20 OCAK 2017 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Gün geçtikçe daha iyi duruma gelen 3-DEDE KORKUT bugün binicisi bir hata yapmadığı takdirde kendisinin lehine olan uzayan mesafede sonlarda yapacağı ataklar ile koşuyu kazanacaktır lakin eğer binicisi hata yapar ise İstanbul’dan gelip burada bir yarış gören hem pisti tanıyan hem kondisyon eksikliğini gideren hem de fazlalıklarından kurtulan bunu da bu yarış için yaptığı 800/56.5 27.8 Ç dereceli galobunda kanıtlayan 4-FİNCANCI tek rakibi olur diye düşünüyorum.

2.AYAK: Son yarışında benzer bir grubu starttan 2 boy geç çıkmasına rağmen uzak fark yaparak geçen 1-FORT LAUDERDALE‘nin bugün yine koşuyu fazla zorlanmadan kazanmasını bekliyorum BANKOM.

3.AYAK: Ben günün sürprizini burada arayacağım. HEPSİ.

4.AYAK: Geçen sezon bu koşuyu kazanan son ikincilikleriyle formda olduğunu belli eden 1-ATASOY favorim. Bir süre aradan sonra koşmuş olmasına rağmen son yarışını kazanan 4-MERT ADAM ve kalitesiyle 3-GÜMBÜRGÜMBÜR rakipleri olur.

5.AYAK: Yarış hayatına başladığı ilk günden bu yana çok büyük beklentiler olmasına karşın bunları karşılayamayan her yarışında oynayıp bir türlü getiremediğim 2-BARBUT‘dan yine vazgeçmeyeceğim favorim. Daha sonra ise formda isimler 5-MAGBEY ve 6-RECEPCAN şanslı gördüğüm diğer isimler.

6.AYAK: Bütçe dahilinde çok at yazılmasını tavsiye edeceğim bir yarış sıralamam şablonumdadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 3-4

2.AYAK: 1

3.AYAK: 5-6-2-4-7-3-1

4.AYAK: 1-4-3

5.AYAK: 2-5-6

6.AYAK: 4-7-10-1-3-5-6-8-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ErtanBEY

Bol şanslar diliyorum commandante 😎

Emin

Bol şans Arda aynen günün bankosu Atasoy başka yapacak bişey yok gibi varsa kendine güvenen yazsın bizde faydalanalım

Duayen

İlk ayak dededoruk kazanır 2,ayak 1,2,6,8 kapalı 1 ve 8 de geçilebilir 3 ayak çarmıhan dengesiz kossada son yarısı derece olarak atasoylarin gurubundan iyi dereceyle koştu bugünde yine numarayı alarak koşarsan kazanması lazım tek rakip kutup olur 4 ayak gumburgumbur hazırlıkları yeterli kazanır 5 ayak magbey çok iyi durumda başta yazılır ama takibimde olan 2 numaralı barbutu ısrarla yazicam bomba olarak 7 numaralı sah Hisarı değerlendirin çok iyi orijin son yarışta zeytinoglu çok şanslı ilk olarak 1,3,7,10 rakip olur herkese bol şanslar

Duayen

İnanılır gibi değil bıktım bu jokey hatalarından yüzde yüz kazanmıştı dededoruk

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x