Ana Sayfa / Tahminler / 21 MAYIS 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
istanbul altili tahminleri can911

21 MAYIS 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Terazinin güçlükle bozulacağı, son derece dengeli isimlerin bir araya geldiği bir İstanbul programı eşlik ediyor Pazar günümüze. Üç adet de KV koşuların yer aldığı tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Koşu:  Bölünen maiden koşularının ilkinde, orjinin hakkını ilk koşusunda sahaya yansıttığını düşündüğüm sentetikte daha da başarılı olabilecek 3 (BODRUM KALESİ) tek bulmak konusunda zorlandığım programda sağlam aday görünümünde. Yine de küçük küçük tercihlerle şablonumu oluşturmam nedeniyle yanına Trakya Ateşi'nin anneden kardeşi 4 (CANYOLDAŞ) ve idmanda çok iyi görünen 11 (DOĞANNURKIZI) tercihiyle sürpriz arayacağım.

2.Koşu: Dengeli dediğim koşular buradaki Handikap mücadelesiyle ısınmaya başlıyor. Form grafiği yükselişteki isim 4 (ESANADOLU) ilk tercihim. Aynı mesafede kazanan 2 (SARAYBOSNA) çalışmasında aynı potansiyelini sürdüreceği görünümü sergiledi. Kilosu daha da hafifleyen 6 (TURGUT USTA)'nın finişi önde görmesi bu sefer çok sürpriz olmayacaktır. Fakat binicisiyle daha başarılı sonuçlar alan 3 (AZAT KUŞU) sürpriz yapabilme etkinliğine sahiptir.

3.Koşu: Aslında banko denilebilecek kapasitede bir eküri var koşuda. İzmir'de kazandığı koşu vesilesiyle 2 (KARAYÜREK) tercihim olsun. Anneler günü koşusundaki rakiplerine nazaran daha uygun bir grup yakalayan 8 (VELİ CAN KIZI) da azalan kilo avantajıyla birlikte göz ardı edilmemeli.

4.Koşu: Yine ekürilerden tercih yapalım, ilk iki yarışıyla 6 (OLTACI) daha başarılı olduğu sentetikte maidena'a veda edebilir. Diğer ekürilerden 9 (YAKUTİYE) son koşusunu önemli rakipleriyle kendini sınadı ve bu maiden koşuda başarılı olabileceğini gösterdi. Kalite orjine sahip bir diğer isim 1 (CANFATİHİM) küçük kuponlara yeterli olur. Bir kaç kere incelediğim ve bana çok enteresan gelen çalışmalarıyla 8 (REİSOĞLU) ve 5 (LÜFER) geniş oynayabileceklere sürpriz önerimdir.

5.Koşu: Günün ilk KV koşusu dişilere mahsus. Maiden'dan çıktıktan sonra çok iyi bir gelişim gösteren Avrupa birliği Bakanlığı koşusunda da boyun farkıyla tabela dışı kalan bugün de sihirbaza emanet 2 (WRİTE TO ELLİE) ve kazandığı koşusunu hayranlıkla bir daha, bir daha izlediğim 3 (PAN İDOL) ayrımsız tercihlerim.

6.Koşu: Büyük Kulüp koşusunda hazır Sinyor Şamil yokken 2 (CİHAN PEHLİVANI) kazanmaya yakın. Uygun pist ve mesafeyi kollayan 7 (İNCEDİKEN) ve kazandığı koşunun moraliyle 5 (DEPOSİTORY) yeterli olacaktır.

7.Koşu: Uzun mesafeli koşuda buna ayak uydurabilecek isimleri tercih ediyorum. Kilodan etkilenmezse 4 (KUBANGO) ilk tercihim. Uyumlu binicisiyle 7 (SATEN) ve stilyle rahmetli Bardo'yu anımsadığım 1 (EZOP KAHRAMANI) diğer şans verdiğim isimler.

8.Koşu: Kısa mesafeli KV koşuda heyecan katsayısı doruğa çıkacaktır. Finişteki mücadelenin galip adayı olarak binici konusunda ayrım yaptığını düşündüğüm bunu da Uğur'dan yana kullanan 1 (YALPAGAN) yine etkili olabilir. Bu koşuda da önemli bir ikili varken yazmamak olmaz. Mesafeye daha yatkın olduğunu düşündüğüm 2 (DUKE OF KENT) tercihim. Sürpriz tercihim ise kısalan mesafeyi avantajına çevirebilecek bir diğer isim 3 (ASLANAĞZI) olacaktır.

9.Koşu: Günün kalabalık kapanış ayağında tercihlerim form ve çalışma durumlarına göre şöyledir. 5 (HOPA BEYİ), 15 (BÜYÜK HAZİNE), 10 (HABERATLI), 1 (KARAPANTER), 9 (ŞENGÖNÜL) ve 4 (DALİCİM). Hepimize şanslı bir gün olması dileğiyle.

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Koşu: 3-4-11

2.Koşu: 4-2-6-3

3.Koşu: 2-8

4.Koşu: 6-9-1-8-5

5.Koşu: 2-3

6.Koşu: 2-7-5

Kupon Tutarı: 43,20 TL

 

2.Altılı Ganyan Şablonum:

4.Koşu: 6-9-1-8-5

5.Koşu: 2-3

6.Koşu: 2-7-5

7.Koşu: 4-7-1

8.Koşu: 1-2-3

9.Koşu: 5-15-10-1-9-4

Kupon Tutarı: 81,00 TL (Kupon küçültmek isteyenler 4.Koşuda eleme yapabilir)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
USTATCI
Üye

Bol şans

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla