22 HAZİRAN 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Öncelikle herkese merhabalar. Normalde bugün yorum yazmayı düşünmüyordum ancak programda dikkatimi çeken iki ismin olması ki biri uzun süredir koşmasını beklediğim safkanın olmasından ötürü geçte olsa yazmaya karar verdim. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

TEKSAYFA; Henüz tabela yapamamış olsa da bana göre gubun en iyi ismi. Galoplarındaki görüntüsüyle de ışık veren safkan iyi idare edeceğini düşündüğüm binicisiyle fotoyu önde geçebilir.

PATATUKA; Bugün agf sıralamasında çok gerilerde olan bir isim. Bu safkanın pedigrisi çok kuvvetli. Zira kan bağı bulunan bir kaç ismin GODOLPHİN ekürisinde dahi bulunuyor. Bunlardan en önemlisi 2014 yılı Uluslarasası İstanbul koşusunu kazanan SHURUQ isimli GODOLPHİN safkanıyla kan bağı bulunuyor. Safkan henüz fazla bir varlık gösteremedi ancak muhtemel sorunlarından ötürü bir süre geri alınıp iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. Bugün hem ilkkez çıkacağını çim pistte hemde mesafenin etkisiyle sikletininde avantajıyla büyük bir sürprize imza atacağına inanıyorum.

FOTERLİ; Son koşularında form durumu iyi görünmese de geçtiğimiz yıl Ankara pistindeki etkili yarışlarını göz önüne alırsak bugün bir sürprize imza atabilir.

KORYİĞİT; Pedigri olarak gruptaki isimlere nazaran potansiyeli yüksek bir isim. Galoplarındaki düzgün görüntüsüyle de beğendiğim safkan bugun uygun rakiplerinin yanında ilk startında maidene veda eder.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 10.3.5.6.7.2.8
2.AYAK : 7
3.AYAK : 7.2.1.6.4.9.10
4.AYAK : HEPSİ
5.AYAK : 4
6.AYAK : 3.8.9.1.5.7.6.4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kenan

Artık bence gazi de koşacak atlar hakkında şimdiden istişare etmek gerektiğini düşünüyorum

ozgun1

Bu altılı tevziye göz kırpıyor :) Bol şanslar olsun

Hamit

Bol şanslar Abim bugün de

admin

2. ayaktan da anca böyle çıkılır :)

admin

5//
H //
6-8-9-10//
2 //
1-2-4//
1-2-5-12//

admin

Teki yanlış seçtik.

admin

Haydi rastgele :)

admin

İyi denemeydi :)

admin

Kolay değil tevziye talip olmak :)

kalamalka

Merhaba, öncelikle bütün site yorumcularını özelikle Ramazan bey, Mehmet bey, Ertan bey, ayakta alkışlıyorum. Hepsini takip ediyoruz tahminlerini birleştir kendin tek belirle yakalamamdan işten değil daha ne olsun tekrar tebrik ediyorum.

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x