ankara altili tahminleri

20 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.KOŞU: İlk defa koşacak olmasına rağmen sıkı hazırlıklarıyla 4-KIZILKALE ilk tayım. Koşu görme avantajlarıyla 3-İPEKCIHAN ve çalısmalarında formunu yükselttiğini gösteren 2-CELİKKALKAN ilk plandaki rakipleridir.

2.KOŞU: Gruba baktığımızda direk 1-DUKE PROSIPERO göze çarpan isim. Normal olarak benimde ilk atım. Hatta dileyen birinci Altilı Ganyanın Alternatif Teki olarak değerlendirebilir.. Süpriz olarak yanına sprinter isim 2-SAGAMİ’nin yeterli olacağını düşünüyorum..

3.KOŞU: Programa bakınca burada ne işi var dediğim, son yarışı dahi çok iyi olan, lehine mesafede 1-HEYAMOLA buranın bankosu olmayı kesinlikle fazlasıyla hakediyor. Birinci altılı ganyanda BANKOMDUR..

4.KOŞU: İkinci altılı ganyanın ilk ayağı olan bu zorlu koşuda sırasıyla 8-SEDATBEY, 7-GÖKKURT, 4-SEZAR, 3-YÜKSELİM yeterli olabilir. Yeri olanlar 2-CAĞLARKAN ve 1-BOZDAĞ EFESİ’ni ihmal etmemeli..

5.KOŞU: Mesafenin en iyi derecesine sahip olan, formsuz olsada 2-ENDLESS ilk atım. Ankaradaki ilk çim pist startında rahat bir birincilik elde eden 9-JAMES BOND ilk rakibidir. Son yarışında tek önerdiğim ve beni yanıltan 6–TESLA sonraki tercihim. Daha sonra sırasıyla 8-HARD STONE , 7-KISS YOUR HANDS, çalışmalarında cok olumlu görünen 12-HOVERCRAFT eklemesi yapılarak bu ayak geçilebilir..

6.KOŞU: İstanbuldaki son A3 yarışta bile favorilerden gösterilen ancak bekleneni veremeyen 7-KREACHER daha cok sevdiğini düşündüğüm Ankara pisti ve mesafesinde ilk atım.. Cok formda bir dönemden geçen, değişen jokeyine rağmen 3-ORADİNARİO, bu mesafeleri iyi koşabilen 2-DEDEMŞAH ve 4-ZEALOUS LINE ilk plandaki rakipleridir. 5-IMPULSIVE, 12-SPEEDY GUNNER ve 13-CHERY CHERY LADY daha sonraki ihtimaller olarak göz önüne alınmalıdır..

7.KOŞU: Ara sonrası gördüğü ikinci koşuda kazanan ve çalışmalarında ćok formda görünen 4-AKHUN ilk atım olsada, son grup mücadelesi ölçü olmayan 3-ATMACA BEYİ ve son koştuğu koşulara nispeten daha uygun grup bulduğunu düşündüğüm 6-GÖZYASI GECESİ ilave edilerek bu ayagı geçebiliriz.

8.KOŞU: Koşmuş oldukları koşulardan sonra galoplarında daha etkili dereceler çıkarmaya başlayan 3-BAY TUGAY ve 7-SER EMİR yazarak bu ayağı geçmeye çalışacaģım.

9.KOŞU: Son koşmuş olduğu koşulardaki rakiplerine oranla buradaki rakipleri bira daha sert olmasına rağmen, uzayan mesafenin avantajına olacağına düşündüğüm 3-VAKUR KIZ benim 2.Altılı Ganyandaki BANKOMDUR..

1. ALTILI TAHMİNLERİM

4-3-2

1 // 2

1 HEYAMOLA

8-7-4-3 // 2-1

2-9-6-8-7-12

7-3-2-4-5-12-13

2.ALTILI TAHMİNİM

8-7-4-3 // 2-1

2-9-6-8-7-12

7-3-2-4-5-12-13

4-3-6

3-7

3 VAKUR KIZ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x