Ana Sayfa / Tahminler / 19 MAYIS 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

19 MAYIS 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Pist ve mesafe koşullarında GREAT RESPECT-6- ve EMPIRE SION-7- ikilisini favori hanemde beraberce değerlendiriyorum. KISS YOUR HANDS-3- hep iyi koşuyor, bakalım seri birinciliklere ne zaman başlayacak.BEYAZ BULUT-1-’un son dönem performansı pek iç açıcı olmasa da bu grupta her zaman iş yapar,vermiş olduğu aradan fazlaca etkilenmezse FANTASTIC LERO-2- mutlaka etkili koşar .Bu isimler küçük ve orta ölçekli kuponlar için yeterli olurlar görüşündeyim. Burası karışırsa TESLA-4-’nın sonları iyidir kuponlarda elektrik şok etkisi yaratabilir, klas jokeyi ile GRIFON-5- çok sürprizde.

2.ayak: Grup çok denk isimlerden oluşuyor riske girmek gereksiz HEPSİ

3.ayak: COPPERFIELD-4- bu tarz mesafelerin etkili ismi ancak PERFECT WARRIOR-2- süratli gidecek koşuda sonlarda çok sert yüklenerek rakibini çizgide avlayabilir, eküriler 5-6 birbirinden güzel şans tanımamak olmaz.

4.ayak: Bugüne kadar koşmuş oldukları koşuları gayet beğendiğim KILAVUZ AĞASI-2- ekürisi MAHKUMADAM-3-’a çıkışın yolunu göstermekte kılavuzluk edecektir , beraberce finishi göreceklerini düşünüyorum.

5.ayak: ERKMEN-3--ATMACA BEYİ-2—AKHUN-5- üçlüsü ayrımsız blok halinde yazılmalı ilerleyen yaşına rağmen Ahmet Çelik’ten etkili bir taktik  desteğini alacak olan ENDEREFE-1- inatçı yarış karakteri ile rakiplerden koşuyu çalabilir.

6.ayak: KARACAGÜZELİ-10-  bu rakiplerinden daha etkili bir isim,  tanıdığı kantarma ile favori olmayı hak eder.ECLİPSE-1- çok formda ve etkili jokeyi ile mutlaka adını kazanırda duyuracak olup, bu iki safkanın eksik koşması durumunda formda gözüken Kurtel ekürisi temsilcileri  2-3 devreye girebilirler.

1.ayak: 6-7-3-1-2//4-5

2.ayak: HEPSİ

3.ayak: 4-2-5

4.ayak: 2 KILAVUZ AĞASI

5.ayak: 3-2-5//1

6.ayak: 10-1//2

 

Tutar:   50,4 TL  // 141,12 TL

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar Binba. Tahminini kaçırmışım.

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.