Loading...
ankara altili tahminleri

20 NİSAN 2017 ANKARA AT YARIŞLARI PAYLAŞIM KONUSU

20 Nisan 2017 Ankara at yarışı tahminleri ve altılı yorumları paylaşım sayfası.

20 Nisan Ankara at yarışı tahminleri için yorumlarınızı bu sayfadan yapabilirsiniz.

Beygir com'un hazırladığı 20 Nisan altılı tahminleri

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile BY ZAZA (2) ve HOY HOOY (4) birinciliğin güçlü adayları olup; AMERICAN SNIPER (1) ve YOLCU HAN (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili koşuları ile BENYOĞUM (3-2) ve son koşusunu kazanan ONNUMARA (4) birinciliğin güçlü adayları olup; ANILBEY (5) ve BEŞİRYILDIZ (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Etkili koşuları ve tecrübeli jokeyi ile KÖRDÜĞÜM (3) ve son koşusunu kazanan ATILIM (1) birinciliğin güçlü adayları olup; AYŞEROSE (2) ve BERKUK (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Koştuğu üç koşudan ikisini kazanan güçlü orjinli safkan SAINT LUCIA (2), kum pistte etkili koşan AMERICAN BILLION (1), çok formda olan KARA ATEŞ (3) ve çalışmalarında dikkat çeken DANCE (4) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Son koşularında ikinci olan KIRMANŞAH (5) ve KATI SEMİH (4) birinciliğin güçlü adayları olup; SİBİRYALI (1) ve BORBORE (2) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Son iki koşusunu kazanan SHUTKA (6) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; FORTE (4), COCHABAMBA (8) ve TENERIFE (3) hata kollayacak safkanlardır.

Herkese bol şanslar

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
BiLaL
Ziyaretçi
BiLaL

1. AYAK: Adana’ ki son 1500 metrelik kosusunda kosuya adapte olmakta zorlanip sonlara cok geride gelsede bariyere tutunup etkili ataklar yapan ancak ucunculukte kalan hoy hooy kendini tekrar tercihleyen pilotu U. polat ile maidene veda eder.
2. AYAK: Dun istanbul’da kolay kazanan Budakhan ile tarzini cok benzettigim Onnumara viraja kadar elde gelip virajda hemen liderligi alip potalamaya calisacak ki basarabilir. Rakip ekuri destekli Benyogum ve son 1300 kocaeli yarisi oldukca tatminkar Anilbey.
3. AYAK: Son yarisini potada verirken neden soyle atlara özcanlar binmez ki dedim duydular mi nedir ozcan binmis bu kez hata yapmaz. İyi anlasacagina inandigim KÖRDÜGÜM alternatif tek adayim. Tek rakip buldum oda kisa vade yaris kazanip kensini buraya atan Atilim.
4. AYAK: Bu kosuyu kafamda cok koaturdun kazanani bulamadim asiri denk bir kosu ile karsi karsiyayiz bence. FAVORİM BAŞ JOKEYE EMANET Saint lucia Tercihim HEPSİ.
5. AYAK: Borbore kirmansah kati semih’in liderlik mucadelesi son 100 kadar gidecek birinin bunlari potoda toplamasi lazim. O İSİM SİBİRYALİ. Dileyen tek atabilir ama kuponum cok kolay gittiginden ben 4 unude yazacagim.
6. AYAK: Akin Sozen idaresinde son iki yarisinida rahat kazanan SHUTKA mesafesinde yine cok sansli. Bugun icin kafada yanliz kalmasi muhtemel Trafalgar ve son 1200 yarisinda ic bariyerde iki kez dizgin cekmek zorunda kalan ama ona ragmen tazeledigi ataklari ile ikinciligi kurtaran Forte.
HERKESE BOL ŞANSLAR. YAZDİGİNİZ GANYAN OLSUN.

ETC
Üye
ETC

Tercihlerdiğimiz atların uğuruyla

1.Ayak: Klas jokeyiyle dış kulvardan çıkma avantajını elinde bulunduran ve geçmiş yarışlarının tamamına yakınını tabelada tamamlayan BY ZAZA ile bitiriş sürelerini dikkate alarak yorumda bulunmak istediğim HOY HOOY arasında geçeceğini düşündüğüm 1.lik mücadelesinde ağır basan BY ZAZA’dır. Yine de bu 2 atın birlikte düşünülmesi yönünde görüş belirtmek isterim.

