Ana Sayfa / Tahminler / 21 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

21 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Adana tahminlerim şu şekilde.

1.AYAK: Son koşusunda startta takılmasına rağmen Ahmet Çeliğin ikinci defa tercihlediği safkan (2) numaralı FRODO BAGGİNS BANKOMDUR. kötü koşması durumunda ilk devreye girmesini beklediğim safkan (5) BRİGİTTE olarak görüyorum. Bu da kötü koşarsa Allah yardımcımız olsun. 

2.AYAK: Arkadaşlar oynayacağım oyunu vermeye devam edeceğim. İnanmayan veya güvenmeyenler için rakipler zaten belli. Ama doğru bildiğimi yapacağım. Bu ayak için yapılan her yoruma katılırım. Bunu da ayrıca belirteyim. Banko önereceğim safkanın anadan kardeşleri. İLK BAHAR: Defalarca grup koşuları koştu. G1-G2-G3-KV vs. 1.899.000 TL kazançla yarış hayatını sonlandırdı. YAZBAHAR: Defalarca kupalı koşularda boy gösterdi G1-G2-G3-KV vs. 572.000 TL kazançla yarış hayatını sonlandırdı. ATAKANKAYA: Yarış hayatını 6 birincilik ve 244.000 TL kazançla sonlandırdı. Babadan bahsedersem zaten sabahlar olmasın. Gülerce ekürisi safkan yaklaşık bir buçuk ay gibi bir süre ile geri çekildi. Çalışmalarını incelediğimde bana hiçte fena gelmedi. Yamak koşusunda pilotlara baktığım da Mayıs ayında oldukça başarılı bir performans sergileyen Mustafa Manav'ın haziran ayında henüz birinciliği yok. Bence bu pilotun da zamanı geldi :) Beklentinin yüksek olduğunu düşündüğüm safkan verdiği ara sebebi ile dinç gireceği bu yarışta ben birincilik bekliyorum. (9) numaralı YAVUZ HATUN risklide olsa BANKOMDUR. Rakipleri kalitesi ile GÖKBURCU, son performansları ile (1) BİNDALIN GÜLÜ, (2) RABAT GUZELİ, (3) ŞİVENAZ, (7) İÇİM SU. İlk defa bir safkanın isminden bahsedeceğim takip zamanı geldiğini düşündüğüm (4) ÇUVALDIZ.

3.AYAK: Yarışın üç safkan arasında geçmesini bekliyorum (1) GUNNER ve (4) KIZIL YILMAZ düellosuna (5) DEMBABA katılabilir.

4.AYAK: Kum çim ayırt etmeyen (1) STORM GİRL sonunda 60 kiloyu da gördü. Bu kiloyu bu rakipler önünde de kaldırabilecek güçte. Ancak ben şablonum un verdiği rahatlıkla yanına at yazacağım. Bunlardan ilki (3) ÖRNEKAY, bir diğeri  (2) SEYYAH KIZI, son olarak (6) SÖZLÜM.

5.AYAK: Yine bir önce ki yarışta olduğu gibi burada da oldukça farklı görünen safkan (3) ULAKÇI yine bu safkanın yanına üç safkan daha yazacağım bunlardan bir tanesi (1) KAÇIN GELİYOR bir diğeri ise oldukça süpriz konumda olacağını düşündüğüm (6) DAŞTANBEY ve (4) LENGÜR LÜNGÜR.

6.AYAK: Kupon hafif olunca yazmalara doyamadım. :) şablonumda olacak.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2 TEK

2.AYAK: 9 TEK

3.AYAK: 1-4-5

4.AYAK: 1-3-2-6

5.AYAK: 3-1-6-4

6.AYAK: 1-10-4-9-8-3

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

123 yorum

 1. Iyi sahurlarr sizi epeydir takip ediyorum guzel yorumlar yorumun dogrusu bildigindor icinden gelendir

 2. öncelikle bol şans ve daha sonra diyecegim şu giriş bölümü selamlar adana diye çıkmış. Çuvaldizi Commandantenin sayfasinda bankom yazdim sende de görünce ikramiye ye ortak çıktı dedim ;) :)

  • Bombaci

   Yeminle görmedim. :) Ben zaten 2-3 yarıştır gözlemliyorum. Biliyorum bu safkanı sürekli uzuna sürdüler. Şimdi mesafesinde diye önerdim.

