Ana Sayfa / Tahminler / 20 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞLARI PAYLAŞIM KONUSU
izmir altili tahminleri

20 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞLARI PAYLAŞIM KONUSU

20 Nisan 2017 İzmir at yarışı tahminleri ve altılı yorumları paylaşım sayfası.

İzmir at yarışı tahminlerinizi ve kuponlarınızı bu sayfa altında paylaşabilirsiniz.

Kuponlarınızı ve yorumlarınızı bekliyoruz. Herkese bol şanslar.

Beygir.com'un hazırladığı 20 Nisan 2017 İzmir altılı tahminleri.

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile FATİHİNGÜLÜ (3-4) ve DİLEĞİM (2) birinciliğin güçlü adayları olup; HAZAN RÜZGARI (5) ve ŞULETAY (8-1-7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili koşuları ile NORTH VALLEY (3) ve son koşusunu kazanan DYMAXION (2) birinciliğin güçlü adayları olup; RED EYE (1) ve KANATORYA (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız CERRAH (1) ve eküri avantajı ile ZORLUAT (7-5) birinciliğin güçlü adayları olup; ERKEHAN (2) ve MAZIKIRAN (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan WRITE TO ELLIE (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde WEMBLEY FIRTINASI (3-5) favorinin ciddi rakibi olup; KISS ME (7) ve PLEIN CIEL (6) hata affetmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda iyi formları ile SULTANLAR SULTANI (6) ve AKAN YILDIZ (1) birinciliğin güçlü adayları olup; BEYZA SULTAN (3) ve BELÇİM (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan SAYGON (3) favorimizdir. İyi durumu ile ESER (2) favorinin ciddi rakibi olup; YEŞİL YOL (1) ve VANLIMAHO (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunda beğenilen EL FUEGO (2) favorimizdir. İyi durumu ile WESTSIDE (5-3) favorinin ciddi rakibi olup; SOUND OF THE WIND (4) ve PALERMO (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

8.Koşu: Uygun grupta start alacak olan DEATH RACER (2) ve BEZMİ ALEM (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SMOOTH CANDY (4) ve MAN ON FIRE (3) sürpriz şansına sahip safkanlardır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
500
ETC
Üye

Bugün misli düşünülebilecek düzeyde ekonomik kuponlarla karşınızdayım. Tercihlerdiğimiz atların uğuruyla… 1.Ayak: 6 ayı aşkın uzun bir aradan sonra yeniden pistlerde boy göstermeye başlayan MAZIKIRAN, bu uzun ara sonrası sergilediği ilk performansında pek de iç açıcı bir görüntü sergilemese de, bu defa daha hazırlıklı durumuyla adından söz ettirecektir. SEÇKİNER de aynı şekilde dış kulvar ve eküri avantajını lehine kullanmayı başarabilirse oldukça olumlu sonuçlar alması kaçınılmazdır. Tabi bir de 24 Mart İZMİR KUM pistteki performansında ÇALIK’a az farkla geçilmesine rağmen epey göz doldurucu bir performans ortaya koyan CERRAH, daha hafif sıkletiyle ve etkili jokeyiyle bu 2 atın tartışmasız rakibidir. 2.Ayak: BARIŞ KURDU… Read more »

caglar
Ziyaretçi
caglar

1.ayak:ekuruler
2.ayak:ekuriler
3.Ayak:ekuriler

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.