istanbul altili tahminleri bycreed

20 TEMMUZ 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Günün 1. ayağında Kalite isimler olsa da sentetikte henüz elle tutulur başarılı bulunmayan safkanların yarın çoğu kişinin canını yakacağını düşünüyorum. Benim koşuda ki favorilerim (7) NİLDA ve (8) TAHİRE‘dir. Gerek mesafe gerek ise pist olarak burada en iyi koşmuş safkanlar. Bir diğer 3. isim ise vermiş olduğu araya rağmen sentetikte iyi koşan (9) ZENGİN KIZ ön planda tuttuklarım. Geri planda ise (3) ALBURAK KIZI, (6) ELANİLİM, (5) DOST ELİ ve (2) RENGÜL öneririm.

Günün 2. ayağında Süratli gitmesini beklediğim koşuda bu tarz koşularda her zaman iyi koşmuş son koşularına göre çok uygun grup yakalayan (2) PEPE grubun üzerinde bir isim. Bu safkana koşu içerisinde rakip çıkarabildiğim tek isim ise son yarışlarıyla ciddi form yakalayan (1) BAHATHER‘dir.

Günün 3. ayağında Artık kazanma vaktinin geldiğini düşündüğüm kendisinden daha seri bir ismin koşuda mevcut görmediğim her ne kadar MISTER ÇEKO ve CRUYFF’den çekinsem de yinede güvenebildiğim (8) SANTA PEKAN startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürmesini bekliyorum BANKOMDUR.

Günün 4. ayağında Son koşusunda gerçekten ciddi rakiplerini geçen o gün stili dışında koşmasına rağmen yarışı önlerde kabullenip düzlük üzerinde ki etkili ataklarıyla kazanan bugün liderlikte BALLIKAYA’dan ısrarlı olursa çok daha rahat yarış çıkaracağını düşündüğüm (2) MAKTAYMAN ekürisinin desteğiyle BANKOMDUR.

Günün 5. ayağında Son koşularıyla gerçekten muazzam bir görüntü veren çok istikrarlı bir safkan olan yarışı kazanmasa da kazanacak görüntüsünü her koştuğu yarışta veren (2) BUDAKHAN net favorimdir. Önde boş kalmasını beklediğim (5) SÜVARİOĞLU öncelikli rakibi. Süratli gidecek olan koşuda yarışı gerilerden vurabilecek 2 sprinter isimleri de değerlendirmekte fayda var bunlar (8) GEZEGEN ve (7) KARA TURBO. Sürprizde ise (3) OĞULSEFA yazacağım.

Günün 6. ayağında ise gerçekten çok zor bir koşu bizleri bekliyor. Çok fazla detayını kestiremediğim koşuda sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 7,8,9,3,6,5,2

2. Ayak : 2,1

3. Ayak : 8 TEK

4. Ayak : 2 TEK

5. Ayak : 2,5,8,7,3

6. Ayak : 16,2,9,11,14,15,17,13,6

ŞABLON TUTARI : 37,80 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
COMMANDANTE

Bol şanslar by creed

admin

Teklerime en yakın yorumlar burada :)

1.Ayak : 7 – NİLDA
2.Ayak : 2 – PEPE
3.Ayak : 1,2,4,5,6,8
4.Ayak : 2,3,6
5.Ayak : 2,5,8
6.Ayak : 2,6,10,11

Herkese bol şanslar

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x