Ana Sayfa / Tahminler / 20 OCAK 2017 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

20 OCAK 2017 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Günün ilk ayağında 1.INDIGO ve 5.USLUHAN biraz önde gördüğüm isimler. 2.POWER OF KAYHAN, 3.BÜYÜKBABA ve 4.WEMBLEY FIRTINASI ile geçilebilir. Sürprizi uygun kilosu ile 6.ROBEN den bekliyorum.

2.AYAK: 4 yaşlı arapların maiden mücadelesinde 3.DOST SALİM ve 5.ÖZŞEHSUVAR gruptan üstün gibi duruyor. Rakip arayacaksak 4.INTERCOOL ve 7.UMARAĞA takviyesi ile geçebiliriz.

3.AYAK: 16 Eylül'de İstanbul'da kazandığı Şartlı-1 koşu ile yarış hayatına başlayan ERENDIRA uzunca bir süre ara vermişti. Yaptığı galoplarında 1200'ü 1.21 içinde koşabildiği görülüyor ki bence 3 yaşlı bir dişi için gayet tatminkar bir derece. CANYAKAR gibi kumu iyi koşan bir ismin babadan kardeşi olan bu tayı bugün hemcinslerinin yanında galibiyete çok yakın görüyorum. Tek ciddi rakibi son KV yarışı ölçü olmayan 1.VENUS DAUGHTER olacaktır diye düşünüyorum.

4.AYAK: 1.COFFEE BEAN ve 2.SAYDA arasında az hata yapan kazanır gibi görünen bir yarış. Ayırt etmeden yazmakta fayda var.

5.AYAK: 2.ES ES RUNNER ve 3.SAINT HILARION bu gruptan önde görünüyor; fakat formunun zirvesinde bir 5.FAIRLY BORDER var; Mustafa Çiçek ile sürprizi yapabilir.

6.AYAK: Son yarışı kazanarak şeytanın bacağını kıran 2.GARANTİ ve bu grupta her zaman söz sahibi olacak 8.SONKALELİM ile geçilebilecek bir yarış. Sürprizi zaman zaman ters koşabilen 10.DİNAMİK gerçekleştirebilir.

 

 

1,5,2,3,4,6

3,5,4,7

3,1

1,2

2,3,5

2,8,10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
eywahmen
Ziyaretçi
eywahmen

Bende hep son ayakta yatiyorum…

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.