Ana Sayfa / Tahminler / 20 MAYIS 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

20 MAYIS 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4. KOŞU: İlk ayaklara fazla at yazmayı sevmediğimi hatta risk alabiliyorsam aldığımı yorumlarımı takip edenler bilirler. Bu kez istisna yapıp kapatarak altılıya başlayacağım.

5: KOŞU: Geçilecek birilerini bulsa da formda (5) LET ME PASS, mesafe tutacağını gösteren Beneklikız'ın oğlu (3) BEST SPOT, gününde olduğunda çok etkili koşabilen (2) BUNGALOW ve (4) ÇEKO DAYI yazarak burayı geçmeye çalışacağım.

6. KOŞU: Bu yıl henüz yarış kazanamadı ama performans olarak ön plana çıkan (6) BAYEZID'ın yanına Octagonal torunu (2) JOSHUA ve uzunda nasıl koşacağını merak ettiğim (5) GANANDO SOLO'yu yazıyorum.

7. KOŞU: Günün ağır favorisi (1) FUNNY FAMILLIAR dişine göre rakipler arasında koşacak uğraşmıyorum.

8. KOŞU: Gelmez diyebileceğim bir tay yok ama 4 isimle geçmeye çalışacağım. İzmir'de çok iyi yarışlar yapan, çimde de etkili koşmasını beklediğim (3) DEMİRTURBO'ya ilk şansı veriyorum. İç bariyerlere doğru kayması nedeniyle yarışta jokeyini uğraştırmasa iyi yerlere gelebilecek potansiyel gördüğüm (2) ÇELİKMAN, kolay kazandığı yarışta göz dolduran (6) MEMDUHAĞA ve çimde eksik koşacak diye düşünmeme rağmen dereceli işler yapan (1) ŞANŞİMŞEK yazacağım diğer taylar.

9. KOŞU: Grup yarışta 8. olmasına rağmen sert rakipler arasında ezilmemişti. Sonrasında çıktığı yarışta da kolay kazandı. Tek riskini almaya değer gördüğüm (3) ACARTÜRK, son ayağa gelirsem bekleyeceğim at olacak.

ALTILIM
1.AYAK: 1,5,3,2,8,7,6,4
2.AYAK: 5,3,2,4
3.AYAK: 6,2,5
4.AYAK: 1
5.AYAK: 3,2,6,1
6.AYAK: 3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
thesakal
Üye
thesakal

Bol sans Mehmet.Adanayı bekliyorum ama senden,çok cazip duruyor.Bende hazır gibi hatta bir şablon.

Adanalı
Ziyaretçi
Adanalı

Kral seviyorum senii (MEHMET28) 😊

admin
Yönetici

Bol şanslar

Adanalı
Ziyaretçi
Adanalı

Sen gönüllerimizin şampiyonusun KRAL 😊

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Abi adana tahminlerin thesakal

gencer
Üye
gencer

comment image?nocache=1 umarım tutar akşama yaparım güzel kupon.

ekselans
Ziyaretçi
ekselans

Mehmet usta uzun süredir sitenizi takip ediyorum bütün yorumcuları da içlerinde en yakın olan sensin fakat ne hikmetse verdiğin hiç bir tek gelmiyor arkadaş şahsi düşüncem sende büyü var galiba acil bir hocaya git erkekli disili kendine bir okuttur tavsiyem bu

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.