Ana Sayfa / Tahminler / 21 MART 2015 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

21 MART 2015 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışında önde çok iyi tempo kuran (3) KANLITAY favorimdir. İstikrarlı yarışlar koşan tanıdığı aprantisiyle (13) KORKUT EBRU, son çalışmalarını iyi bulduğum (6) RANYA ve son olarak İstanbul pistine geldikten sonra DB takısı denenip etkili koşan (12) EZGİSULTAN.

2. Ayak Son yarışını bitmeyen son düzlükte bitiremeyen (2) CANKUZEY favorimdir. Son yarışını önemsemediğim (6) KRYPTO GİRL, son yarışında gereksiz gerilerde bekleyen (4) FLIGHT ATTENDANT, sürekli geçilebilecek rakip bulan (13) SHE IS MİNE, kalite safkan (1) AL MAHA, son yarışını mükemmel bir şekilde koşan (9) MERIDYA.

3. Ayak Start problemi çözülmüş gibi olsa da güvenemediğim (1) HOP HOP favorimdir. Aslında bu safkanı banko önerecektim lakin starttan çıkıp çıkmayacağı konusu tereddütte bırakıyor. Çıkmadığı anda kuponumuz çöp demektir. O yüzden son yarışında binicisiyle çok iyi anlaşan (9) GÖZ DAĞI, sprintinde geciken (12) HIGH ROLLER, ne zaman ne yapacağı belli olmayan (5) KARAÇİ, son yarışına göre 6 kilo avantaj sahibi olan (6) BEYAZ GÖLGE, ara sonrası yarış gören kalite safkan (4) GECE RÜZGARI, çok ters bir yarış beklediğim (3) PENTAGON FORCE.

4. Ayak Son yarışında ki görüntüsünü çok beğendiğim ve stilinde rakibinin bulunmamasından dolayı önde ki temposunu kendi belirleyecek olan (5) BETİFERİ favorimdir. Kaba kumda etkili yarışlar sergileyen (1) FRENKLİ RÜZGARI ve (4) QUICK RATE yazıp burayı kapatacağım.

5. Ayak Son yarışında 5 boy geç çıkmasına rağmen yarıştan kopmayan çok etkili ataklarıyla yol bulma sorununa rağmen 2. olan. Çok güçlü kan hattına sahip olduğunu düşündüğüm kendisininde çok güçlü bir safkan olacağına inandığım. (6) MY SWEET LADY BANKOMDUR.

6. Ayak Son yarışında mükemmel koşan. Bariyer dibinden yaptığı ataklarla kendisini spikere bile unutturan. Son yarışına göre 9 kilo siklet avantajını da elinde bulunduran (12) KALAYCI ekürilerinin desteğiyle BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3,13,6,12

2. Ayak : 2,6,4,13,1,9

3. Ayak : 1,9,12,5,6,4,3

4. Ayak : 5,1,4

5. Ayak : 6 TEK

6. Ayak : 12 TEK

ŞABLON TUTARI : 30.24 TLdir. Bol şanslar dilerim.

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Bycreed

Bycreed