 3. Bol şanslar bombacı bugun artık kıralım şu şansızlığı

 4. sheva

  TEKSİZ 6LI
  1.AYAK 1.AYRTON–2.FRODO BAGGINS
  2.AYAK istikrarsız atları düşünün,bide dişi olsunlar üstlerinede apranti olcak.zor koşu muhtemelen plase safkanlardan biri kazanır ama hangisi plase bilmiyorumki hepsi diyorum.
  3.AYAK 3-4-5
  4.AYAK 1.STORM GIRL – 3.ÖRNEKAY
  5.AYAK 6.DAŞTANBEY – 3.ULAKÇI
  6.AYAK 3-1-8-9-10

  72,00 TL

 5. Yok kendi kuponunu paylaşmamışta, at saklıyorsun da, bana oradan 5 tane kupon ayarla da. kendi kuponunu bana paylaşta. Emeğe saygı lütfen.

  Herkese bol şanslar

  • sheva

   tanımıyorum ama kelimeleri yanlış kullandı bence kötü niyeti yoktu sanki ? benmi yanlış anladım

  • Bombacı cevap verince bende düşündüm yanlış mı anladım acaba diye. Kendi oynadığın kuponu ver diyor. At saklıyorsun demek değil mi bu?

  • Bombaci

   Bilmem ki admin olsun. Herkese birşeyler düşünür elbet. Ancak bu bana söylenecek en son şey olmalı. :)) hani kötü tahmincinin, bulamıyorsun veya ne bileyim birçok şey söylenir benim içinde herhalde bu en son şey olur. Bildiğim takip ettiğim herşeyi paylaşıyorum çünkü.

  • Hipodrom gişelerinden gizlice para çektiğin fantezisi var herhalde.

 6. Bombaci

  Ali selam. Sana önerebileceğim şey bugün çok yüklenmeden oynaman olur. Hatta mümkünse yedili ganyan oyna.
  1.ayak: 1-4-5
  2.ayak: 2 TEK
  3.ayak: 9 TEK
  4.ayak: 1-4-5
  5.ayak: 1 TEK
  6.ayak: 3 TEK
  7.ayak: 1-3-4-8-9-10
  Bu yedili ganyan şablonum sorularına yanıt olabileceği gibi. istedigin yerde teklerin yanına tuttuğun safkanları ilave ederek genisletebilirsin. Öyle tahmin ediyorum 10 lira civarı tutması lazım. Bol şanslar

 7. silivrili

  Bol şans bombacı

 8. Dostum verdigin kuponları dikkatlice takip ediyorum bu konu da iyi oldugunu dusunuyorum…son zamanlarda sansinin olmadigi asikar…umarim bu durumu yenersin bol sans…

 9. Adrian

  Herkese başarılar diliyorum

 10. Öncelikle herkese merhaba … bombaci ve sheva nin gercekten basarili tahminleri oldugunu dusunuyorum ve bol sanslar diliyorum
  Ankara
  H
  H
  3 DEMIRPENCE arkaya yatip duzlukte yuruyecektir…
  1 STORM GIRL tek sıkıntı ağır kilosu baska sorun yok…
  6 DASTANBEY//1 kacin geliyor
  1 ORADINARIO// 3 Royal Punch & 8 Tolikopa ….
  Herkese bol şans..

 11. uzun süre sonra bir yorumda biz ekleyelim ;) üyelik degismis ismin sonuna 33 eklemek zorunda kaldık,,, tüm yorumcuları okudum kafama yatan atları ekledim

  ilk ayak ben 1 numarayı tek yazacaktım böyle çok sivrilen at olmadığı zaman ilk kez kosan atın orjini iyiyse ona öncelik veririm lakin 2 numarayı çok övmüştünüz yarısını izledim at üçüncü olmuş ama çok rahat ve son metrelerde enseye basmıs Ahmet ikinci defa biniyorsa daha üstüne koyar 1,2 geçtim

  ikinci ayak 1 numarayı çok övmüştünüz tek yazmayı düşünüyordum lakin zayıf bülten olunca yanına yine övdüğünüz kafamın yattığı 4 ve 9 numarayı ekledim

  üçüncü ayak 2 numarayı tek yazacaktım derecelere bakacak olursanız diğerlerinden 3-4 saniye iyi çıkıyor ama 3 numaradan çok söz ettiğiniz için 2,3 geçtim

  dördüncü ayak 1 numara mesafe uzadıkça daha iyi koşacak ve bu taylar için 1200 uzun sayılır ekürisi tembo verir kendisi bitirir

  besinci ayak 1,2,3,4,7 geçtim

  son ayak 1,3,4,7,9,10 birazdan kuponu paylaşırım ilk ayaktan yatarsak diye olduğu gibi aynısını beşlide yaptım ;)

