Ana Sayfa / Tahminler / 21 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)
ankara altili tahminleri ertanbey

21 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

1.AYAK : Son 15 gündür 1000mt çalışan ve derecesini 1.08de başlayıp sırasıyla 1.07, 1.06, 1,05, 1.04 derken pazar sabahı biraz daha aşağıları çekerken çok Formda görünen ilk startında startta kalması iyi koşmasını engelledi mesafede çok kısa ve çim di.şimdi kumda daha iyi koşmasını beklediğim (8)SELLY bence geliştirdigi formuyla bugün rakiplerini alt edecektir.alternatif BANKOMDUR.rakip olarak koştuğu ikinci yarışında tüm açıklarını kapatan iyi hazırlıklarla (4)MY COST olacaktır.Eğer sende hep ilk ayakta yatıyoruz diyenlere Bu ayağı kapatmalarını tavsiye ederim :)

SIRALAMAM : 8 / 4 / HEPSI

2.AYAK : Aprantilerin savaşında dişi Araplar bir arada.Karmakarışık gibi görünüyor ama değil 😎. . Uzun galoplarının ardından pazar sabahki işlerinde çok formda gözüken 600/41 galobuyla da buyarışa hedef yapılarak hazırlanan (2)RABAT GÜZELİ sevdiği mesafede kazanabilir.alternatif bankomdur..Rakip olarak son yarışında 4 atla on plana çıkardığım (fakat Sheva'nın bırak kazanmayi ilk 5e girerse Özür dilerim dediği 5.ci olduktan sonrada unuttuğu) 😂😂 (8)İZSU ilk rakip gibi gorunsede son yarışlarında beklenen performansı göstermeyen fakat formunu sürekli yukarılara çıkartan (9)YAVUZHATUN, sonrasında da Hışman düzgün sürerse formu cok iyi olan (7)İÇİMSU sırasıyla önereceklerimdir..

SIRALAMAM : 2 / 8.9.7

3.AYAK : Bu yarışta favorinin hariç hepsinin şanslı olduğunu dusunenler ve HEPSİ diyerek kapatılıp bombayı bu ayakta bekleyenler olabilir fakat ben yarış hazırlıklarında cok beğendiğim ve bu yarışa hedef yapılarak hazırlanan birincilik icin kodacak olan uygun kilosu ve formda M.Baydan'ın iyi idaresi ile Son çim pistteki yarışını dikkate almadığım  (2)DIRTY'nin kazanmasını bekliyorum alternatif bankomdur..

SIRALAMAM : 2 banko

4.AYAK : İlk kum yarışında büyük favori olan fakat startta 4 5 boy kalınca 1100metre mesafede etkilenip Özcan'ın yarışa gitmedigini düşündüğüm sonrasında çim pistte başarısız sayılabilecek 2 yarış koştuktan sonra yine kum pistte start alacak olan (6)SÖZLÜM sessiz sedasız hazırlanıyor dikkat derim ben iyi bir idareyle kazanacağını düşünüyorum.rakip olarak onceligim  (4)GÖNÜL GÜZELİ olmakla birlikte sıralamam şablonda olacaktır

SIRALAMAM : 6.4 / 1.2.3

5.AYAK : Son dönemlerin formda safkanı ve ekuri avantajı ile yarışa katılacak olan (3)ULAKCI faborim olmak üzere her an patlama yapabilecek kapasitede olan ve hazırlıklarını beğendiğim (6)DAŞTANBEY ve (1)KAÇIN GELIYOR yakın rakibi olarak kuponumda yer alacaktır..

SIRALAMAM : 3.6.1

6.AYAK : Form durumları birbirine yakın olan (1)ORADİNARİO ve ( 3)ROYAL PUNCH ikilisinin bu grupta çok şanslı olduğunu düşünüyorum.bence ikisinden biri kazanacaktır..

SIRALAMAM : 1.3

Altılı Kuponum :

4.8  / hepsi

2.8 9.7

2

6.4.1.2.3

3.6.1

1.3

Hakkında ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.

22 yorum

 1. Kubi

  Bugün ikimizin tahminleri genel itibariyle örtüşüyor. 1. ayak selly, 2. ayak rabat güzeli son ayak oradinario kazanmasını beklediğim isimler. Bol şans..

 2. sheva

  ya abi özür dilemişimdir mutlakada hiç utanmadan nasıl yazdın atın 5.olduğunu sanarsın uzak kazandı öndeki atlar durunca kaza bela 5. bitirmiş işte :)) bugun için bişi demem ama hepsi senin izsu gibi eşşek belki uzak yapar :))

  • Önemli olan o değil :))) dedinmi dedin ben onu bilirim 😂😂😂 bakalım bugün neler yapabileceğiz.bol şanslar diliyorum sheva şaka bi yana eğlenceli oluyor böyle atismalar :))

  • Bu frodo baggins te ne bulduğunuzu anlamadım ama :) onuda dip not belirtim bari

 3. Savasci

  Bol şanslar ErtanBey…

 4. silivrili

  Bol şans Ertan bey

 5. Öncelikle herkeze bolşanslar dilerim 2 ayakta 4 noyu es geçmeyin derim nedeni m.baydan 10 kere bin mis hiç kazanamamis yine biniyor ben at sahibi olsam yanın dan bile geçirmezdim dikkat diyorum

  • Sırf o yüzden yazmadim ama takibimde o at. Bir sonraki yarışa kollamak lazım..bugünde yeri olanlarca denenebilir..

 6. Adrian

  Başarılar Ertan ;)

 7. COMMANDANTE

  Başarılar Ertanbey bol şanslar :)

 8. Ertanbey iyi günler 4. Koşudaki ÖRNEKAY’ın bugün yarışı sonlarda yapacagı sprintiyle resmi geçit yapacagını düsünüyorum ilk koşusunu Adana’da kumda kazandı bugünde tekrar kuma cıkacak ilk koşusunda starttan 5-6 boy çıkıp dışarıya savrulup gruptan kopmasna ragmen yaptgı sprint hala gözümn önünde o yarşnı canlı izlemstm… Bugün eger start sorunu yaşamaz ise yarışı kazanacgnı düşünyrm benim kuponumda ÖRNEKAY kesinlikle tek olacaktır Bol Şanslar…

  • Örnekay olabilecek tayların başında geliyor neden olmasın.bugün o ayakta favorinin o kiloyla gelebileceğini düşünmüyorum zaten. Yani demem o ki mümkündür bugün için örnekay :)

 9. Savasci

  Hadi bakalım…Bol şanslar..

 10. Liderform un galoplar taylarda tırtladı.

  • Valla 3.atım di aslında 1 numara ama zaten sonuç olarak hepsi yazildigindan pek önemi kalmadı sadece bu frodo baggins işlerinde de çok ahm şahım derece yoktu son yarışında 5 atta 3ncu oda 2 saniye fark yemiş.mantıklı olan yeni koşan taylardan birincilik beklemekti neyse bi şekilde atlattik yinede :) dirty gelirse olur bu iş derim :)

  • Frodo tecrübesi var diye yazdım, belliydi yenilerden birisinin geleceği de 1 numaranın galoba başka siteden baksaydım tek olurdu.

 11. SELLY o kadar oyalanip gerilerde virajı dönmesine rağmen içerden çok iyi döndü. Okadar avanstan sonra ikincilik bile büyük başarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir