü. Yine 5te kalırız son ayakta yine aynı creed 2 adrian 10 bizde 2 10 geçmiştik

nihat

işallah bunuda yakalarız.12 tl ganyan geldi.

nihat

hadi oğlum zeus yap bi kıyak.

admin

Kötü kaçtı Nihat, geçmiş olsun. Bir daha ki sefere bulursun inş .

nihat

saolasın admin.nasip değilmiş.

Anonim

Son ayak tanzer 1 inci aprikoss 1 inci vee ben tabela bashisi yakalarim tanzer icin tskkler

Anonim

Yarin icin tutunuz atlar varmi gunduz yarisi

20
0
Tahmin paylaş.x
()
x