21 MAYIS 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Herkese merhabalar. Öncelikle belirtmek isterimki bugün İstanbul’da oldukça zorlu program hakim. Öyleki çok uzun uğraşlar sonucu şablon oluşturabildim. Tavsiyem kendi tuttuğunuz atları öncekiğe alıp bütçenize göre oynamanızdır. Bu programda herşey mümkün ona göre gardınızı alınız :)

İNCEDİKEN; Son koşusunda oldukça iyi isimlerin yanında tabelada yer bulan safkan bugün hem uygun rakipleri hemde orjin olarak dahada etkili olabileceği pist ve mesafede start alıyor. İlerleyen dönemlerde bu safkandan oldukça güzel performanslar bekliyorum. Bugün yükselişine başlayacağına inanıyorum ve banko larak öneriyorum.

WIN EVERY DAY; Şehir şehir gezmesine rağmen güzel performanslarla tabeladan düşmeyen safkan bugün dahada erkili olabileceği İstanbul pistinde start alıyor. Grupta stilini bozacak isim olmamasından ötürü beyaz bayrak ayna yapabilir.

DUKE OF KENT; Pist ve mesafenin etkili isimlerinden olan safkan ekurisininde en az kendisi kadar şanslı olduğunu için fotoyu onde geçebilir. Gruptaki en güçlü rakibi ise bir önceki koşusunda muazzam birincilik elde eden YALPAGAN olur.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 1.8.7.5.2.10.4.9
2.AYAK : 9//1.2.5
3.AYAK : 7
4.AYAK : 2.1
5.AYAK : 2.1.5
6.AYAK : 6.4.8.3.10.1.2.5.12.13.14.17.15.19.21

Yazar: Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cemal

Senin yorumların benim için çok önemli verdiğin tekler genellikle geliyor emeğine yüreğine sağlık ramazan bey

can911

Bol şanslar değerli kardeşim, gönlüne göre gelsin

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x