Ana Sayfa / Tahminler / 20 HAZİRAN ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

20 HAZİRAN ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

 20 Haziran 2013, Perşembe
 • 1. AYAK

  Yükselen form grafiği ile 2 - KEMPES favorimiz. Rakibi ise mesafesinde koşacak olan 7 - ÇİKONUR ve çim pistte de iyi koşmasını beklediğim 5 - COME TO WIN. Çok at yazmak isteyenler için 4 - AK SALVADOR, 3 - DIVINE RAIN, 6 - NEIGHBOUR SOLDIER önerilir.

 • 2. AYAK

  5 - SEMADA YILDIZ iyi dereceleri ve güzel işleriyle BANKOMUZDUR. Plase için 4 - ERMEÇ çim yarışındaki güzel derecesi ile düşünülebilir.

 • 3. AYAK

  3 - SARÇİN favorimiz. Her şehrin atı 1 - BAŞKENTLİM rakibidir. Daha sonra 2 - BOLKARKIZI sağlam kuponlara eklenebilir.

 • 4. AYAK

  Seri kum birincliklerinden sonra çim piste çıkacak olan 1 - ÇAĞANTERCAN favorimiz. Uzun bir aradan sonra çim pistten etkilenmezse kazanır. Aksi takdirde yarış karışacaktır.  Zayıf girdiğimiz altılıyı bu ayakta genişletebiliriz. HEPSİ seçeneği cazip duruyor.

 • 5. AYAK

  Formunu koruyan 2 - ALPYÜREK favorimiz. Sürekli olarak çarpacak bi duvar bulan 3 - TEKSEN , son yarışı çok başarılı olan 7 - TAYCAN ilk rakipleridir. Çok at yazmak isteyenler için 6 - KAYA PINARLI ve 1 - AĞINLI.

 • 6. AYAK

  Ufak bi aradan sonra Ankara'da iki koşu gören 12 - EXECUTE formunu tutmaya başlamış gözüküyor. İlk rakipler ise öncelikle 3 - MURATHAN ve 6 - PRESENT PERFECT. 9 - INSEPTION canı isterse her grupta koşar. Grubun HP'si yüksek atları 1 - SUN RESİTAL ve 2 - BUSINESS KID büyük kuponlarda bulunabilir. Bomba 7 - STING BUL ve 10 - EXECUTIVE önerebilirim.

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
45 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
5
7
5
1
3
H
1
2
3
6
7
3
6
12
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.