Ana Sayfa / Tahminler / 20 MART 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ RUNNER CAT BANKO
bursa altili tahminleri

20 MART 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ RUNNER CAT BANKO

1 - AYAK: 7 - DALİ BEY son koşusunda kanat takıp uçtu resmen. DB ile ilerleme gösteren isim güzel galobu ile favorilerden. Uygun kilosu ve uyumlu jokeyi ile 4 - OSMAN DEDE, güzel koşuları ve iyi işiyle 1 - BATMAN ASLANI, yine güzel galoplarıyla 8 - GÜVENBEY diğer favori isimlerdir. Son koşusunda takibe aldığı 10 - MİSLİ ORHAN Kulaklık takısı eklenerek bir kez daha piste çıkıyor, sürpriz arayanlara önerimdir. Oyunumda bu ayak kapama olacak.

2 - AYAK: Neredeyse koşu hayatı boyunca her yarışta favori olan 1 - CANBULAN bu sefer Maiden dan çıkmaya hazır. Uygun rakipleri yanında bankom.

3 - AYAK: 4 - RUNNER CAT geçtiğimiz İstanbul sezonunda çim kum ayırmadan güzel koşular çıkardı. Bursa gelir gelmez uzak bir yarış kazandıktan sonra çok formda isim RÜZGAR ETO'nun direncini kırmaya çalışınca 3.lükle yetindi. Bu sefer daha uygun grupta, bekleme de yapsa önde tempoda kursa kazanmasını bekliyorum.

4 - AYAK: 4 - WOW SO COOL son kazandığı yarış formu ile yine favorimdir. Bursa'ya ilk koşusunda kazanarak merhaba diyen ve son koşusunda mesafeye rağmen iyi bir koşu çıkaran 5 - SAMİRA favorinin sert rakibidir.

5 - AYAK: 1 - GOLD FOOT ve 2 - ONTUĞ arasındaki çekişmeye iki koşu gören 5 - ATMACA KIZ katılabilir.

6 - AYAK: Zor bir Handikap 15 yarış bizleri bekliyor olacak. Ağır kilosuna rağmen 1 - WIND RUNNER, güzel formuyla 7 - LİKAPA, uygun kilosu ve güzel işleri ile 9 - ONUREFE, 5 - RIVER CAT ve 4 - MARMARAY favorilerim. Kuponumda Hepsi olacak bir diğer ayaktır.

Herkese bol şanslar

Kuponum

7-4-1-8-10 ///H
1
4
4-5
1-2-5
1-7-9-5-4 /// H

9 TL ve Hepsi seçimleri ile 43,2 TL

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

11 yorum

 1. Ramazan Yılmaz

  bol şanslar admin bey :)

 2. silivrili

  Bol şanslar
  Sayın admin.

 3. Bycreed

  Bol şanslar admin çok farklı bir kupon olmuş.

 4. herkese bolşanslar diliyorum
  1ayak.1.2.3.4.5.8.10
  2ayak.1 banko
  3ayak.4 banko
  4ayak.1.2.4.5.7
  5ayak.1banko
  6ayak.2.4.5.6.7.8.9.10 tutturmak dileğiyle

 5. admin bolşaslar

 6. Herkese selam,
  1.Ayak: Önce 4 Osman Dede, 3 Atom Adam; sonra H
  2.Ayak: Orjini itibariyle takibimde olan bu sefer T.Yıldız ile koşacak 4 Yarissa tekim. Sürpriz bekliyorum bu ayakta 6 Çayeli , 3 Nurgücü geniş oynayanlara önereceğim isimler.
  3.Ayak: İyi durumdayken bile zor yarış kazanan , belli başlı sorunları olan Clark Kent yerine Form durumu mükemmel önde uçup gidecek 4 Runner Cat Banko
  4.Ayak: 3 yaşlı ingilizler, dişiler haliyle H
  5.Ayak: Fazla söze gerek yok 1 Gold Foot banko
  6.Ayak: TR geneli Likapa demiş ama o gelmezse kim gelir. O yüzden H
  Bol şanslar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir