ankara altili tahminleri

20 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

1.Ayak: Bu, yamakların at bineceği şartlı 3 arap yarışında , daha önce seri safkanlarla (dolce vita , büyükdüşün)  iyi yarışları bulunan Umut Barlık ‘ ın iyi bineceğine inandığım , kariyerinde üst üste yarış kazanmışlığı da olan, formda ve seri stilli safkan (8) SEDATBEY bankomdur. Sonda kesmemesi dileğiyle.

2.Ayak: Bu ayakta dört safkana eşit şans tanıyorum ; bu grupta her zaman kazanabilecek kalite de olan (2) ENDLESS , son yarışları ışıklı (6) TESLA ve (8) HARD STONE, son olarak da mesafe ile gerçek gücünü görmeye başladığımız (9) JAMES BOND . Bomba yapma ihtimali olan isim ise (4) BRAVE APTE ‘ dir. Ancak ben bu atı şablonuma yazmıyorum.

3.Ayak: Geçen yarışında uzun uzun anlatıp övdüğümüz ancak kazanamayan (13) CHERI CHERI LADY yine numarayı alır ve 12-12 tempo ile yarışı götürme şansı yakalarsa 1600 ‘e rağmen yine iddialı olacaktır. Sert rakipleri, sprinter yapıları ile (2) DEDEMŞAH, (7) KREACHER , (3) ORADINARIO ve (5) IMPULSIVE olacaktır.

4.Ayak: Yarın için çok ağır favori çıkacağını düşündüğüm , son açık yarış yedinciliği de kötü olmayan (3) ATMACA BEYİ benimde favorim olmakla birlikte ,yanına sigorta olarak takip ettiğim (6) GÖZYAŞI GECESİ ‘ni yazacağım.

5.Ayak: Çok güvenilir görmediğim bu maiden da Hepsi demeyi tercih ettim. Ama yine de başta tuttuğum safkanın (4) ÇIRAK olduğunu belirteyim.

6.Ayak: Ön planda tuttuğum üç safkan var ; (3) VAKURKIZ , (5) ABİDEM ve (9) SIR PERDESİ. Bu üçlü iyi bir yarış çıkaramazsa diye aklımda olan cazip safkan da anne hattından tempo yarışlarını çok iyi yapmasını beklediğim (8) SANGAM ,eğer bu safkan öne çıkar ve kendi temposunu dikte ederse her zaman tehlikeli olabilir.

Altılı Şablonu:

1)  8

2)  2,6,8,9

3)  13,2,7,3,5

4)  3,6

5) 4,3,7,5,8,2,6,1

6)  3,5,9//8

Tutar: 96 TL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ozgun1

Bol şanslar Gianluca

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x