20 HAZİRAN ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

 20 Haziran 2013, Perşembe
 • 1. AYAK

  Yükselen form grafiği ile 2 – KEMPES favorimiz. Rakibi ise mesafesinde koşacak olan 7 – ÇİKONUR ve çim pistte de iyi koşmasını beklediğim 5 – COME TO WIN. Çok at yazmak isteyenler için 4 – AK SALVADOR, 3 – DIVINE RAIN, 6 – NEIGHBOUR SOLDIER önerilir.

 • 2. AYAK

  5 – SEMADA YILDIZ iyi dereceleri ve güzel işleriyle BANKOMUZDUR. Plase için 4 – ERMEÇ çim yarışındaki güzel derecesi ile düşünülebilir.

 • 3. AYAK

  3 – SARÇİN favorimiz. Her şehrin atı 1 – BAŞKENTLİM rakibidir. Daha sonra 2 – BOLKARKIZI sağlam kuponlara eklenebilir.

 • 4. AYAK

  Seri kum birincliklerinden sonra çim piste çıkacak olan 1 – ÇAĞANTERCAN favorimiz. Uzun bir aradan sonra çim pistten etkilenmezse kazanır. Aksi takdirde yarış karışacaktır.  Zayıf girdiğimiz altılıyı bu ayakta genişletebiliriz. HEPSİ seçeneği cazip duruyor.

 • 5. AYAK

  Formunu koruyan 2 – ALPYÜREK favorimiz. Sürekli olarak çarpacak bi duvar bulan 3 – TEKSEN , son yarışı çok başarılı olan 7 – TAYCAN ilk rakipleridir. Çok at yazmak isteyenler için 6 – KAYA PINARLI ve 1 – AĞINLI.

 • 6. AYAK

  Ufak bi aradan sonra Ankara’da iki koşu gören 12 – EXECUTE formunu tutmaya başlamış gözüküyor. İlk rakipler ise öncelikle 3 – MURATHAN ve 6 – PRESENT PERFECT. 9 – INSEPTION canı isterse her grupta koşar. Grubun HP’si yüksek atları 1 – SUN RESİTAL ve 2 – BUSINESS KID büyük kuponlarda bulunabilir. Bomba 7 – STING BUL ve 10 – EXECUTIVE önerebilirim.

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
45 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
5
7
5
1
3
H
1
2
3
6
7
3
6
12
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x