Ana Sayfa / Tahminler / 20 HAZİRAN ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

20 HAZİRAN ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

 20 Haziran 2013, Perşembe
 • 1. AYAK

  Yükselen form grafiği ile 2 - KEMPES favorimiz. Rakibi ise mesafesinde koşacak olan 7 - ÇİKONUR ve çim pistte de iyi koşmasını beklediğim 5 - COME TO WIN. Çok at yazmak isteyenler için 4 - AK SALVADOR, 3 - DIVINE RAIN, 6 - NEIGHBOUR SOLDIER önerilir.

 • 2. AYAK

  5 - SEMADA YILDIZ iyi dereceleri ve güzel işleriyle BANKOMUZDUR. Plase için 4 - ERMEÇ çim yarışındaki güzel derecesi ile düşünülebilir.

 • 3. AYAK

  3 - SARÇİN favorimiz. Her şehrin atı 1 - BAŞKENTLİM rakibidir. Daha sonra 2 - BOLKARKIZI sağlam kuponlara eklenebilir.

 • 4. AYAK

  Seri kum birincliklerinden sonra çim piste çıkacak olan 1 - ÇAĞANTERCAN favorimiz. Uzun bir aradan sonra çim pistten etkilenmezse kazanır. Aksi takdirde yarış karışacaktır.  Zayıf girdiğimiz altılıyı bu ayakta genişletebiliriz. HEPSİ seçeneği cazip duruyor.

 • 5. AYAK

  Formunu koruyan 2 - ALPYÜREK favorimiz. Sürekli olarak çarpacak bi duvar bulan 3 - TEKSEN , son yarışı çok başarılı olan 7 - TAYCAN ilk rakipleridir. Çok at yazmak isteyenler için 6 - KAYA PINARLI ve 1 - AĞINLI.

 • 6. AYAK

  Ufak bi aradan sonra Ankara'da iki koşu gören 12 - EXECUTE formunu tutmaya başlamış gözüküyor. İlk rakipler ise öncelikle 3 - MURATHAN ve 6 - PRESENT PERFECT. 9 - INSEPTION canı isterse her grupta koşar. Grubun HP'si yüksek atları 1 - SUN RESİTAL ve 2 - BUSINESS KID büyük kuponlarda bulunabilir. Bomba 7 - STING BUL ve 10 - EXECUTIVE önerebilirim.

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
45 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
2
5
7
5
1
3
H
1
2
3
6
7
3
6
12

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir