ankara altili tahminleri

22 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Ankarada kolay görünen 1.Altılı ve onun tam aksine zor olduğunu düşündüğüm 2.Altılı olmak üzere 9 koşudan oluşan programla birlikteyiz. Yazdığımızın ganyan olması dileği ile;

1.KOŞU: Ömer Faruk arkası yapmış olduğu ikincilik bu gruba yetecek olan 7-SORGUNASLANI’nı güne tekle başlamak isteyenler değerlendirebilir.. Ancak, ben koştuğu ilk günden beri takibimde olan 11-UCAN BRENDA’sız kupon yapmayacağım..

2.KOŞU: Son çim yarışını kesinlikle ölçü almadığım ve o yarış sonrası 49 günlük istirahate çekilip düzenli galoplar yapan 1-PANİGALE Alternatif Tekimdir. Formda günlerden geçen 2-OCEAN GOODLEAS ve son yarışları ölcü olmayan 3-FIRST QUEEN yazıp geçeceğim.

3.KOŞU: Henüz geçilme hissi yaşamayan ve her koşusunu defalarca hayranlıkla izlediğim ve cok kuvvetli bir sprint yeteneğine sahip olan 1-ARMANDO’nun birkez daha sprintini tutturup kazanması olaģan neticedir.. BANKOMDUR..

4.KOŞU: İlk yarışında Kızıl Hisar gibi beklenti olan bir tayın arkasında güzel bir dereceyle ikincilik yapan, ancak oldukça zorlandığını gözlemlediğim 5-GÜRHANŞAH yinede ön sıradan bulunsun. Ayağına cabuk isim, grubunda tecrübelisi 2-ALTINKAFES, ilk yarışında sürdirek favori olmasına rağmen beklentileri karşılayamayan 3-ERBOĞA’yı ayrımsız olarak kuponumda bulunduracağım.

5.KOŞU: Takip listemin en üst sıralarında bulunan ve Grup Koşu olsa bile asla yazmadan yapmayacağım bisim olan, şu güclü sprintini biyerlede tutturup kazanması yakın olduğuna inandığım, kendisi gibi dişi rakiplerinin yanında 4-THE FLAMİNGO yine ilk sıradan önereceğim ve 2.ALTILI GANYANIMIN BANKO ismidir. Son 2400 metre mesafeli yarışta sonlarda cok iyi gelen ve yine yarış kazanmasının yakın olduğunu düşündüğüm 8-SEA PEARL ilk rakibidir. Formda isim isim, koşununda haklı favorisi 3-GUILITY PLEASURE, startta çok fazla oyalanmadığı takdirde şansı bir kat daha artacak 11-VENJURA, Ankara’nın sürprizci jokeyinin tercihiyle 9-MOONGLOW’uda yazarak 1.ALTILIMDA bu ayağı geçiyorum.

6.KOŞU: Bana göre günün en zor koşusu.. Iki defa üst üste H16 koşu kazarak daha üst gruplara göz kırpan 6-ATOM BOMBASI ve Süratli gitmesi muhtemel koşuda sonlardaki ataklarıyla 8-AŞK VE GÜL, 1-BOZTEPE BEYİ ve 3-ÇAGLARKAN’I 2.Altılımda yeterli görüyorum. Ancak 1.Altılımda HEPSİ yaparak rahat yarış izleyeceğim.

7.KOŞU: Ulus Meydanı Koşusunda; ayrımsız Hepsi yaparak rahat yarış izleme taraftarıyım.

8.KOŞU: Form durumu olarak 9-KIZIMÖZCELİK uygun rakipleri arasında kazanması olağan neticedir. Ancak koşu içinde aksilik yaşaması durumunda ilk yarış derecesi bu gruba yetebilecek düzeyde olan 1-ARTUKLU, Urfada umduğunu bulamayan ve çim pist performansını merak ettiğim 5-MATRAOĞLU, ilk defa koşacak olan 4-KORYİĞİT yeterli olur.

9.KOŞU: Günün bir diğer zor koşusu.. Kaliteli bir isim olduğuna inandığım ve son yarışını beğendiğim 15-OZANŞAH, takip atım kötü yarışlar koşsada 4-BELLA MİYA, çim piste çıkınca farklılaşan isimlerden 1-MİRZALAĞA, ağır kilosuna rağmen formda ve eküri destekli 2-BENAZİR KIZI, kazanmakta zorluk çeksede ne yapacağı belli olmayan 6-MAHREM bugün Ankaradaki son ismimdir..

1.ALTILI TAHMİNİM

7-11
1 // 2-3
1
5-2-3
4-8-3-11-9
HEPSİ

2.ALTILI TAHMİNİM

5-2-3
4 THE FLAMİNGO
6-8-1-3
HEPSİ
9-1-5-4
15-4-1-2-6

BOL ŞANSLAR OLSUN..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Özgün

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x