bursa altili tahminleri bycreed

20 MART 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak Birbirlerini sürekli geçmiş safkanların arasında ne kadar detaya girsem de birbirlerini ayıramadığım isimleri sırasıyla önereceğim. (4) OSMAN DEDE, (7) DALİ BEY, (5) MOLUHAN, (2) MÜDERRİS, (1) BATMANASLANI ve (8) GÜVEN BEY  yazacağım.

2. Ayak Rakiplerine oranla çok ön planda gözükse de ben sıkıntılı bir safkan olduğunu düşündüğüm (1) CANBULAN‘ın son yarışında önde bomboş kalmasına rağmen bitirememesine şaşırdım. Bugün stili rakiplerinin fazla olması nedeniyle rakip olarak (5) YILDIRIM ATEŞİ, (2) ERKUTAY, son yarışında aksiyon sorunları yaşayan (3) NURGÜCÜ ve (9) LEYLAŞKA  önereceğim.

3. Ayak Bu yarışta çok ön plana çıkardığım 2 isim oldu aslında. İlk etapta tam ideal pist mesafesinde koşacak  stiline de uygun jokeyiyle start alacak olan (3) FORTE ilk etapta bankom olacaktı. Lakin bu yarışta (8) ARCHMAN’in olması kafamı karıştırdı. Safkan son yarışlarıyla sınıf atladı diyebilirim ki bu gruptan aşağı kalır da yanı yok. Hal böyle olunca (2) CLARK KENT ve (4) RUNNER CAT’i yazıp burayı kapatacağım.

4. Ayak Son yarışını dikkatlice izlediğim o gün ki yarışta rakiplerine oranla kilo farkı olmasına rağmen düzlüğü kolaylayan sonlarda ise rakiplerine direnen (2) NADIA DANCER bankom olacaktı. Tek bir isim kafamı karıştırdı o da (4) WOW SO COOL bu 2 safkanın buraya yeteceğini düşünüyorum.

5. Ayak Son startında stilinde ki rakiplerinden etkilenen bu yarışında tam stilinde ki jokeyiyle ve önde boş kalacak olan (1) GOLD FOOT bir nefeste yarışı bitirmesini bekliyorum BANKOMDUR.

6. Ayak  Günün belki de en karışık gözüken ayağı olsa da en rahat kafamda koşturduğum yarış diyebilirim. Önde temponun yüksek olacağı koşuda son yarışlarında ki istikrarlı ve dirayetli formuyla bu rakiplerine oranla çok önde gördüğüm (7) LİKAPA net favorim olacak. Koşuda bu grubu toplayabilecek tek bir sprinter isim gördüm o da (10) MASAI MARA olacak.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 4,7,5,2,1,8

2. Ayak : 1,5,2,3,9

3. Ayak : 3,8,2,4

4. Ayak : 2,4

5. Ayak : 1 TEK

6. Ayak : 7,10

ŞABLON TUTARI : 28,80 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar By Creed

kofanadan
Ziyaretçi
kofanadan

bolşanslar

Silanaz
Ziyaretçi
Silanaz

Olur dimi insallah diyorum

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

1.koşu kg ve form olarak rakiplerinin önüne geçen moluhan ve osman dede arasındakı cekişmeye kalitesi ile batman aslanıda eklenebilir.( 5-4-1)

2.koşu canbulan erkutay leylaşka daha az hata yapan kazanır.(9-1-2)

3koşu. clark kentin sağlık sıkıntısı vardı sordum düzeldi dediler ama özcan üstüne gitmez diye düşünüyorum.bu yüzden runner cat banko (4)

4.koşu 2-7-4-1

5.koşu uzun mesafe koşusu yanıltmasın sallana sallana kazanır gold foot (1)

6.koşu benim görüşümde likapa ve galopları çok iyi olan masai mara – onurefe geçmek ama bu 3lü dışına çıkarsa bomba patlayabilir yeri olanlar kapatmaya kadar gidebilir (hepsi)

kupon bedeli 26 lira herkese bol şanslar…

Onbasi
Üye
Onbasi

1. ayak da 6 YÜREKALP ve 6. ayak da 3 SAWYER günün benim tarafımdan icad edilmiş zehirleridir sizi zehirlemekden onur duyarım :))

Prooff
Ziyaretçi
Prooff

Bugün misli ve normal olarak 2 kupon yaptım
1
1
1345
12347
12
7 tek misli ılan böyle