21 MAYIS 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.KOŞU: Henüz ilk yarışında %44 gibi bir AGF oranıyla oynanan ancak o gün icin 2.likle yetinen, gördüğu yarış sonrasi formunu dahada arttıran 3-BODRUM KALESİ ilk isim olarak kuponlara kesinlikle yazılmalı. Sonrasında yine ilk yarışında beklenti olan ve yine 2.likle yetinen 4-CANYOLDAŞ, son yarışıyla sinyali çakan ve o günde sürpriz olarak kuponumda bulunan ve kazanan kadar iyi koşan 1-BAYKOC ve ilk yarışına anlam veremediğim güzel galoplarıyla 8-HULUTİ ile ilk ayağı geçeriz.

2.KOŞU: İstanbulda gördüğü ilk yarışla pisti tanıyan ve o gün icin benim tekim olmasına rağmen 4.lükle yetinen, bugün dahada iyi koşmasını beklediğim mükemmel galoplarla koşuya gelen 1-ATEŞ KRALLIĞI ilk ismimdir. Son yarısında favorimi deviren ve güzel bir yarış kazanan 2-SARAYBOSNA ikilisi bu ayak icin yeterli olabilir. Ancak ben sürpriz ihtimaline karşi 3-AZAT KUŞU ve takibimdeki nezama  yazmayı bıraksam ozaman gelecekmiş gibi hissettigim 8-KARACABEY ASLANI yazarak sürpriz bekleyeceğim.

3.KOŞU: Yavaş yavaş formunu buldugunu gözlemlediğim, sevdigi pist ve mesafede eküri avantajıyla birlikte, startta çok fazla oyalanmadıği takdirde 7-TOROS ASLANI icin kolay yarış olacağinı düşünüyorum. BANKOMDUR.

4.KOŞU: Maidendan çıkmasının çok zor olacağını düsünsemde, istikrarlı yapısı, eküri avantajı ve güzel galoplarıyla 2-CENGELKÖY BADEMİ’ni ilk sıradan yazmalıyız. İlk startında startta biraz oyalanan ve yarısa adapta olmakta güclenen, yarış gördükten sonra dahada iyi duruma gelen 8-REİSOĞLU, ilk yarışı olumlu ve gayet ışıkli olan 1-CANFATİHİM, kaliteli bir isim olduğu aşikar ilk yarışında çok dillenen ancak beklentileri karşilamayan, yarın cazip konumda olacağını düşünduğüm 10-ZAĞNOS yazarak bu ayağı kapatabiliriz.

5.KOŞU: Ankaradaki son Avrupa Birliği Bakanliğı Koşusunda az farkla tabela dışünda kalan, bugün mesafenin uzamasıyla şansı bir kat daha artan 2-WRITE TO ELLIE ağır favorimdir. Ancak dişi yarışı olması sürprizi beraberinde getirebilir. Bu yüzden yine aynı koşuda AGF’de 3.sırada bulunan ve yine yakın ara 7.lik yapan 9-MACADAMIA, son yarışıyla toparlandığını gösteren 5-CIĞ, meaafe tutan yapısıyla 3-PAN IDOL, henüz maiden olmasına rağmen, koşmuş olduğu yarışlardaki dereceleri iyi olan ve adım adım birinciliğe yürüyen KV yarışla Maidena veda edebileceğini düşundüğüm 7-IMPASSABLE GIRL yazarak bir bomba bekleyebiliriz..

6.KOŞU: Ankarada sert gruplarda koşan ve gayet tatminkar dereceler elde eden ve sevdiği İstanbul pistine dönen, mesafenin uzamasıda lehine olacağını düşündüğüm 2-CİHAN PEHLİVANI benim ger iki programdada Alternatif Tekimdir. Rakip olarak sahibi N.Seyok’un Gazi Koşusuna yetiştirmek için uğrastığını bildiğim ve yeterli handikap puanını toplamak için uğraştıkları o zamana kadar butün koşularda görme ihtimalimiz olan, son koşusunda start hakeminin gazabına uğrayan 8-NEVHAT, son yarışındaki beklenmedik çıkışı sonrası hedef büyütülen ve uzuna gideceği belli olan 7-İNCEDİKEN öncelikli rakiplerdir.

7.KOŞU: Formda bir dönemden geçen, bu koşunun gidişatıda yararına olacağını düsündüğüm 7-SATEN ilk atım. Cıktiğı gibi beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacak olan ve bu potansiyeli olan 2-WIN EVERY DAY ilk rakibidir. Aradan sonra yarış görüp açıklarını kapatan, koşunun tek dişi atı olan 3-KEPEZ STORM’dan bugün bir bomba beklemek adına kuponuma yazıyorum..

8.KOŞU: Mesafeyi seven iki eküri.. Kim kazanırsa şaşirmayacağım. Yarışın gidişatı lehine olacağını düşündüğüm eküriler 2-DUKE OF KENT ve 7-MY BILLIONAIRE benim ikinci Altılıdaki BANKOMDUR.

9.KOŞU: Zorlu koşuda; 211 günlük ara vermesine rağmen müthiş galoplarla bu koşuya gelen 4-DALİCİM ve formunu yükselten 12-SURKAPI ön planda olsada, 1-KARAPANTER, 13-ANADOLU HİSARI, 17-TAŞOVA kesinlikle ihmal edilmemeli. Geniş kuponlar için, 7-DOĞU GÜZELİ, 19-HELYUM, 15-BÜYÜK HAZİNE, 9-ŞENGÖNÜL yazılarak bu ayak kapatılabilir.

1.ALTILI TAHMİNLERİM

3-1-4-8

1-2 // 3-8

7 TOROS ASLANI

2-8-1-10

2-9-5-3-7

2 // 8-7

Kücük Şablon: 9.60 TL

Geniş Şablon:  57.60 TL

2.ALTILI TAHMİNLERİM

2-8-1-10

2-9-5-3-7

2 // 8-7

7-2-3

7 MY BILLIONAIRE

4-12-1-13-17 // 7-19-15-9

K.Şablon : 18.00 TL

G. Şablon: 97.20 TL

Herkese BOL ŞANSLAR..

Yazar: ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İboo

Son ayakta Tetina ihmale alınmalı iyi durumda kısrak

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x