Ana Sayfa / Tahminler / 21 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)
ankara altili tahminleri

21 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)

Öncelikle herkese bol şans diliyorum. Dün her ne kadar küçük olsa da Kocaeli altılısını tutturmak bir süredir başlamış olduğum yarış yazarlığında büyük moral oldu. Bu sitenin en büyük özelliği her yazarın büyük özveriyle düşüncelerini ve hislerini harmanlayarak tahminlerini veriyor olması. Çoğu zaman yazarların birbirinden farklı atları ön plana çıkarması yarışsevere fikirler sunarken siteye de zenginlik katıyor bence. Umarım herkesin bütçesi dahilinde kuponlarını yaparak keyif aldığı güzel bir yarış günü olur diyerek tahminlerime başlıyorum.

1.AYAK: İlk yarışında annesi FAİR SON gibi bir safkanın kardeşi olduğundan bahsettiğim (8) SELLY benim pedigrisi itibariyle en güvendiğim isimdir.  İki yarış görüp ikinci yarışında 3 boy startta kalmasına rağmen 3.lük elde eden (2) FRODO BAGGINS ikinci şans verdiğim isim olup küçük kupon yapanlar ilk ayağı bu iki atla geçebilirler; ancak büyük kupon yapanlar için ilk ayakta yatmamak adına hepsi diyerek sıralamamı şablonda gösteriyorum.

2. AYAK: Son 3 yarışı başarılı değil gibi görünsede kazandığı yarışlardaki performansıyla kalite olarak bu grubun üstüne çıkabilecek yetenekte olan safkan (2) RABAT GÜZELİ benim alternatif tek olarak düşünebileceğim bir isim olsada rakipleride var. (1) BİNDALIN GÜLÜ için pist ve mesafe uygun görünüyor. (7) İÇİMSU eski yarışlarını hatırlarsa bu yarışı kazanmaması için bir ihtimal yok. (5) GÖKBURCU istikrarlı tablosuyla heran devreye girebilir. Son olarak orijininin hakkını verirse Turbo yavrusu İlkbahar ve Yazbaharla anneden kardeş (9) YAVUZ HATUN photoyu önde geçebilir.

3. AYAK: Uzun mesafede iyi yarışlar çıkarabileceğini düşündüğüm ve son yarışını dikkate almamak gereken (3) DEMİRPENÇE'den bugün iyi bir yarış bekliyorum. Rakipleri (1) GUNNER (2) DIRTY. Ancak  (4) KIZILYILMAZ daha önce geçemediği rakiplerini bu kez avlayabilir.

4. AYAK: Formda safkan (1) STORM GİRL eküri avantajıyla bu yarışı da kazanacaktır BANKO

5.AYAK: Grupta kalite olarak bir adım öne çıkan  (3) ULAKÇI ve (1) KAÇIN GELİYOR isimli safkanların bu ayak için yeterli olduğunu düşünüyorum. Eğer rakip arayacaksam hepsi demem gerekir.

6. AYAK: Son yarışında ki ikinciliğini beğendiğim (1) ORADINARIO bu grubu geçebilecek güçtedir. Uzun bir aradan sonra gördüğü 2 yarış yeterli midir bilmem ama kuponlarda bulunması gereken (8) TOLIKOPA form bulduysa yarışı kazanabilir.Uzun mesafe lehine olan (3) ROYAL PUNCH (12) OPSTINATE ve (4) ZEUS diğer ihtimal verdiğim safkanlardır.

Küçük Kupon

8.2

2

3.1.2.4

1

3.1

1.8.3.12.4

Kupon bedeli: 4.8 tl

Büyük Kupon

8.2.1.3.5.4.7.6

2.1.7.5.9

3.1.2.4

1

3.1.

1.8.3.12.4

Kupon Bedeli: 96tl

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar Kubi….

ugur
Ziyaretçi
ugur

Kubi kafada 2 gelirmi

Adrian
Üye

Herkese başarılar diliyorum

Bombaci
Üye

Kubi bol şans kardeşim. Bayrağı sana devrettik inşallah olacak.

Adrian
Üye

kaldı 2 ayak KUBİ !!

serkan7112
Üye
serkan7112

kocaeli kupon varmı ?

Bombaci
Üye

Tebrikler kubi.

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.