Ana Sayfa / Tahminler / 19 MAYIS 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

19 MAYIS 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Pist ve mesafe koşullarında GREAT RESPECT-6- ve EMPIRE SION-7- ikilisini favori hanemde beraberce değerlendiriyorum. KISS YOUR HANDS-3- hep iyi koşuyor, bakalım seri birinciliklere ne zaman başlayacak.BEYAZ BULUT-1-’un son dönem performansı pek iç açıcı olmasa da bu grupta her zaman iş yapar,vermiş olduğu aradan fazlaca etkilenmezse FANTASTIC LERO-2- mutlaka etkili koşar .Bu isimler küçük ve orta ölçekli kuponlar için yeterli olurlar görüşündeyim. Burası karışırsa TESLA-4-’nın sonları iyidir kuponlarda elektrik şok etkisi yaratabilir, klas jokeyi ile GRIFON-5- çok sürprizde.

2.ayak: Grup çok denk isimlerden oluşuyor riske girmek gereksiz HEPSİ

3.ayak: COPPERFIELD-4- bu tarz mesafelerin etkili ismi ancak PERFECT WARRIOR-2- süratli gidecek koşuda sonlarda çok sert yüklenerek rakibini çizgide avlayabilir, eküriler 5-6 birbirinden güzel şans tanımamak olmaz.

4.ayak: Bugüne kadar koşmuş oldukları koşuları gayet beğendiğim KILAVUZ AĞASI-2- ekürisi MAHKUMADAM-3-’a çıkışın yolunu göstermekte kılavuzluk edecektir , beraberce finishi göreceklerini düşünüyorum.

5.ayak: ERKMEN-3--ATMACA BEYİ-2—AKHUN-5- üçlüsü ayrımsız blok halinde yazılmalı ilerleyen yaşına rağmen Ahmet Çelik’ten etkili bir taktik  desteğini alacak olan ENDEREFE-1- inatçı yarış karakteri ile rakiplerden koşuyu çalabilir.

6.ayak: KARACAGÜZELİ-10-  bu rakiplerinden daha etkili bir isim,  tanıdığı kantarma ile favori olmayı hak eder.ECLİPSE-1- çok formda ve etkili jokeyi ile mutlaka adını kazanırda duyuracak olup, bu iki safkanın eksik koşması durumunda formda gözüken Kurtel ekürisi temsilcileri  2-3 devreye girebilirler.

1.ayak: 6-7-3-1-2//4-5

2.ayak: HEPSİ

3.ayak: 4-2-5

4.ayak: 2 KILAVUZ AĞASI

5.ayak: 3-2-5//1

6.ayak: 10-1//2

 

Tutar:   50,4 TL  // 141,12 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Binba. Tahminini kaçırmışım.

Yazar: binbastar

Avatar