Ana Sayfa / Tahminler / 20 MAYIS 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

20 MAYIS 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Mutlu Pazarlar Diler Bütün Yarış Severlerimize Bol Şanslar.

1.AYAK : Son startında beklentilerin altında kalmış olmasına rağmen üzerinde ki kantarmasıyla mükemmel uyum yakalayan ve 3/3 yapan bugün ki rakiplerinin önünde çok daha etkili olduğunu düşündüğüm İstanbul pistinde ki hazırlıklarında son startını telafi edecek idman görüntüsüyle koşuyu bir solukta bitirebilecek kalite isim 3 HERAKLES'i günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

2.AYAK : Klasik bir biçimde günün ganyanı ayağının ikinci ayaklarda yer almasından çok fazla hoşnut olmadığımı paylaştığım daha önceki yorumlarda da paylaşmıştım. Genel anlamda sürpriz sonuçların çıktığı ağırlık ortalamasına sahip bu istatistiğin bugünde devam edeceğini düşünüyorum ve bu koşu tercihimi kalabalık tutuyorum ; Muhtemelen üzerinde ki usta pilotla birlikte agf tablosunun favori çıkması muhtemel ismi son metrelerde ki güçlü sprintiyle eküri avantajını buluşturacak 5 LET ME PASS , uzun ara sonrası dönüşünde güzel işler ortaya koyan bu tip mesafelerde her zaman söz sahibi olan 2 BUNGALOW , koşuyu önde götürüp rakiplerine temposunu kabullendirmesi halinde sonuca varabilecek hazırlıklara sahip 7 HERRİNG , son metrelerde etkili sprint atabilen 1 SCİFO, uzun aranın ardından koşarak form tutan ve bu tip uzun mesafeli yarışlarda sonlarda etkili yürüyen bugün apranti kilo avantajı kullandırılan toparlandığını idman görüntüsüne yansıtan 3 BEST SPOT , uzun mesafeli yarışlarda bu rakipleri yanında her zaman söz sahibi olabilecek 4 ÇEKO DAYI,  daha çok kısa ve orta mesafeli yarışlarda başarılı olan uzun mesafede çok fazla varlık gösteremeyecek izlenimi vermesine rağmen çok uygun rakipler yanında mükemmel hazırlıklarıyla 9 ALTIN KAFES ve son olarak henüz maiden statüsünde olmasına rağmen çok uzun aranın ardından yapmış olduğu sert grupta ki yarışında oldukça iyi gözüken bugün kazandığı kondisyonla etkili bir koşuya imza atabilecek hazırlıklara sahip güzel bir pedigriye sahip 13 VOLTA şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Son yarışında beklentilerin oldukça yüksek olduğu fakat beklentileri veremeyen bugün muhtemelen koşunun önde isimlerinden olması muhtemel kendisini adeta ezberleyen kantarmasıyla saha da olacak olan 6 BEYAZID koşuyu kazanmaya yakın isim olarak gözüküyor. Yapmış olduğu son startında koşudan kopmayan fotoya kadar rakibiyle mücadele içerisinde olup yarışını beğendiğim bugün de etkili bir yarış performansı ortaya koymasını beklediğim 3 KOBRA ve son yarışını oldukça beğendiğim sonlarda ki muhteşem sprintiyle rakiplerini avlayabilecek hazırlıklara sahip 2 JOSHUA şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : Son yarışlarını üst üste kazanarak seriye bağlayan ve bu tip mesafelerde nedenli etkili olduğunu rakiplerine hissettiren 1 FUNY FAMILLIAR ve favori konumunda gördüğüm rakibi gibi uzun mesafeli yarışlarda etkili işler ortaya koyan iyi sonuçlar alabilen İstanbul pistinde ki hazırlıklarında favori ye ciddi rakip olabilecek tek isim olduğunu ispatlayan 2 OKYPETA arasında ki zevkli mücadelenin birinciliği belirleyeceğini düşünüyorum.

5.AYAK :  3 Yaşlı Arapların mücadelesinin oldukça zorlu geçmeye aday bir koşu olarak değerlendiriyorum. Bakıldığında bütün isimlerin şansı olduğu mücadele de risk almadan HEPSİ diyerek koşuyu geçiyorum.

6.AYAK : Kapanış ayağında bu rakiplerinin her zaman önünde yarışı bitirmeyi beceren verdiği kısa aranın ardından yapmış olduğu hazırlıklarında oldukça formda olduğunu ispatlayan 1 EFESLİ koşunun çok önde ismi olup ufak ve misli kuponlarda alternatif tek olarak değerlendirilebilir. Son startını uzun mesafe de rakiplerinin önünde tamamlamayı beceren kazandığı yarış sonrası formunu koruduğunu yapmış olduğu idmanlarda ortaya koyan 2 İZYAZ ve son olarak uzun mesafeli yarışlar da oldukça iyi bir performans ortaya koyan bugün İstanbul pistinde ki yapmış olduğu idmanlarını oldukça beğendiğim en ufak hatayı affetmeyecek bir isim olan bugün geri planda kalmış olmasına rağmen gözden kaçırılmaması gereken 7 AKMAN AĞA sıralaması şanslı gördüğüm isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3 HERAKLES

2.AYAK : 5,2,7,1,3,4,9,13

3.AYAK : 6,3,2

4.AYAK : 1,2

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8

6.AYAK : 1 // 2,7

TUTAR : 26,88 // 80,64 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

Mehmet28
Üye

bol şans

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...