21 MART 2015 CUMARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.Ayak : Gösterdiği performans gereği rakiplerine göre daha iyi durumda olduğunu düşündüğüm DREJAN(4) favorim. Bu safkan son yarışında da FRATELLI arkası 2. olmuştu, ilk kez binecek binicisi iyi idare edebilir ise kazanabilir. İyi hazırlanan NURSENA(2) ve formda UĞURDAYI(7) rakipleridir.

2.Ayak : Son yarışı çok iyi olan MODELHAN(6) aynı performansı gösterir ise kazanır.  Sorun nedeniyle kısa ara veren HÜLAGÜHAN(3), son yarışı ile ANADOLUDAN(1), son yarışı ölçü olmayan MAHMUT BABA(5), iyi hazırlanan SUSKUNKAYA(7), HATUNAY(9) ve ALTIN HÜREM(8) diğer rakipleridir.

3.Ayak : Güzel hazırlıkları ile FINAL TRY(2) tekim.

4.Ayak : İzmir’den çok formda gelen KEYFE DEĞER(1) eğer kilo problemi yaşamaz ise kazanır, dileyen tek yazabilir. Güvenemeyen dilediği atları ekleyebilir.

5.Ayak : Mesafede GAZELLE EYES(1) kazanmalı.

6.Ayak : Bugün M. Demirbaş’ın performansı benim için önemli olacak. İlk yarışında 3. olan ve iyi duruma geldiğini düşündüğüm ekürisi ile KAŞGARKIZI(9/5) tekim.

Altılım

1.) 4/2-7
2.) 6/3-1-5-7-9-8
3.) 2
4.) 1/2-3-5-4-7-6
5.) 1
6.) 9

9 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.