Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 20 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞLARI PAYLAŞIM KONUSU
izmir altili tahminleri

20 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞLARI PAYLAŞIM KONUSU

20 Nisan 2017 İzmir at yarışı tahminleri ve altılı yorumları paylaşım sayfası.

İzmir at yarışı tahminlerinizi ve kuponlarınızı bu sayfa altında paylaşabilirsiniz.

Kuponlarınızı ve yorumlarınızı bekliyoruz. Herkese bol şanslar.

Beygir.com'un hazırladığı 20 Nisan 2017 İzmir altılı tahminleri.

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile FATİHİNGÜLÜ (3-4) ve DİLEĞİM (2) birinciliğin güçlü adayları olup; HAZAN RÜZGARI (5) ve ŞULETAY (8-1-7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili koşuları ile NORTH VALLEY (3) ve son koşusunu kazanan DYMAXION (2) birinciliğin güçlü adayları olup; RED EYE (1) ve KANATORYA (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız CERRAH (1) ve eküri avantajı ile ZORLUAT (7-5) birinciliğin güçlü adayları olup; ERKEHAN (2) ve MAZIKIRAN (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan WRITE TO ELLIE (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde WEMBLEY FIRTINASI (3-5) favorinin ciddi rakibi olup; KISS ME (7) ve PLEIN CIEL (6) hata affetmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda iyi formları ile SULTANLAR SULTANI (6) ve AKAN YILDIZ (1) birinciliğin güçlü adayları olup; BEYZA SULTAN (3) ve BELÇİM (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan SAYGON (3) favorimizdir. İyi durumu ile ESER (2) favorinin ciddi rakibi olup; YEŞİL YOL (1) ve VANLIMAHO (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunda beğenilen EL FUEGO (2) favorimizdir. İyi durumu ile WESTSIDE (5-3) favorinin ciddi rakibi olup; SOUND OF THE WIND (4) ve PALERMO (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

8.Koşu: Uygun grupta start alacak olan DEATH RACER (2) ve BEZMİ ALEM (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SMOOTH CANDY (4) ve MAN ON FIRE (3) sürpriz şansına sahip safkanlardır.

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
ETC
Üye
ETC

Bugün misli düşünülebilecek düzeyde ekonomik kuponlarla karşınızdayım.
Tercihlerdiğimiz atların uğuruyla…

1.Ayak: 6 ayı aşkın uzun bir aradan sonra yeniden pistlerde boy göstermeye başlayan MAZIKIRAN, bu uzun ara sonrası sergilediği ilk performansında pek de iç açıcı bir görüntü sergilemese de, bu defa daha hazırlıklı durumuyla adından söz ettirecektir. SEÇKİNER de aynı şekilde dış kulvar ve eküri avantajını lehine kullanmayı başarabilirse oldukça olumlu sonuçlar alması kaçınılmazdır. Tabi bir de 24 Mart İZMİR KUM pistteki performansında ÇALIK’a az farkla geçilmesine rağmen epey göz doldurucu bir performans ortaya koyan CERRAH, daha hafif sıkletiyle ve etkili jokeyiyle bu 2 atın tartışmasız rakibidir.

2.Ayak: BARIŞ KURDU ile 23 Mart tarihindeki 1900 Kum pistte önemli rakiplere karşı gösterdiği performansla adından söz ettiren WEMBLEY FIRTINASI eküri avantajını da lehine kullanacak, liderlik rekabetinde söz sahibi olmak için adaylığını koyacaktır. Yakın zamanda grubun en iyi derecesini elinde bulunduran WRITE TO ELLIE de, WEMBLEY FIRTINASI ile çekişme içinde olacaktır. Bu nedenle uygun grupta göz ardı edilmemelidir.

3.Ayak: Son koşusunda (ki söz konusu safkanın ilk sınavıdır) deneyimsiz davranıp uzak ara farkla 1.liği kaptırsa da, ikinci koşusunda hatasını tekrarlamayacak olan, grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran SULTANLAR SULTANI, jokeyi Mehmet KAYA ile dikkat çekici bir performans sergileyecektir. Banko olarak değerlendirilmesi gerekir.

4.Ayak: 16 Mart tarihinde D.PALAUR ile hafif sıklette gösterdiği performansı kayda değer olan ve aynı koşuda epey dişli rakiplerle mücadele içinde olan VASEEM, bu defa yine D.PALAUR ile benzerin üstü bir performans sergileyecektir. Son 10 koşusunun tamamını tabelada tamamlayan (Bu 10 koşunun 7 si M.ÇİÇEK’ledir) yine M.ÇİÇEK ile özellikle 30 Marttaki koşusunda HARZEMŞAHLI gibi kalite bir atı 5-6 boy farkla ardında bırakıp liderliğe hükmeden VANLIMAHO, önemli dereceleri elidne bulunduran ESER ile birlikte VASEEM’in en büyük rakipleri olacaktır.

5.Ayak: Bu defa grubun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran ve uygun grupta ilk koşusunda elde ettiği dereceli 1.likle adından söz ettirmeye başlayan VAROLHAN ile çekişecek olan SOUND OF THE WIND arasındaki mücadele koşunun galibini belirleyecektir.

6.Ayak: Bu koşuda da yakın zamanda grubun en iyi bitiriş süresini eline bulunduran ve etkili jokeyiyle her an değişik bir performans sergilemeye hazır niteliklere sahip olan DEATH RACER bilhassa dış kulvar avantajıyla (bahsettiğim koşuda da dış kulvar avantajını ön plandaydı) koşuya sürat veren ve liderlikle bitirmeye hazır bir konumdadır. Dikkat ediniz.

1.AYAK: 1 – 4 – 5
2.AYAK: 2 – 3
3.AYAK: 6
4.AYAK: 2 – 4 – 5
5.AYAK: 1 – 4
6.AYAK: 2

TUTAR: 2.16 TL

Bol şanslar…

caglar
Ziyaretçi
caglar

1.ayak:ekuruler
2.ayak:ekuriler
3.Ayak:ekuriler

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.