2.Ayak: Grubunun oldukça üstünde bir performansı bulunan ve grubundaki rakiplerini ezip geçecek bir performans için piste çıkmaya hazır BENYOĞUM’un 3 avantajı var. Bunlardan 1.si GEZEGEN gibi bir atın ekürisi olması, 2.si jokeyinin Özcan YILDIRIM olması, 3.sü ise ÇİM ya da KUM ayırt etmeksizin her piste alışkın olması. Fakat dikkat çekmek istediğim bir detay daha var. ONNUMARA’nın sabırlı yarışları ve kalite performansı da dikkat çekicidir. O nedenle bu koşuda BENYOĞUM ile birlikte düşünülmesi taraftarıyım.

3.Ayak: Yine dış kulvar avantajını elinde bulunduran ve jokeyi Özcan YILDIRIM’a belki de 3’te 3 yapma şansı sunacak olan kalite safkan KÖRDÜĞÜM’ün de pist ayırt etmeksizin elde ettiği bitiriş dereceleri olduka tatminkar düzeydedir, dikkatinizi çekiyorum. SABIRLIHANIM’ın da koşudaki hafif sıkleti ve son koşusunda kısa mesafede KRONOS’un önünde hükmettiği 1.lik ve ATILIM’ın dikkate değer performansları kesinlikle unutulmamalıdır.

4.Ayak: LUCKY CORTES’in son 2 koşusunda elde ettiği 2.likler parlak dereceler olmasa da tatminkar yarışlar çıkardığı gerçeğini değiştirmez. Ama ondan da önce PERSHING gibi kalite bir attan uzak fark yemesine rağmen (10 Ocak 2017 ADANA) tüm 1300 kum derecelerinde zirveye oynayan DANCE’ın kısa mesafede dış kulvar avantajıyla hatta bu defa önemli jokeyiyle zirveye uzanması an meselesidir. Ama ondan da önce bu koşuda 1.liğe ortak olacak bir başka isim daha var. SAINT LUCIA da bu koşuda patlama yapmaya hazırdır hem de Özcan YILDIRIM ile.

5.Ayak: Son koşusunda starttan hızlı çıkan ve uzun süre liderliği elinde bulunduran ama son düzlükte HASANŞAH isimli kalite bir ata karşı avantajını kullanamayan, ona rağmen son ana kadar direniş gösteren KATI SEMİH yine KOCAKAYA ile adından söz ettirecektir. ADANA’daki son koşusunda gösterdiği performansı takdire şayan olan ve koşuyu az farkla geride bitiren KIRMANŞAH (onun da o koşuda 1.liği kaptırdığı at HASANŞAH idi) bu defa daha tecrübeli davranacak, KATI SEMİH’in koşu boyunca ezeli rakibi olacaktır.

6.Ayak: Bu koşuda da Akın SÖZEN iLE SHUTKA’nın gözle görülür 1.liklerine dikkat çekmek istiyor, koşuyu en ilerde bitireceğinden ötürü şüphe duymuyorum demek isterdim ama SHUTKA ile rekabet ettiği son koşuda 3 boy farkla 1.liği veren COCHABAMBA yine ama yine Özcan YILDIRIM ile kısa mesafede SHUTKA’nın en önemli rakibi olacaktır.

1.AYAK: 2 – 4
2.AYAK: 3 – 4
3.AYAK: 1 – 3 – 7
4.AYAK: 2 – 4 – 5
5.AYAK: 4 – 5
6.AYAK: 6 – 8

TUTAR: 8.64 TL

Bol şans dilerim.

levent
Ziyaretçi
levent

birinci kosu 2 by zaza tek ucuncü kosu 3 kordugum tek besıncı kosu 4 katı semih tek bolsans herkese………

Birol
Ziyaretçi
Birol

Bugün altili yapamadım eğlencesine 5 ki yaptım tuttuğum atlar geldi ama kara ateş beni yakti

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.