 12. Oncelikle herkese merhaba…bombaci ve sheva nin tahmin ve dusuncelerini gercekten basarili buluyorum ve bol sanslar diliyorum…
  Bana gore Ankara;
  H
  H
  3 DEMIRPENCE duzluge kadar arkaya yatip duzlukte yuruyecektir ankarayi santim santim bilen binicisiyle .,,,
  1 STORM GIRL tek sikinti kilosu baska sorun yok
  6 DASTANBEY///1 Kacin Geliyor
  1 ORADINARIO ///3 Royal Punch ////8 Tolikopa
  Herkese bolsans ve yazdiklari ganyan olsun…

 13. bakalım kuponu ekleyebildik mi ;)

 14. Aynısını Beşli olarak yatırdım

 15. bombaci abi 3.ayakta hata var kuzil yilmaz demissin 3noku at demir pence

 16. Desene benide yaktı ;) hiç bakmadan direk 3 numarayı ekledim ;) oysa kızıl yılmaz 4 numara ;)

 17. 1 numara yanıltmadı.. karakteri oturmamış taylarda yeni koşan at orjini güzel ise avantajlı olur demiştik plase ile başladık çoğu gitti azı kaldı ha gayret :)

  • sheva

   benim kupona benziyo hafiften :)

  • maalesef ki yanlışlığın kurbanı olduk 3 numarayı çok övmüşsünüz dedik yani kızılyılmazı ;) ama kızıl yılmaz 4 numara imiş hiç kontrol etmeden yazmanın hatası

 18. Bombacı tebrikler Yavuz Hatun güvendiğin kadar varmış.

  • Bombaci

   Teşekkürler admin. İzninle bundan böyle sistemi değiştiriyorum. Safkanlar ve koşular hakkında görüşlerimi geceden yayınlayacağım şablonumu ise gündüz yarışları için 13.00 akşam yarışları için 15.00 gibi netleştirip vermeyi düşünüyorum.

 19. bende tebrik ederim hiç aklımda yoktu normalde 1 numarayı tek düşünüyordum ama bugünlük bütün yorumculardan birseyler katmak istedim ;) bakalım bu ayaktaki tahminiyle yanlış rakam vermesi isimize mi yarayacak bizi yatıracak mı ;) zaten burayıda atlatırsak tünelin ucu gözükür

  • Bombaci

   Mustafa bey siz bir defa cezalısınız. Çok boşladınız bizi. Yorumlarınızı özledik bol şanslar:)

 20. Bombaci yavuzhatun icin tespit guzel tebrikler.

  • Bombaci

   Estimatör yarışı seyredemedim. Şirket doktoru da tam gelecek zamanı buldu sağlamdım hasta etti beni :))))) ÇUVALDIZ nasıl koştu ismi cismi duyuldu mu yoksa halen vasat bir görüntü mu çizdi?

  • Şöyle soyliyeyim başta bu ata bir daha M.Baydani bindirmemeleri gerekiyor.Çünkü bugün bir kez daha anladim ki bu yamak cok kibar at biniyor ve bundan dolayi bir daha binerse yine attan bir halt olmaz,at beni tesvik edin dövün biraz diye mazoşist yani var ;) yani anlayacagin saglam bir yamak binerse ve birazda ara verirse bu tip gruplarda iş var yok değil.

  • Bombaci

   Anladım esti teşekkürler.

 21. Bombaci

  Oyunum KİZİL YILMAZ hatamı düzeltiyorum. Az sonra bu KİZİL YILMAZ İÇİN burada neler söylemişim paylaşacağım.

 22. Bombaci

  31 MAYIS yine Ankara altılısin da sürdirek KOZBEYİ gibi üst sınıf safkanın yanında bahsetmiştim. Bu yarışta yazmamak benim için çelişki olurdu. BANKO önermedigim için üzgünüm kusura bakmayın. Galiba cesaretimi yitiriyorum bazen.

