kocaeli altili tahminleri barisci

19 TEMMUZ 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Kocaeli’de dünkü ters sonuçlardan sonra bakalım bugün nasıl sonuçlanacak program? Yazdığım gibi gelmesi dileğiyle herkese bol kazançlı bir gün dilerim.

1.Ayak: Çok zor bir koşuyla başlıyor program. Buradaki safkanların hepsinin kazanma şansı var. Sadece ANDARKAN(2)‘ın çalışmalarına dikkat çekmek istiyorum. Sıralamam şablondadır.

2.Ayak: Kocaeli’ye geldikten sonra formunu bulan PERFECT YILDIZ(1) devam eden formuyla favorim. Son koşuda Perfect Yıldız’ın arkasında kalan RED ANGEL(7) çok sert rakip olacaktır. Mesafe uzun olsa bu koşuda favorim FAMILY JOY(4) olurdu. Adana’da ki kum pist performansı çok iyi olan safkana dikkat diyorum. Yarış hayatına başladığı piste geri dönen BABİ(2) orjinini çok beğendiğim bir safkan, değerlendirilmeli. YOUNG BOND(9)‘un da bu pistte çok iyi koşmasını bekliyorum. ANATOLİAN SUN(3) ve GOLDEN PROTECTOR(12) da göz ardı edilmez.

3.Ayak: Burada ki favorim ADABEYİ(1). İstanbul’da beklentileri karşılayamayan safkan burada çok şanslı. Yine İstanbul’dan gelen KING BURAK(3) ve Ankara’da ki son yarışı başarılı THE CHAMPION(7) rakip olarak önereceğim isimler.

4.Ayak: Aslında burada VELİAHTIM(1)‘ı tek atmayı çok düşündüm ancak Nergisbey gibi bir tehdit söz konusu. Nergisbey ve Veliahtım tempoyu çok yukarılara çekerlerse arkadan gelen bir isim kazanır bence. ÇERKESBEY(4)‘in kazanma şansı çok yüksek. İlk defa kaba kuma çıkacak olmasına rağmen HANCIOĞLU(2)‘dan da etkili bir yarış bekliyorum.

5.Ayak: Sonunda kazanarak herkese derin bir oh çektiren FENERLİCAN(2) küçük bir seri yapar diye düşünüyorum. Şablonumda tek atacağım ancak yeri olanlar yaşlı kurt BÜRKAN(5)’ı mutlaka değerlendirsinler.

6.Ayak: Ankara’da uzun mesafedeki başarılı koşusunun ardından buraya gelen ROYAL SET(6) alternatif tekimdir. Tek rakibi olarak APIKO DORA(1)‘yı görüyorum.

Altılı Şablonum

1.ayak:2,8,5,1,3,7,6

2.ayak:1,7,4,2,9,3,12

3.ayak:1,3,7

4.ayak:4,2,1

5.ayak:2 tek

6.ayak:6//1

Herkese bol şans…

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Site varsayılanı

Site varsayılanı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Stefano

Bol şanslar barışçı…son ayakta kutayhan çıktığı gibi bitirebilir diye düşünüyorum ,ben de 6,5 yapıcam sanırım o ayağı

Ahmet

3 ayakta 8

Onbasi

kocaeli tahminlerim

1. ayak: 6 tek
2. ayak: 11 tek
3. ayak: hepsi
4. ayak: 1,4
5. ayak: 1,2,3
6. ayak: 5,6
***7,92tl herkese bol şanslar

Stefano

1.)4
2.)1,2,3,4,7,9,10,12,11
3.)1,3,4,6,8,10
4.)1
5.)1,2
6.)1,5,6

Başarılar herkese

ERTANBEY

Bol şanslar diliyorum barış kazançlı bir aksam olsun..

admin

Bol şanslar

Ganyancı

Son 3 ayak 8-2:6 olacak anlaşılan yine tjk algoritmayı oturttu . 👏👏👏

Savasci

Bu kuponuma uzuldum şimdi.))))

Savasci

13 bin lira vermiş +6 lı.))

Azor Ahai

ben böyle saçma yarış görmedim starta oturan 50 m sonra basla koşuyu elde rahat uzak yaparak kazan geride kalan atların hepsi eşşek sahiplerine sabır..

Mine

Senin tekleride atsam barış ci olurdu bu iş :( bazen dikkate alacaksin

Savasci

Mine 4 ayaktaki 8 izi tahmin ettin mi..

Savasci

ben veliahta o kadar guveniyordum hiç dusunmedim baska at yazmayı…en guvendiğim ayaktan yattım.

16
0
Tahmin paylaş.x
()
x