20 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.KOŞU: İlk defa koşacak olmasına rağmen sıkı hazırlıklarıyla 4-KIZILKALE ilk tayım. Koşu görme avantajlarıyla 3-İPEKCIHAN ve çalısmalarında formunu yükselttiğini gösteren 2-CELİKKALKAN ilk plandaki rakipleridir.

2.KOŞU: Gruba baktığımızda direk 1-DUKE PROSIPERO göze çarpan isim. Normal olarak benimde ilk atım. Hatta dileyen birinci Altilı Ganyanın Alternatif Teki olarak değerlendirebilir.. Süpriz olarak yanına sprinter isim 2-SAGAMİ’nin yeterli olacağını düşünüyorum..

3.KOŞU: Programa bakınca burada ne işi var dediğim, son yarışı dahi çok iyi olan, lehine mesafede 1-HEYAMOLA buranın bankosu olmayı kesinlikle fazlasıyla hakediyor. Birinci altılı ganyanda BANKOMDUR..

4.KOŞU: İkinci altılı ganyanın ilk ayağı olan bu zorlu koşuda sırasıyla 8-SEDATBEY, 7-GÖKKURT, 4-SEZAR, 3-YÜKSELİM yeterli olabilir. Yeri olanlar 2-CAĞLARKAN ve 1-BOZDAĞ EFESİ’ni ihmal etmemeli..

5.KOŞU: Mesafenin en iyi derecesine sahip olan, formsuz olsada 2-ENDLESS ilk atım. Ankaradaki ilk çim pist startında rahat bir birincilik elde eden 9-JAMES BOND ilk rakibidir. Son yarışında tek önerdiğim ve beni yanıltan 6–TESLA sonraki tercihim. Daha sonra sırasıyla 8-HARD STONE , 7-KISS YOUR HANDS, çalışmalarında cok olumlu görünen 12-HOVERCRAFT eklemesi yapılarak bu ayak geçilebilir..

6.KOŞU: İstanbuldaki son A3 yarışta bile favorilerden gösterilen ancak bekleneni veremeyen 7-KREACHER daha cok sevdiğini düşündüğüm Ankara pisti ve mesafesinde ilk atım.. Cok formda bir dönemden geçen, değişen jokeyine rağmen 3-ORADİNARİO, bu mesafeleri iyi koşabilen 2-DEDEMŞAH ve 4-ZEALOUS LINE ilk plandaki rakipleridir. 5-IMPULSIVE, 12-SPEEDY GUNNER ve 13-CHERY CHERY LADY daha sonraki ihtimaller olarak göz önüne alınmalıdır..

7.KOŞU: Ara sonrası gördüğü ikinci koşuda kazanan ve çalışmalarında ćok formda görünen 4-AKHUN ilk atım olsada, son grup mücadelesi ölçü olmayan 3-ATMACA BEYİ ve son koştuğu koşulara nispeten daha uygun grup bulduğunu düşündüğüm 6-GÖZYASI GECESİ ilave edilerek bu ayagı geçebiliriz.

8.KOŞU: Koşmuş oldukları koşulardan sonra galoplarında daha etkili dereceler çıkarmaya başlayan 3-BAY TUGAY ve 7-SER EMİR yazarak bu ayağı geçmeye çalışacaģım.

9.KOŞU: Son koşmuş olduğu koşulardaki rakiplerine oranla buradaki rakipleri bira daha sert olmasına rağmen, uzayan mesafenin avantajına olacağına düşündüğüm 3-VAKUR KIZ benim 2.Altılı Ganyandaki BANKOMDUR..

1. ALTILI TAHMİNLERİM

4-3-2

1 // 2

1 HEYAMOLA

8-7-4-3 // 2-1

2-9-6-8-7-12

7-3-2-4-5-12-13

2.ALTILI TAHMİNİM

8-7-4-3 // 2-1

2-9-6-8-7-12

7-3-2-4-5-12-13

4-3-6

3-7

3 VAKUR KIZ

Yazar: ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x