istanbul altili tahminleri

21 MAYIS 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.KOŞU: Henüz ilk yarışında %44 gibi bir AGF oranıyla oynanan ancak o gün icin 2.likle yetinen, gördüğu yarış sonrasi formunu dahada arttıran 3-BODRUM KALESİ ilk isim olarak kuponlara kesinlikle yazılmalı. Sonrasında yine ilk yarışında beklenti olan ve yine 2.likle yetinen 4-CANYOLDAŞ, son yarışıyla sinyali çakan ve o günde sürpriz olarak kuponumda bulunan ve kazanan kadar iyi koşan 1-BAYKOC ve ilk yarışına anlam veremediğim güzel galoplarıyla 8-HULUTİ ile ilk ayağı geçeriz.

2.KOŞU: İstanbulda gördüğü ilk yarışla pisti tanıyan ve o gün icin benim tekim olmasına rağmen 4.lükle yetinen, bugün dahada iyi koşmasını beklediğim mükemmel galoplarla koşuya gelen 1-ATEŞ KRALLIĞI ilk ismimdir. Son yarısında favorimi deviren ve güzel bir yarış kazanan 2-SARAYBOSNA ikilisi bu ayak icin yeterli olabilir. Ancak ben sürpriz ihtimaline karşi 3-AZAT KUŞU ve takibimdeki nezama  yazmayı bıraksam ozaman gelecekmiş gibi hissettigim 8-KARACABEY ASLANI yazarak sürpriz bekleyeceğim.

3.KOŞU: Yavaş yavaş formunu buldugunu gözlemlediğim, sevdigi pist ve mesafede eküri avantajıyla birlikte, startta çok fazla oyalanmadıği takdirde 7-TOROS ASLANI icin kolay yarış olacağinı düşünüyorum. BANKOMDUR.

4.KOŞU: Maidendan çıkmasının çok zor olacağını düsünsemde, istikrarlı yapısı, eküri avantajı ve güzel galoplarıyla 2-CENGELKÖY BADEMİ’ni ilk sıradan yazmalıyız. İlk startında startta biraz oyalanan ve yarısa adapta olmakta güclenen, yarış gördükten sonra dahada iyi duruma gelen 8-REİSOĞLU, ilk yarışı olumlu ve gayet ışıkli olan 1-CANFATİHİM, kaliteli bir isim olduğu aşikar ilk yarışında çok dillenen ancak beklentileri karşilamayan, yarın cazip konumda olacağını düşünduğüm 10-ZAĞNOS yazarak bu ayağı kapatabiliriz.

5.KOŞU: Ankaradaki son Avrupa Birliği Bakanliğı Koşusunda az farkla tabela dışünda kalan, bugün mesafenin uzamasıyla şansı bir kat daha artan 2-WRITE TO ELLIE ağır favorimdir. Ancak dişi yarışı olması sürprizi beraberinde getirebilir. Bu yüzden yine aynı koşuda AGF’de 3.sırada bulunan ve yine yakın ara 7.lik yapan 9-MACADAMIA, son yarışıyla toparlandığını gösteren 5-CIĞ, meaafe tutan yapısıyla 3-PAN IDOL, henüz maiden olmasına rağmen, koşmuş olduğu yarışlardaki dereceleri iyi olan ve adım adım birinciliğe yürüyen KV yarışla Maidena veda edebileceğini düşundüğüm 7-IMPASSABLE GIRL yazarak bir bomba bekleyebiliriz..

6.KOŞU: Ankarada sert gruplarda koşan ve gayet tatminkar dereceler elde eden ve sevdiği İstanbul pistine dönen, mesafenin uzamasıda lehine olacağını düşündüğüm 2-CİHAN PEHLİVANI benim ger iki programdada Alternatif Tekimdir. Rakip olarak sahibi N.Seyok’un Gazi Koşusuna yetiştirmek için uğrastığını bildiğim ve yeterli handikap puanını toplamak için uğraştıkları o zamana kadar butün koşularda görme ihtimalimiz olan, son koşusunda start hakeminin gazabına uğrayan 8-NEVHAT, son yarışındaki beklenmedik çıkışı sonrası hedef büyütülen ve uzuna gideceği belli olan 7-İNCEDİKEN öncelikli rakiplerdir.

7.KOŞU: Formda bir dönemden geçen, bu koşunun gidişatıda yararına olacağını düsündüğüm 7-SATEN ilk atım. Cıktiğı gibi beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacak olan ve bu potansiyeli olan 2-WIN EVERY DAY ilk rakibidir. Aradan sonra yarış görüp açıklarını kapatan, koşunun tek dişi atı olan 3-KEPEZ STORM’dan bugün bir bomba beklemek adına kuponuma yazıyorum..

8.KOŞU: Mesafeyi seven iki eküri.. Kim kazanırsa şaşirmayacağım. Yarışın gidişatı lehine olacağını düşündüğüm eküriler 2-DUKE OF KENT ve 7-MY BILLIONAIRE benim ikinci Altılıdaki BANKOMDUR.

9.KOŞU: Zorlu koşuda; 211 günlük ara vermesine rağmen müthiş galoplarla bu koşuya gelen 4-DALİCİM ve formunu yükselten 12-SURKAPI ön planda olsada, 1-KARAPANTER, 13-ANADOLU HİSARI, 17-TAŞOVA kesinlikle ihmal edilmemeli. Geniş kuponlar için, 7-DOĞU GÜZELİ, 19-HELYUM, 15-BÜYÜK HAZİNE, 9-ŞENGÖNÜL yazılarak bu ayak kapatılabilir.

1.ALTILI TAHMİNLERİM

3-1-4-8

1-2 // 3-8

7 TOROS ASLANI

2-8-1-10

2-9-5-3-7

2 // 8-7

Kücük Şablon: 9.60 TL

Geniş Şablon:  57.60 TL

2.ALTILI TAHMİNLERİM

2-8-1-10

2-9-5-3-7

2 // 8-7

7-2-3

7 MY BILLIONAIRE

4-12-1-13-17 // 7-19-15-9

K.Şablon : 18.00 TL

G. Şablon: 97.20 TL

Herkese BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İboo

Son ayakta Tetina ihmale alınmalı iyi durumda kısrak

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x