21 OCAK 2018 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Herkeze Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Son startını oldukça beğendiğim. Kafa burun kaybettiği yarış sonrası formunu koruduğunu idman görüntüsüne yansıtan 5 HOY HOY koşuda ilk şans verdiğim isim olup ;  İstanbul pistinden Adana pistinde koştuğu iki yarışında oldukça etkili gözüken bu tip mesafeleri seven 2 GREAR MASTER ciddi rakip olup, idaresinin çok zor bir isim olduğunu düşündüğüm padok ve sahada ki görüntüsü devasa olup çok güzel görüntü içerisinde olup, yarışlarında oldukça zor bir idareye sahip olan Adana pistinde yapmış olduğu idman görüntüsünde oldukça etkili gözüken 6 UDOH üçüncü şans verdiğim isim olup, ikinci olduğu yarışında muntazam bir sprint atarak aklımda yer edinmiş olan daha sonraki koşularında şans verdiğim isimlerden olmasına rağmen çok fazla etkili yarış ortaya koyamayan bugün yarışın oldukça süratli gidecek temposundan sonlarda müsait kilosuyla devreye girebilecek, 10 AMERİCAN SNİPER.

2.AYAK : Zorlu bir maiden mücadelesi olarak gördüğüm istikrarsız isimlerin yer aldığı bu koşuda kumaşının daha farklı ve iyi olduğunu düşündüğüm hazırlıklarına baktığımda diğer rakiplerine göre daha iyi bir derece içerisinde olan 1 AKUSTİK ilk şans verdiğim isim olup, Maidenin vazgeçilmezlerinden olan 6 ORTADOĞU, son alacağı startında koşunun önde isimlerinden olan o gün için koşudan çıkarılan bugün ki eksiksiz formu devam eden 8 YAVUZEFE, Yarış hayatına Adana da şartlı mücadeleyle başlayıp urfa diyarbakır pistlerinden sonra tekrar Adana pistine dönen 4 DİLYAKUP koşu içerisinde önde tuttuğum isimlerdir.

3.AYAK : Dişilere ait şartlı mücadele her sonuca açık koşulardan birisi. Aralarından çok fazla sıyrılabilen isimlerin pek fazla olduğunu düşünmüyorum. Birbirlerine yakın olan güçteki isimlerin start alacağı bu koşuyu riske almak istemiyor ve HEPSİ'ne şans vererek kapatıyorum.

4.AYAK : Günün tek kupalı koşusunda bu tip mesafelerde çok etkili koşuları olan rakiplerine üstünlük sağlayabilecek hazırlıklarıyla koşuda önde tuttuğum isim olup, kendisiyle adeta özdeşleşmiş olan D.Yıldız idaresinde koşuya çıkacak olan 1 AŞEMEZ'in rakiplerinin önünde fotoyu önde geçmesini bekliyor ve günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

5.AYAK : Sevdiği mesafede start alacak olan Adana pistindeki idman görüntüsü oldukça etkili olan 6 GÖZ AĞRISI alternatif tek olarak kullanılabilir gözüyle bakıyorum. Geniş ve sağlam oynayanlar için bugün aradan sonra Adana pistine çıkacak olan hazırlıkları etkili gözüken grubun uygunluğu ile şans arayacak olan 10 VAKURKIZ, son startını kazanırken sürprize imza atan devam eden formuyla koşuda şanslı olabilecek 7 GÜLRUH HATUN sıralaması değerlendirilebilir.

6.AYAK : Bölünen maidenin ikinci kısmında ön plana çıkan iki isim başta değerlendirilmesi gereken isimlerdir. 1 BABABÜLENT , 2 BERZANAĞA rakiplerine göre hazırlık ve form olarak çok önde gözükmüş olsada sürpriz arayacağım bu koşuda ; bugün yine Ahmet Çelik'in bir kez daha tercih ettiği ve koşması durumunda bu rakiplerinden üstün olduğunu düşündüğüm 3 EZHERAN ve yarış hazırlıklarında kıpırdamalar gördüğüm 8 YELKİN şans verdiğim bir diğer isimdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,2,6,10

2.AYAK : 1,6,8,4

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : 1

5.AYAK : 6 // 10,7

6.AYAK : 1,2,3,8

TUTAR : 30,72 // 92,16 TL 

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Murat
Ziyaretçi
Murat

Abiler sizleri takip ediyorum