Ana Sayfa / Tahminler / 20 OCAK 2017 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

20 OCAK 2017 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İlk defa bu mesafeye çıkacak atların ne yapacağını kestirmek zor onun için risk almadan tercihim HEPSİ.

2.AYAK: Uzun ara sonrası iki yarış gören ve artık kıvama geldiğini düşündüğüm 4-INTERCOOL favorim. Eksik koşması halinde devreye girebilecek isimler var bunlar sırasıyla 5-ÖZŞEHSUVAR ve 3-DOST SALİM.

3.AYAK: Sevdiği mesafe ve dengi rakiplerini bulan 7-JAMAIS SEULE hafif kilo avantajına da sahip start ile birlikte liderliği almasını veya liderlikte ısrar eden bir isim olması halinde ikincilikte bekleyeceğini düşündüğüm isim her halükarda sonlara elde gelecek ve kısa sprintiyle kazanmasını bilecektir. Ben riskli de olsa altılıyı cazip hale getirmek adına yanına at yazmayacağım ama riskli bulanlar bu bültende bir çok sığınacak liman bulabileceklerinden tuttukları atları yanına yazabilirler.

4.AYAK: Kızım İlayda hariç koşuya katılan üç isimin de şanslı olacağını düşünüyorum. Sıralamam şablondadır.

5.AYAK: Kalite ve gördüğü savaşlar bakımından gruptan ayrılan iki isim 2-ES ES RUNNER ve 3-SAINT HILARION mücadelesi birinciyi belirler gibi gözükse de benim ne zamandır takibimde olan 1-DYMAXION grup sert olsa da ters bir yarış koşabilir dikkat!

6.AYAK: Uzun zamandır nerelerde hangi gruplarda oynadığım takip atım 8-SONKALELİM'i bu grupta görünce şaşırdım bence grup çok uygun tek rakibi var o da kendi gibi kalite bir isim olan 2-GARANTİ.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 4-5-3

3.AYAK: 7

4.AYAK: 2-3-1

5.AYAK: 2-3-1

6.AYAK: 8-2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.