21 MART 2015 CUMARTESİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ BURSA ( BY CREED )

1. Ayak Artık yazmaktan bıktığım ama kalitesine gerçekten inandığım (2) NURSENA favorimdir. Önde istediği tempoyu kurabilirse (1) ÇİKOK GELİNİ, son yarışı mükemmel olan istikrarlı safkan (4) DREJAN, Son yarışında sert rakibi OCİOUSA direnemeyen (7) UĞURDAYI ve son olarak son yarışını çok beğendiğim (8) TORUN ALİ yazıp burayı kapatıyorum.

2. Ayak Ara sonrası yarış gören TURABİNİN anne kardeşi (3) HÜLAGÜHAN favorimdir. Son yarışıyla artık maidendan çıkabilecek güce gelen (1) ANADOLUDAN, sonunda beklenen performansı son yarışında veren (6) MODELHAN, son yarışlarına itibar etmediğim (9) HATUNAY,bursa pistinde aralıksız çalışan (4) KUŞÇU EFESİ yazıp burayı kapatıyorum.

3. Ayak Son yarışında rakiplerini çok iyi uyutmayı başaran (4) CHARISMA favorimdir. Bu sefer ciddi rakibi temposunu önlerde kabullenen son düzlükte CHARISMA‘dan sıyrılabilirse (2) FINAL TRY, son yarışlarını mükemmel bulduğum (6) MYSTIC DREAM, uzayan mesafede etkili olabilecek olan (1) SEA SPARKLE , starttan düzgün çıkabilirse bu gruptan üstün olduğunu düşündüğüm (3) PAYBACK.

4. Ayak İZMİR‘den çok formda gelen KEYFE DEĞER bu sefer stilinde rakiplerinin çok fazla olduğundan dolayı kazansa bile kazanmasının çok zor olacağını düşünüyorum. Çünkü AUTUMN PEARL ve SEVİMLİGÜZEL var. Yarışın yüksek tempoda gitmesi muhtemel. Safkanın ağır kilosundan ve çok yıpratılacağını düşündüğümden gözümü sonlarda etkili gelip yarışı vurabilecek safkan aramaya diktim. Bu da tabi ki son yarışlarında önde ki temponun yüksek gitmesinden faydalanıp 2 yarıştır kazanan. Son çalışmalarında formda da gördüğüm, jokeyiyle birlikte 3-3 yapmaya yakındır. (3) MY KONOS BANKOMDUR.

5. Ayak Son yarışında bu grupla kıyaslanamayacak kadar sert grupta koşan ve çok güzel bir ikincilik elde eden (1) GAZELLE EYES BANKOMDUR. Safkanın son çalışmalarını da M.Demirbaş yaptırmış ve 1200 galobunda adeta uçmuş. Geçilmesi benim için çok büyük bir sürpriz olur.

6. Ayak Geçen sene çok iyi yarışlar koşup birtürlü maidendan çıkamayan. Ara sonrası bir yarış gösterilen. TOŞUR yavrusu (2) HÜNKARIM favorimdir. Son düzlüğe kadar çok rahat gelen ama sürekli temposunu sonlarda kaybeden (8) HABER KARTALI ve son olarak son yarışlarını beğendiğim ekuriler (9) KAŞGARKIZI yazıp burayı kapatıyorum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,1,4,7,8
2. Ayak : 3,1,6,9,4
3. Ayak : 4,2,6,1,3
4. Ayak : 3 TEK
5. Ayak : 1 TEK
6. Ayak : 2,8,9

ŞABLON TUTARI : 22,50 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
EROL

Ah by creed ahh yine 5te kaldik…

Anonim

Sağlık olsun. Elbet bulacaz bi gun. Aslinda yoruma da SevimliGuzel’den bahsetmissin. Keske yazsaydin da bizde yazmis olsaydik.