20 MART CUMA 2015 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışlarına itibar etmediğim süratli gidecek yarışta etkili olabilecek olan (4) SAHTEKAR favorimdir. Aksi durumda önde ki temposunu iyi belirleyebilirse (2) BUNGEE JUMPER, son yarışını mükemmel bulduğum (6) HÜSEYİNBABA yazıp burayı kapatıyorum.

2. Ayak Geçen sene Ankara çim pistinde çok etkili yarışlar sergileyen (1) DÜŞÜMDEKİ favorimdir. Safkana tek rakip olabilecek son yarışlarını iyi bulduğum aprantisinin de iyi tanıdığı (4) FAHRİYE HANIM yazacağım.

3. Ayak Yarışın süratli gitmesi muhtemel. ONURLUNUN süratlendireceği yarışta liderlikte ısrarlı olacak olan DEMİRCİ ve GENÇPRENSES var. Bu safkanın önde temposunu çok rahat bir şekilde belirleyebileceğini düşünmüyorum. Ve bu tip süratli koşularda çok etkili yarışlar çıkartan (1) SIRACA son yarışlarına göre uygun grupta BANKOMDUR.

4. Ayak Geçen sene çim pistteki yarışlara renk katan (6) RENK favorimdir. Yarış gösterilip bu yarışa hazırlanan (8) BABY GAGA, kalitesine inandığım (4) İZMİRŞAHI ve sürprizde (5) KASAP FARİZ yazacağım.

5. Ayak Adeta 2 safkan arasında ki rövanş olacak yarışta ayrım yapmadan (2) DEMİRDÖVEN ve (4) ŞAHPAZLI yazıp burayı kapatıyorum.

6. Ayak Sürekli olarak takibimde olan lakin kendisinde bir ışık göremediğim ama son yarışında güzel koşan iyi işleriyle (6) İNCİR ÇEKİRDEĞİM favorimdir. Bu gruptaki en iyi dereceye sahip olan (2) CORDELYON CAT, son yarışını çok beğendiğim (5) GÖZÜİPEK, yarış gören kalite safkan (8) RAINSTORM, son yarışıyla göz kırpan (9) RIGHT TIME, son yarışında beklediğimden iyi koşan (17) YELENA.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak 4,2,6

2. Ayak 1,4

3. Ayak 1 TEK

4. Ayak 6,8,4,5

5. Ayak 2,4

6. Ayak 6,2,5,8,9,17

ŞABLON TUTARI : 17.28 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
xcanerx01

Selam herkese 1? 4,7)1,2,3,16?) 2,1) 6? 2)1,2?,3,4.,) 17.2)

admin

SAHTEKAR’ı güzel yakalamışsın, 7 lira ganyan tebrikler.

cem

Ahbe kardeşim bende 2.ayaktan yattim 6atla yok:)

xcanerx01

Sonayakaldim gene orda gidecem kiramadik susansisli

Erzurum

İkinci ayağa 6 ekledim yakaladım tskler by cred

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x