 23. sağlık olsun hata bende numaraları kontrol etmem gerekiyordu kızılyılmazı övdüğün için direk olarak 3 numarayı yazdım oysaki at 4 numara imiş artık önümüzdeki maçlara bakacağız ;)

  • Bombaci

   Mustafa bey inanın çok üzgünüm. Nasıl böyle bir hata yaptım anlamıyorum. Defalarca kontrol ediyorum.birde yazımı. Özür dilerim gerçekten.

  • özürlük bir durum yok kardeşim bayiye gidince kendimin kontrol etmesi gerekirdi ama ne diyek olur böyle vakalar oda gelir bizi yakalar ;)

 24. sheva

  burdanda yatarsak yazık

 25. kocaeliye yokmu kimseden oyun

 26. kocaeli resim yapıştırmak zor geldi valla
  1. Ayak
  1 – GAZEVAN
  9 – SOYUGÜZEL
  2. Ayak
  8 – SASUNSI
  3. Ayak
  1 – AMCABEYKAYA
  2 – BARANBABA
  3 – BECOCAN
  4 – ÇETİNBABA
  5 – FECİR
  6 – MOLUHAN
  7 – PEKSOYUNOĞLU
  8 – YÜCESOY
  4. Ayak
  2 – CORITIBA
  3 – GRADE BOY
  8 – MARDINAR
  10 – PAN IKONA
  5. Ayak
  4 – KARTALÖMER
  6. Ayak
  1 – ÖZÜMTATAR

 27. sheva

  tutturduk ama yıktığımız bütün favoriler kazandı 72 lirayı geriye alabiliriz inş :)

  • Bombaci

   Buna da şükür sheva. Ben gibi tutmayanlar da var :)

  • Bombaci

   O değilde ZEUS hariç bir at tut demeyi düşünüyordum sana (1) i Hişman bindiği için onu da söyleyemezdin :))) sonra vaz geçtim:) hatırladın demi ?

  • sheva

   sorma zeus u 5 atta yazmadım o gunlerı hatırladım dıye dogru dıyon ordinario tek aslında ama hışman var diye atmıom :) jokey olsada kurtarsam kendımı şundan

 28. Savasci

  Bombacı 5 liyi senin hatuna oynadım aldım.)))

 29. Savasci

  Tesekkur ederim…Hatun için.)))

 30. bombaci abi kocaeli yorumun varmi abi

 31. Savasci

  13,96.)))))))))))))

  • Bombaci

   Böyle durumlarda 50-100 misli tek li yapıştır yada yedili ganyan oyna savaşçı. Yani sürdirek atlar olduğu günlerde. İnandığın zamanlarda gelirse öyle gelsin. Paraya bakma bol şanslar. Bunlar hep moral olur. Mebla ya bakma.

  • Savasci

   Tesekkur ederim…Sayenizde Yavas yavas işi kapıyorum.)))

 32. Bombaci

  Adminin en son yapacağı şey kupon iptal edip tekrar yazmak olur. Hiç gelemez böyle sıkıntılara 😂😂😂

 33. sheva

  4.ASİ KIRTAY olabilir

 34. Savasci

  soyu güzel koşmaz.)))

 35. Bombaci

  Rakipsiz kaldı garibim 😂😂😂

 36. Savasci

  2.olduk olsun..)))Admin tebrikler..

 37. Savasci

  Bombacı sende tek verdin gazevanı.senide tebrik ederim..

  • Bombaci

   Dur bakalım admin le ilk defa bir anda bu kadar uyuştuk vardır bir hayır:) teşekkürler

 38. Savasci

  Meninayı ben tek verdim benide tebrik edin.)))))))))))))))))))

 39. Savasci

  Admin Soyu güzel koşmaz dediler onu tek atanlara ne olur…o kupon tutarsa para alır mı..

 40. Savasci

  aynı parayı mı alır…6 lı parası neyse onu mu alır yoksa daha az mı alır.bu arada agf ne demek.(((

 41. Savasci

  becocan benim tekimdi .))Tebrikleri alayım.))))))))))

 42. Savasci

  Aslında ben burda 1 numaraya daha cok guveniyordum ama nefesi yetmedi garibin.)))

 43. Savasci

  1 – HERO ADMIRAL

 44. Buraya da 1/5 ikili attık şu şansı bir kıralım karabulutlar geziyor.

 45. Savasci

  Ve yattık .))))) Güzel maçtı ama.)))

 46. Ben gidiyorum oyunlar yalan oldu. Son ayağa oyun yapmadan çıkmam lazım :)

 47. neye elimizi atsak kuruyor resmen yabancıda da patladık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir