istanbul altili tahminleri

20 TEMMUZ 2016 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Yarışta bir çok süratli ismin bulunması önde çetin bir mücadeleye sebep olacaktır bu da yarışın çok süratli gitmesine neden olacaktır, sonlarda dış kulvardan çok kuvvetli gelmesini beklediğim 5-DOST ELİ gruba hakimiyet kurup kazanacaktır diyorum bankom.

2.AYAK: Son yarışında son 100 metreye bariyer dibinde 7. sırada giren son 100’de binicisinin dışarlara açılması sonucu oldukça zaman kaybeden buna rağmen sonlarda çok güçlü gelip tabelanın son sırasını kurtaran 9-DRY CLEANER benim ilk şans verdiğim isim olacak. Son yarışında daha önceki yarışlarında hiç görmediğimiz şekilde koşturulan 3-AKFIRAT ilk rakibi olur. Son yarışında yaşadığı trafik problemine rağmen 3. olan 1-BAHATHER ve yaptıkları son galoplarla formda gözüken 2-PEPE ve 5-BLAZE OF GLORY daha sonraki ihtimaller.

3.AYAK: Ben henüz yarış karakterleri oturmamış tayların mücadelesinde sürpriz bir sonuç çıkabilir diyorum. HEPSİ.

4.AYAK: Ankara’da ki son yarışını kazanırken çok beğendiğim 2-MAKTAYMAN‘ın bugünde kazanmasını bekliyorum geçerse ekürisi geçer diyorum. Eküriler bankom.

5.AYAK: Handikap 17 mücadelede ben ilk şansı uzun mesafelerde daha başarılı koşan hafif kg avantajını da elinde bulunduran 7-KARA TURBO‘ya veriyorum küçük kuponlara tek yazılabilir. Son üçüncülüğünü çok beğendiğim yarışın gidişatının da kendisine yarayacağını düşündüğüm 8-GEZEGEN ve kalitesiyle 2-BUDAKHAN rakipleridir.

6.AYAK: Satış2 koşusunda çok sürpriz bir sonuç çıkabilir sıralamam şablondadır.

Herkese bol şanslar.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5

2.AYAK: 9-3-1-2-5

3.AYAK: 1-8-4-3-5-7-2-6

4.AYAK: 2(4)

5.AYAK: 7/8-2

6.AYAK: 13-14-16-2-1-3-5-4-11-12-6-15-17

KÜÇÜK KUPON TUTARI: 31.20 TL

GENİŞ KUPON TUTAR: 93.60 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

Mine

Bol şans daire icinde olanlar tek adaylarim öncelikli atlarim dır yarın agf de kaçinci sırada olurlar merak içerisindeyim💅

necati

Slm ilk once turk milletine gecmis olsun diyorum yari

Barışçı

bol şans commandante

necati

Mrb arkadasim tebala ayaginda 1 numarayi tek atmak iterim bana bir yol gosterirseniz sevinirim saygilar

Timothy

Merhaba arkadaşlar. Commandante kardeşim bol Şanslar. Tüm yorumcu arkadaşların görüşlerini okudum. Herkes 4.ayakta MAKTAYMAN konusunda hemfikir. Ancak benim her zamanki gibi aklımada deli sorular geliyor. Öncelikle bu atların hiçbiri klasik miller diyebileceğimiz atlardan değil. Bir kez MAKTAYMAN ın bir kez de TAMGA nın 1600 çim galibiyeti var. Özellikle MAKTAYMAN ın Ankara’daki son yarışı çok parlak ve bu yüzden favori olmayı hak ediyor. Rakiplerine bakacak olursak BALLIKAYA nın 1200 mt üstü galibiyetinin bulunmaması, SUHARRY nın çimciden çok kumcu görüntüsü vermesi, ekürisi TAMGA nın formsuz oluşu, PAN REKA nın ise kalite olarak bu atların çok gerisinde oluşu, yorumcu kardeşlerimin görüşlerini destekliyor. Ancak YILMAZHAN bu atlardan biraz farklı duruyor. Öncelikle erkek tay denemede 4.lüğünden çok o gün elde ettiği 1.35.38 lik derece önemli. Bu derece iyi gününde bir YILDIRIMBEY in yapacağı derecedir. Bence YILMAZHAN da iyi bir miller kumaşı var. Şayet o günkü gibi koşarsa, hele bu kilo farkıyla zaten bu atlar kuyruğunu göremezler. İlk defa iyi jokey yakalamış.??? Kafa karıştırmak istemiyorum ama sence YILMAZHAN ın Şansı yok mu? Herkese bol Şans

Barışçı

Şablonumu paylaşayım dedim, herkese bol şans.
1.ayak:5,7,6,3
2.ayak:5,1,6,2,9,4,3,7,11
3.ayak:8,1,4
4.ayak:1,2,3,6
5.ayak:4 tek
6.ayak:2//16,11

afyok0345

Süvarioğlu günün teki bende tabelada

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x