ankara altili tahminleri can911

20 MAYIS 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Ankara’da gözlere keyifli mücadeleler izlettirecek bir program var. Özelikle 2.Altılı programının daha zor olduğunu belirtebilirim. Yorumlu tahminlerim aşağıda yer alıp yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Koşu: İlk iki yarışı çimde denemiş olmasına rağmen gösterdiği gelişimle 1 (ALTINKAFES) günün ilk önerisi. Aslında kumda daha başarılı görünmesine rağmen son koşusunda takı tercih hatası yaptığını düşündüğüm 3 (İPEKÇİHAN), gruptaki en iyi idman performansına sahip 2 (ÇELİKKALKAN) ve anneden Ege Rüzgarı ile kardeş Bilgin temsilcisi 4 (KIZILKALE) ilk koşusunda ”ben kaliteyim” diyebilir.

2.Koşu: Ankara’da iki yarışlık tecrübesi bulunan ve tabelada kendisine yer bulan 1 (DUKE PROSPERO) bugün kazanmaya gidebilir. Adana’da seri 2.likleri sonrası Ankara’ya gelen 3 (MOUNTAİN EAGLE) tatminkar derecelerle çalışmasını gerçekleştirmiş.

3.Koşu: Rakipleri Şartlı ve Handikap mücadelelerde boy gösterirken Açık koşularda önemli rakiplerle boy ölçüşen 1 (HEYAMOLA) ilk altılı ganyan için BANKO önerimdir.

4.Koşu: El değişikliği sonrası performansını arttıran 1 (BOZDAĞ EFESİ) ilk tercihim. Formu tavan yapan bir diğer isim 3 (YÜKSELİM), kazanarak piste çıkacak olan bir diğer isim 8 (SEDATBEY) bu ayağa yeterli olacaktır. Bütçesi müsait olanlar sürpriz katsayısını arttırabilecek 7 (GÖKKURT) ve 4 (SEZAR)‘ı da işaretleyebilir.

5.Koşu: Oldukça dengeli isimlerin buluştuğu Handikap mücadelede seri 2.likleriyle 8 (HARD STONE) ilk önerim. Kazanarak piste çıkan formda 9 (JAMES BOND) ikilisi oldukça önde duruyor. İkinci altılı şablonumda tek önerim olmayacağından bu iki isimle geçebiliriz. Yeri müsait olanlara 1 (FANTASTİC LERO), 5 (PAN REKA) ve 3 (DİVİNE POWER) ilave edebilir.

6.Koşu: Açık Grup-2 Adnan Menderes koşusunda değerli isimler sahne alıyor. Formu üst seviyede 3 (ORADİNARİO) ilk önerim. Mesafede daha başarılı olan 5 (İMPULSİVE) ve 7 (KREACHER) birlikte değerlendirilmeli. Halis’in tercihlediği 2 (DEDEMŞAH) da söz sahibi olabilir. 13 (CHERİ CHERİ LADY) mesafenin uzamasıyla şansının azaldığını düşünüyor ve sona atıyorum.

7.Koşu: KV Süt koşusunda TBMM koşusunda boy gösteren kalite isim 3 (ATMACA BEYİ) ilk önerim. Seri galibiyetlerin tesadüf olmadığını ıspatlamak isteyecek olan 2 (KIRTOPRAK) beraberinde tercih edeceğim isimlerdir.

8.Koşu: Bölünen 2.maiden koşuda tercihlerim sırasıyla 7 (SER EMİR), 5 (HÜRADAM), 2 (BALIK KAAN) ve 4 (ÇIRAK) şeklindedir.

9.Koşu: Dişilerin Handikap mücadelesinde formda isim 3 (VAKURKIZ) oldukça önde görünüyor. Uzun mesafeli koşuda yanına 4 (BURCUTAY) ve eküri destekli 2 (GÖNÜL AVCISI)’nı da tercih ediyorum.

 

1.Altılı Ganyan Şablonum: 

1.Koşu: 1-3-2-4

2.Koşu: 1-3

3.Koşu: 1

4.Koşu: 1-3-8-7-4

5.Koşu: 8-9-1-5-3

6.Koşu: 3-5-7-2-13

Kupon Tutarı: 60,00 TL

 

2.Altılı Ganyan Şablonum: 

4.Koşu: 1-3-8 /// 7-4

5.Koşu: 8-9

6.Koşu: 3-5-7-2-13

7.Koşu: 3-2

8.Koşu: 7-5-2-4

9.Koşu: 3-4-2

Kupon Tutarı: 43,20 TL (İlk ayak ilaveleriyle geniş kupon 72,00 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz

Şans herkese, her daim lazım abi :)

Ramazan Yılmaz

Ama sen işi şansa bırakmayıp teksiz oynamışsın :)

ozgun1

Bol şanslar Can abi

ozgun1

Eksik olma teşekkürler abi. Buaralar şanssız olsakta durmak yok yola devam :)

Rotaryo

Abi 1. Altilida son ayak 4 zealous line dikkat edilmesi gereken bi at simdiden bol sanslar

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x