istanbul altili tahminleri

21.05.2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Herkese selamlar, Şansınız yanınızda olsun.

1.AYAK: Bugün altılıya zor bir maidenle başlıyoruz. Üç tayın bu yarışta ön plana çıkacağını tahmin ediyorum; (1) CANFATİHİM, ekürisi ile birlikte (2) ÇENGELKÖY BADEMİ ve (8) REİSOĞLU. Son koşuları ile elbette favori çıkacaklar. Sorun şu; buradaki tayların bir çoğunun ilk sentetik deneyimi olacak. Çimdeki yarışları elbette bir ölçüdür. Ancak bu piste çıkınca performanslarda artma yada eksilme yaşanabilir. İlk yarışları hayal kırıklığı yaratmış taylardan değişik bir yarış izlememiz mümkün. Galopları güzel (5) LÜFER, ilk yarışında fazla sıkıştırılmayan (10) ZAĞNOS, (7) ÖZPAR ve Kaya ekürileri (3)FİL KAYA-(9) YAKUTİYE başta olmak üzere tüm tayların şansının olduğuna inanıyorum.

2.AYAK: Hikmet T. Ataman koşusu, dişilerin uzun çim yarışı. Yarın patlamaya en müsait ayaklardan biri burası. Bu kısrakların hiçbiri 2000 metrenin üzerinde bir mesafede denenmedi. 1900 ve 2000 metrelerde iyi performans gösteren kısraklar bu koşuda doğal olarak favori çıkıyor. (2) WRITE TO ELLIE, (5) ÇIĞ, (9) MACADAMIA ve (3) PAN IDOL öncelikli. Ancak süpriz yumurta gibi bir koşu olduğundan; bütçelerin el verdiği ölçüde (12) SUMMER PICTURES, (8) LUSINGA, (7) IMPASSABLE GIRL, (1) SMILING BABY ve (6) ÇINARLI’nın da değerlendirilmesi gerektiği kanaatindeyim.

3.AYAK: Uzun uzun bir şeyler demeye gerek yok. (2) CİHAN PEHLİVANI banko. Bir hafta önce Gazi adayları, Runner Bull’lar, Gürsoyhan’lar, Sinyor Şamil’lerle kapışıyordu. Şayet bunları da geçemeyecekse, kimleri geçecek?

4.AYAK: (7) Saten ve (4) Kubango arasında çok gidip geldim. Ancak ideal pist ve mesafesinde sevdiği jokey ile kilo dezavantajına rağmen diğer ayakları güçlendirmek adına (4) KUBANGO ikinci banko.

5.AYAK: M.Kemal Atakul koşusu yarın son derece zevkli bir çekişmeye sahne olacak gibi duruyor. Önceklik kendisi kadar formda ekürisi ile yarışa çıkacak (7) MY BILLIONAIRE. Ancak bu sürat yarışında öne düşüp yarış kazanmaya çalışacak bir çok at olacaktır. Bu yüzden (1) YALPAGAN, (8)DIAMOND FLAME, (5) GOLDEN TOWER ve (4) MY ROYAL SUN’un da şanslı olabileceğini düşünüyorum.

6.AYAK: Son ayakta (17) TAŞOVA, (2) BOLVADİN ve (1) KARAPANTER’in öncelikle yazılması gerektiği kanaatindeyim.

TAHMİNLERİM:
1.AYAK: 1-2-8-5-10-7-3 // H
2.AYAK: 2-9-3-12-8-7-1-6 // H
3.AYAK: 2
4.AYAK: 4
5.AYAK: 7-1-8-5-4
6.AYAK: 17-2-1 // 13-12-15-6-8-4-3-21-5-10
TUTAR: 50,40 TL.
Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.