bursa altili tahminleri adrian

20 MART 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) İlk ayak Ketme eski günlerini hatırlatır bir yarış koşup bizi sevindirsin diyerek MOLUHAN(5) ı ilk at yazıyorum. Sıralamam şablondadır ben HEPSİ‘ni yazarak kapatıyorum.

2.) Hazırlıkları ve formu çok iyi olan CANBULAN(1) inşallah bugün maiden’dan kurtulacak, son yarışında son metrelere kadar önde gelip rakibine direnemeyen ki bunda binicisinin de hatalı olduğunu düşündüğüm safkanın bugün galip gelmesini bekliyorum.

3.) Bir süre geri çekilip dinlendirilen CLARK KENT(2) in dinçlikle ve usta binicisi ile kazanmasını beklediğim isimdir. Hata yapar ise RUNNER CAT(4) devreye girer.

4.) Uyumlu binicisi ile WOW SO COOL(4) un son düzlüğe çıktıktan sonra önde giden rakiplerini son 200’lerde yakalayıp geçmesini bekliyorum.

5.) Süper bir kapışmaya sahne olacak koşuda Badışoğlu’ndan kurtulan GOLD FOOT(1) önde rahat kalacak, Ö.YILDIRIM ile burada çıkıp bitirmesi lazım. İçinde korkusu olan ONTUĞ(2) eklesin.

6.) Eveet M.Gündüzeli’nin eline düştük yine. Son yarışında YILDIZHANSTAR ile kafa kafaya yarışı bitiren LİKAPA(7) nın burada kazanmasını bekliyorum. Güvenemeyenler için sıralamam şablondadır.


ALTILIM

1.) 5-4-1-3-2-8-7-6-10
2.) 1
3.) 2  // 4
4.) 4
5.) 1 
6.) 7                    //  2-5-1-10-9-6-4-8-11-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar