19 HAZİRAN İSTANBUL BANKO TAHMİNLER

İSTANBUL 19 Haziran 2013, Çarşamba BANKO TAHMİNLER
 • 1. AYAK

  Ağır kilo altında yaptığı sprintlerde iyi gözüken  7 –  KAŞMIRCAN favorim. Daha sonra sırasıyla 2 – GRUMPY, 1 – BE MY SHADOW, 4 – PRESIDENT ve 6 – APPLE CANDY galoplarında iyi gözüken taylar.

 • 2. AYAK

  Önde tempo kurduğunda farklı yarışlar çıkartabilecek kabiliyette olan 4 – ÇİKİTAY, form grafiği sürekli yükselen 5 – GAMOVA, start sorununa rağmen uygun grupta 6 – GALLARDO, yarış yaşamına 4 yaşında başlayan ve bu gruba göre fena olmayan bir derece çıkaran 8 – INFORTUAL, iç pistteki galobu iyi olan 9 – FLY WINGS, mesafesinde koşacak olan 10 – FANGIO, çim piste rağmen 3 – GRAND LARA istikrarsız atların yarışında ilk sırada tuttuğum safkanlar.

 • 3. AYAK

  5 – YOLALAN uygun kilosu ile favorimiz. İlk rakip 7 – ÖZGÜNSOYLUM. Plasede 3 – EFEEMİR düşünülebilir. Bomba arayanlara bu pist ve mesafede istikrarlı yarışları olan 1 – ABJARKAYA öneririz.

 • 4. AYAK

  1200m’de mükemmel yarışlar çıkaran 4 – STEEL CAT bu mesafede de söz sahibi olacaktır. Bankomuzdur. Rakip arayanlar için 5 – IPHIGENEIA son yarışında mükemmel bir sprint atarak hayatının koşusunu çıkardı. Üstünde yine Halis Karataş var, ilk rakiptir. 1400m’de ASTORYA’ya yarım boy, 1200m’de QUEEN AMIDALA ve ROI DE TREFLE arkasından üçüncülük ve en son 1100m yarışta ROI DE TREFLE’yi rahat geçen 6 – LORENA devam eden formu ile düşünlebilir. Bomba arayanlara 6 ay aradan sonra bir koşu gören iki tay 2 – BROWSER ve 3 – DELUXE öneririm. Özellikle 2 – BROWSER gördüğü koşu sonrası sürekli idmanda ve hazır durumda.

 • 5. AYAK

  Ankara kumunda rahat kazandıkları yarışlar ile İstanbul’a gelen 2 – FAZILAĞA ve 3 – ATİKTAY favorilerim. 8 – ÖZGÜR BİKE kum pistte daha iyi koşacaktır, kuponlarda bulunmalı. 1 – BİÇER geniş kuponlarda bulunmalı.  Yine kumda farklı koşabilecek safkan 7 – DOĞUHAN sürprizciler için önerebiliriz.

 • 6. AYAK

  Bursa’dan formda gelen 1 – İNEGÖLLÜ uygun grupta bankomuz.

GÜNÜN KUPONU
21 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
4
6
7
3
4
5
6
8
9
10
1
3
5
7
4
2
3
8
1
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x