Ana Sayfa / Tahminler / 21 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)
ankara altili tahminleri ertanbey

21 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

1.AYAK : Son 15 gündür 1000mt çalışan ve derecesini 1.08de başlayıp sırasıyla 1.07, 1.06, 1,05, 1.04 derken pazar sabahı biraz daha aşağıları çekerken çok Formda görünen ilk startında startta kalması iyi koşmasını engelledi mesafede çok kısa ve çim di.şimdi kumda daha iyi koşmasını beklediğim (8)SELLY bence geliştirdigi formuyla bugün rakiplerini alt edecektir.alternatif BANKOMDUR.rakip olarak koştuğu ikinci yarışında tüm açıklarını kapatan iyi hazırlıklarla (4)MY COST olacaktır.Eğer sende hep ilk ayakta yatıyoruz diyenlere Bu ayağı kapatmalarını tavsiye ederim :)

SIRALAMAM : 8 / 4 / HEPSI

2.AYAK : Aprantilerin savaşında dişi Araplar bir arada.Karmakarışık gibi görünüyor ama değil 😎. . Uzun galoplarının ardından pazar sabahki işlerinde çok formda gözüken 600/41 galobuyla da buyarışa hedef yapılarak hazırlanan (2)RABAT GÜZELİ sevdiği mesafede kazanabilir.alternatif bankomdur..Rakip olarak son yarışında 4 atla on plana çıkardığım (fakat Sheva'nın bırak kazanmayi ilk 5e girerse Özür dilerim dediği 5.ci olduktan sonrada unuttuğu) 😂😂 (8)İZSU ilk rakip gibi gorunsede son yarışlarında beklenen performansı göstermeyen fakat formunu sürekli yukarılara çıkartan (9)YAVUZHATUN, sonrasında da Hışman düzgün sürerse formu cok iyi olan (7)İÇİMSU sırasıyla önereceklerimdir..

SIRALAMAM : 2 / 8.9.7

3.AYAK : Bu yarışta favorinin hariç hepsinin şanslı olduğunu dusunenler ve HEPSİ diyerek kapatılıp bombayı bu ayakta bekleyenler olabilir fakat ben yarış hazırlıklarında cok beğendiğim ve bu yarışa hedef yapılarak hazırlanan birincilik icin kodacak olan uygun kilosu ve formda M.Baydan'ın iyi idaresi ile Son çim pistteki yarışını dikkate almadığım  (2)DIRTY'nin kazanmasını bekliyorum alternatif bankomdur..

SIRALAMAM : 2 banko

4.AYAK : İlk kum yarışında büyük favori olan fakat startta 4 5 boy kalınca 1100metre mesafede etkilenip Özcan'ın yarışa gitmedigini düşündüğüm sonrasında çim pistte başarısız sayılabilecek 2 yarış koştuktan sonra yine kum pistte start alacak olan (6)SÖZLÜM sessiz sedasız hazırlanıyor dikkat derim ben iyi bir idareyle kazanacağını düşünüyorum.rakip olarak onceligim  (4)GÖNÜL GÜZELİ olmakla birlikte sıralamam şablonda olacaktır

SIRALAMAM : 6.4 / 1.2.3

5.AYAK : Son dönemlerin formda safkanı ve ekuri avantajı ile yarışa katılacak olan (3)ULAKCI faborim olmak üzere her an patlama yapabilecek kapasitede olan ve hazırlıklarını beğendiğim (6)DAŞTANBEY ve (1)KAÇIN GELIYOR yakın rakibi olarak kuponumda yer alacaktır..

SIRALAMAM : 3.6.1

6.AYAK : Form durumları birbirine yakın olan (1)ORADİNARİO ve ( 3)ROYAL PUNCH ikilisinin bu grupta çok şanslı olduğunu düşünüyorum.bence ikisinden biri kazanacaktır..

SIRALAMAM : 1.3

Altılı Kuponum :

4.8  / hepsi

2.8 9.7

2

6.4.1.2.3

3.6.1

1.3

Kubi
Üye

Bugün ikimizin tahminleri genel itibariyle örtüşüyor. 1. ayak selly, 2. ayak rabat güzeli son ayak oradinario kazanmasını beklediğim isimler. Bol şans..

Azor Ahai
Üye

ya abi özür dilemişimdir mutlakada hiç utanmadan nasıl yazdın atın 5.olduğunu sanarsın uzak kazandı öndeki atlar durunca kaza bela 5. bitirmiş işte :)) bugun için bişi demem ama hepsi senin izsu gibi eşşek belki uzak yapar :))

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar ErtanBey…

silivrili
Üye

Bol şans Ertan bey

Sakaryalı
Ziyaretçi
Sakaryalı

Öncelikle herkeze bolşanslar dilerim 2 ayakta 4 noyu es geçmeyin derim nedeni m.baydan 10 kere bin mis hiç kazanamamis yine biniyor ben at sahibi olsam yanın dan bile geçirmezdim dikkat diyorum

Adrian
Üye

Başarılar Ertan 😉

COMMANDANTE
Üye

Başarılar Ertanbey bol şanslar 🙂

ReLax
Ziyaretçi
ReLax

Ertanbey iyi günler 4. Koşudaki ÖRNEKAY’ın bugün yarışı sonlarda yapacagı sprintiyle resmi geçit yapacagını düsünüyorum ilk koşusunu Adana’da kumda kazandı bugünde tekrar kuma cıkacak ilk koşusunda starttan 5-6 boy çıkıp dışarıya savrulup gruptan kopmasna ragmen yaptgı sprint hala gözümn önünde o yarşnı canlı izlemstm… Bugün eger start sorunu yaşamaz ise yarışı kazanacgnı düşünyrm benim kuponumda ÖRNEKAY kesinlikle tek olacaktır Bol Şanslar…

Savasci
Üye
Savasci

Hadi bakalım…Bol şanslar..

admin
Yönetici

Bol şanslar, tam olması gerektiği gibi olmuş.

admin
Yönetici

Liderform un galoplar taylarda tırtladı.

Yazar: ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.