21 MART 2015 CUMARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bursa altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Form durumları, idman performansları ile ayrımsız olarak şu üç isim kuponlarda yer almalı. 2 (NURSENA), 4 (DREJAN) ve 7 (UĞURDAYI). Fakat sürpriz yapar mı diye endişelendiğim bir isim var ki benim kuponumda yer alacak 6 (KÖRBELA) ve Adana’da iyi işler çıkartan 3 (SLAYER SCREAM) ilave edeceğim isimler olacak.

 

2.AYAK: Kısa mesafe yarışta vasat performansı olan tayları görüyoruz. Aslında en iyisi kapatmak gibi ama ilerleyen ayaklarda da zorlanacağımızı düşünerek biraz eleme yapalım. Sıralamam sık takı değişikliğine maruz kalan fakat dereceleri bir nebze daha düzenli 9 (HATUNAY), bizzat idmanlarını yaptıran istikrarlı binici tercihi ile 6 (MODELHAN), 2.likleriyle dikkat çeken 1 (ANADOLUDAN),  uzun süreli araya rağmen binicisiyle yaptığı idmanda dikkatimi çeken derecesiyle 2 (BAYARHAN) şeklinde olacaktır.

 

3.AYAK: Uzun mesafeli handikap mücadelede önceliğim son yarışını kazana formda 4 (CHARİSMA) olacaktır. Mesafenin en iyi derecesine sahip 3 (PAYBACK), mesafeye yatkınlığı ile 1 (SEA SPARKLE) ve kendi tayları olan gelişimini sürdüren tabela istikrarlısı 2 (FİNAL TRY) ilave edeceğim isimler olacaktır.

 

4.AYAK: Son birincilikleri, devam ettirdiği formu ve mesafeye olan alışkanlığı ile 1 (KEYFE DEĞER) binicisi idaresinde daha önce de kazandığı gibi yine kazanacaktır. Küçük kuponlara tek yazılabilir. Benim gibi yüksek kilo dezavantajı veya pist değişikliğinden etkileneceği ihtimalini düşünenler yanına kilo açısından avantajlı olan 5 (SEVİMLİGÜZEL) ‘i ekleyebilirler.

 

5.AYAK: Bir önceki ayağa benzer bir durum var yine karşımızda. 1 (GAZELLE EYES) koşunun mutlak favorisi konumunda. muhtemel iki ayaktaki favorilerin gelmesiyle ikramiyenin küçük kalmasına göz yummak istemeyenlere burada 4 (LEYDİ İNTO) ve 5 (MADAM CORLEONE)‘yi önereceğim.

 

6.AYAK: Bölünen maiden yarışın diğer ayağında eküri desteğini yanına alacak olan çalışmalarıyla da göz dolduran ilk yarışından 3.lükle ayrılan 9 (KAŞGARKIZI)  ve edindiği yarış tecrübesiyle klas jokey tercihi ile 10 (MİSİ GÜZELİ) yeterli olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 2-4-7-6-3
2.Ayak: 9-6-1-2
3.Ayak: 4-3-1-2
4.Ayak: 1 /// 5
5.Ayak: 1 /// 4-5
6.Ayak: 9-10

Kupon Tutarı: 9,60 TL  (/// sonrası 4.Ayakta 5 ve/veya 5.ayakta 4-5 ilaveleriyle geniş kupon 57,60 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum.)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ekrem

Bu kupon 3de kalir

umit

Can abi 7 please yaptım para verir mi???

umit

Cevap verirmisin

xcanerx01

Selam herkese guzel cumartesi ler dilerim bolsans lar ustatin altilisi cok guzel bugunki altilimi paylasiyorum yatircam altili 2tek yada has diyorum mesavesinde dekatlar) 1) 2,4,) 1,5) 1,2,) 9)
Istanbul13,3,1) 13,1,9) 6) 1,3) 6,12) 5,6? 12,14)herkese bolsans dilerim

xcanerx01

Tapiki seve seve

Ramazan Yılmaz

Admin şu kupona bakarmısın altılıya küsme sebebi :D
A-3825-A239-5E79

admin

4 BOY STARTTA KALMIŞ. Gitti bir kaç binlik :)

Ramazan Yılmaz

7 atın koştuğu yerde 5 attan yatıp beşte kalmak bu bir tesadüf olamaz bana birşeyler anlatıyor :D

Ramazan Yılmaz

Sen yanlış baktın teklerim geldi 5 atta yattı o kupon :D

admin

5 atta kupon yatmaz. ben doğru baktım :DD

13
0
Tahmin paylaş.x
()
x