bursa altili tahminleri

20 MART 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ RUNNER CAT BANKO

1 – AYAK: 7 – DALİ BEY son koşusunda kanat takıp uçtu resmen. DB ile ilerleme gösteren isim güzel galobu ile favorilerden. Uygun kilosu ve uyumlu jokeyi ile 4 – OSMAN DEDE, güzel koşuları ve iyi işiyle 1 – BATMAN ASLANI, yine güzel galoplarıyla 8 – GÜVENBEY diğer favori isimlerdir. Son koşusunda takibe aldığı 10 – MİSLİ ORHAN Kulaklık takısı eklenerek bir kez daha piste çıkıyor, sürpriz arayanlara önerimdir. Oyunumda bu ayak kapama olacak.

2 – AYAK: Neredeyse koşu hayatı boyunca her yarışta favori olan 1 – CANBULAN bu sefer Maiden dan çıkmaya hazır. Uygun rakipleri yanında bankom.

3 – AYAK: 4 – RUNNER CAT geçtiğimiz İstanbul sezonunda çim kum ayırmadan güzel koşular çıkardı. Bursa gelir gelmez uzak bir yarış kazandıktan sonra çok formda isim RÜZGAR ETO’nun direncini kırmaya çalışınca 3.lükle yetindi. Bu sefer daha uygun grupta, bekleme de yapsa önde tempoda kursa kazanmasını bekliyorum.

4 – AYAK: 4 – WOW SO COOL son kazandığı yarış formu ile yine favorimdir. Bursa’ya ilk koşusunda kazanarak merhaba diyen ve son koşusunda mesafeye rağmen iyi bir koşu çıkaran 5 – SAMİRA favorinin sert rakibidir.

5 – AYAK: 1 – GOLD FOOT ve 2 – ONTUĞ arasındaki çekişmeye iki koşu gören 5 – ATMACA KIZ katılabilir.

6 – AYAK: Zor bir Handikap 15 yarış bizleri bekliyor olacak. Ağır kilosuna rağmen 1 – WIND RUNNER, güzel formuyla 7 – LİKAPA, uygun kilosu ve güzel işleri ile 9 – ONUREFE, 5 – RIVER CAT ve 4 – MARMARAY favorilerim. Kuponumda Hepsi olacak bir diğer ayaktır.

Herkese bol şanslar

Kuponum

7-4-1-8-10 ///H
1
4
4-5
1-2-5
1-7-9-5-4 /// H

9 TL ve Hepsi seçimleri ile 43,2 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bol şanslar admin bey :)

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar
Sayın admin.

Bycreed
Üye
Bycreed

Bol şanslar admin çok farklı bir kupon olmuş.

kofana
Ziyaretçi
kofana

herkese bolşanslar diliyorum
1ayak.1.2.3.4.5.8.10
2ayak.1 banko
3ayak.4 banko
4ayak.1.2.4.5.7
5ayak.1banko
6ayak.2.4.5.6.7.8.9.10 tutturmak dileğiyle

kofana
Ziyaretçi
kofana

admin bolşaslar

elektrik
Üye
elektrik

Herkese selam,
1.Ayak: Önce 4 Osman Dede, 3 Atom Adam; sonra H
2.Ayak: Orjini itibariyle takibimde olan bu sefer T.Yıldız ile koşacak 4 Yarissa tekim. Sürpriz bekliyorum bu ayakta 6 Çayeli , 3 Nurgücü geniş oynayanlara önereceğim isimler.
3.Ayak: İyi durumdayken bile zor yarış kazanan , belli başlı sorunları olan Clark Kent yerine Form durumu mükemmel önde uçup gidecek 4 Runner Cat Banko
4.Ayak: 3 yaşlı ingilizler, dişiler haliyle H
5.Ayak: Fazla söze gerek yok 1 Gold Foot banko
6.Ayak: TR geneli Likapa demiş ama o gelmezse kim gelir. O yüzden H
Bol şanslar…