20 TEMMUZ 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Artık kazanacak kıvama geldiğini düşündüğüm 5.DOST ELİ favorim ve alternatif banko adayım. Uygun grubu bulan 6.ELANİLİM ve 7.NİLDA hemcinslerine üstünlük sağlayabilecek diğer isimler. Bu 3 isim yeterli gelebilir fakat biraz sürpriz arayacaksak 8.TAHİRE 2.RENGÜL 4.PAMUK NİNE değerlendirilebilir.

2.AYAK: Takibimdeki safkanlardan 3.AKFIRAT favorim. Tercihli start kullanacak olan bu safkan çıktığı gibi yanına kimseyi sokmadan bitirebilir, mesafe kısa. Sallanması halinde arkadan kuvvetli gelebileceğini düşündüğüm ilk isim 5.BLAZE OF GLORY. Çok potansiyelli olduğunu düşündüğüm bu kısarak bir türlü istenen yarışı yapamıyor, bugün Akın Sözen idaresinde şeytanın bacağını kırabilir. Bu iki isim etkili olamazsa 6.STRIKE THE SWORD, 1.BAHATHER, 7.KARA ADİL, 11.SECRET PRESS ve 9.DRY CLEANER sürprizi yapabilir.

3.AYAK: Grubun pişkin taylarından 8.SANTA PEKAN ve 2.MISTER ÇEKO maidendan çıkmaya yakın görünen iki isim. İlk startını beğendiğim 4.BLUE LION 1.CRUYFF ve 5.KALINKA sonraki isimler.

4.AYAK: Geçtiğimiz ay bu mesafede RUDE BOY ARSEN LUPEN gibi safkanlar önünde kazanan 2.MAKTAYMAN, ekürisinin desteği ile bu yarıştan da galip gelecektir diye düşünüyorum. Bankom.

5.AYAK: Bence günün en denk yarışı, 2.BUDAKHAN ve 5.SÜVARİOĞLU bir tık önde gibi görünse de takibimdeki safkanlardan 1.KIRKPINAR ve uzayan mesafede etkili olabileceğini düşündüğüm 7.KARA TURBO’suz oynamayacağım.

6.AYAK: Karışık bir yarış gibi görünüyor; ben takip ettiğim iki safkanı yazıp çekileceğim; bunlardan biri son ikinciliği güzel 14.PANZEHİR ve yarış hayatının başından beri bir türlü kazandıramadığım 16.MUFASA. Herkese bol şans

5,6,7 / 8,2,4

3,5,6,1,7,11,9

8,2,4,1,5

2

2,5,1,7

14,16

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
COMMANDANTE

Bol şanslar Gufre

Mine

Güzel başlangıç

admin

Bol şanslar Gufre

Timothy

Slmlar Gufre. Şansın açık olsun kardeşim. Yazmadan edemedim. (Çenem düşük demenin bir başka yolu bu..) Senin son ayaktaki pencere 15 KAIMOS u tek tutuyorum. 😊😊

macabeyi

Tskler gufre

Mine

İlk atlarim la plase denedim

Onbasi

ah istanbull küponum
1. ayak: 3
2. ayak: 9
3. ayak: 8
4. ayak: 1,2,3,4,5,6
5. ayak: 2,4,5,7
6. ayak: 2
*** 1,44 tl

Tjk koşar algoritma kazanır

Bu koşuda selim ve mehmet yanyana gelirse kocaya ve karataş enseye basar yarışı mehmet kaya kazanır Sonraki koşuyu kocakaya ya verirler

admin

14 le ikili bekliyordum bende, Gufre. Cesur girmişsin, birisi gelse 15 bini zorlayacakmış.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x