Ana Sayfa / Tahminler / 22 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

22 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son üçüncülüğünü beğendiğim 11-UÇAN BRENDA favorim. Galoplarını beğendiğim 2-BAŞBATUR ve 7-SORGUN ASLANI favorime rakip gördüğüm isimler.

2.AYAK: Son iki yarışında sert gruplarda KV yarışlar koşan 4-ALANIS bugün hem çim pistten kurtuldu hem de rakipleri oldukça uygunlaştı ben Özcan Yıldırım idaresinde kazanmasını bekliyorum bankom.

3.AYAK: Start aldığı ilk yarışta padokta efsane bir görüntü çizen binicisinin rezil bir biniş sergilemesine rağmen yakın ara üçüncülük yapan 3-CİVANIM aynı binici ile start almasa tek yazardım ama bugün için yanına 6-MISS PLANET ekleyeceğim.

4.AYAK: Maiden yarışta dört isimi gruptan farklı görüyorum sıralamam şablondadır.

5.AYAK: Son üçüncülüğünü çok beğendiğim 8-SEA PEARL ve bugün çok ters bir yarış koşmasını beklediğim 5-BRAVE APTE başta tuttuğum isimler olup daha sonra ise 6-GRAND SPRING ve 4-THE FLAMINGO yazacağım.

6.AYAK: Az atla geçmek isteyenler için 1-BOZTEPE BEYİ ve 8-AŞK VE GÜL önereceğim isimler ama benim kuponumda çok at olacak sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 11-2-7

2.AYAK: 4

3.AYAK: 3-6

4.AYAK: 5-3-6-7

5.AYAK: 8-5-6-4

6.AYAK: 1-8-2-7-6-4-5-3

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
ozgun1
Üye

Bol şanslar Commandante

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.