Ana Sayfa / Tahminler / 20 TEMMUZ 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

20 TEMMUZ 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Artık kazanacak kıvama geldiğini düşündüğüm 5.DOST ELİ favorim ve alternatif banko adayım. Uygun grubu bulan 6.ELANİLİM ve 7.NİLDA hemcinslerine üstünlük sağlayabilecek diğer isimler. Bu 3 isim yeterli gelebilir fakat biraz sürpriz arayacaksak 8.TAHİRE 2.RENGÜL 4.PAMUK NİNE değerlendirilebilir.

2.AYAK: Takibimdeki safkanlardan 3.AKFIRAT favorim. Tercihli start kullanacak olan bu safkan çıktığı gibi yanına kimseyi sokmadan bitirebilir, mesafe kısa. Sallanması halinde arkadan kuvvetli gelebileceğini düşündüğüm ilk isim 5.BLAZE OF GLORY. Çok potansiyelli olduğunu düşündüğüm bu kısarak bir türlü istenen yarışı yapamıyor, bugün Akın Sözen idaresinde şeytanın bacağını kırabilir. Bu iki isim etkili olamazsa 6.STRIKE THE SWORD, 1.BAHATHER, 7.KARA ADİL, 11.SECRET PRESS ve 9.DRY CLEANER sürprizi yapabilir.

3.AYAK: Grubun pişkin taylarından 8.SANTA PEKAN ve 2.MISTER ÇEKO maidendan çıkmaya yakın görünen iki isim. İlk startını beğendiğim 4.BLUE LION 1.CRUYFF ve 5.KALINKA sonraki isimler.

4.AYAK: Geçtiğimiz ay bu mesafede RUDE BOY ARSEN LUPEN gibi safkanlar önünde kazanan 2.MAKTAYMAN, ekürisinin desteği ile bu yarıştan da galip gelecektir diye düşünüyorum. Bankom.

5.AYAK: Bence günün en denk yarışı, 2.BUDAKHAN ve 5.SÜVARİOĞLU bir tık önde gibi görünse de takibimdeki safkanlardan 1.KIRKPINAR ve uzayan mesafede etkili olabileceğini düşündüğüm 7.KARA TURBO'suz oynamayacağım.

6.AYAK: Karışık bir yarış gibi görünüyor; ben takip ettiğim iki safkanı yazıp çekileceğim; bunlardan biri son ikinciliği güzel 14.PANZEHİR ve yarış hayatının başından beri bir türlü kazandıramadığım 16.MUFASA. Herkese bol şans

5,6,7 / 8,2,4

3,5,6,1,7,11,9

8,2,4,1,5

2

2,5,1,7

14,16

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

10
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar Gufre

Mine
Üye

Güzel başlangıç

admin
Yönetici

Bol şanslar Gufre

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Slmlar Gufre. Şansın açık olsun kardeşim. Yazmadan edemedim. (Çenem düşük demenin bir başka yolu bu..) Senin son ayaktaki pencere 15 KAIMOS u tek tutuyorum. 😊😊

macabeyi
Ziyaretçi
macabeyi

Tskler gufre

Mine
Üye

İlk atlarim la plase denedim

Onbasi
Üye

ah istanbull küponum
1. ayak: 3
2. ayak: 9
3. ayak: 8
4. ayak: 1,2,3,4,5,6
5. ayak: 2,4,5,7
6. ayak: 2
*** 1,44 tl

Tjk koşar algoritma kazanır
Ziyaretçi
Tjk koşar algoritma kazanır

Bu koşuda selim ve mehmet yanyana gelirse kocaya ve karataş enseye basar yarışı mehmet kaya kazanır Sonraki koşuyu kocakaya ya verirler

admin
Yönetici

14 le ikili bekliyordum bende, Gufre. Cesur girmişsin, birisi gelse 15 bini zorlayacakmış.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.