20 HAZİRAN İZMİR BANKO TAHMİNLER

İZMİR BANKO TAHMİNLER 20 Haziran 2013, Perşembe
 • 1. AYAK

  2 – SURLARINOĞLU güzel işleriyle favorimiz. Çim pistte güzel bir yarış derecesi bulunan 7 – ESMERSULTAN ve farklı koşmasını beklediğim 5 – BERHAN KIZI rakipleridir. FAROAĞA orijinine sahip 11 – MELİKECAN kısa işinde başarılı, sürprizde önerilir.

 • 2. AYAK

  4 – GÖZDEGÖZLEM son iki kötü yarışına rağmen favorimiz. Uzun aradan sonra bir koşu gören 8 – SARI KANARYAM ve son işi çok iyi olan 2 – MURATEFE rakipleridir. Uygun kilosu ile 11 – ESEDAYI, mesafesinde 6 – BALKAN BEYİ, son çim yarışı gayet iyi olan 3 – GÜNYÜZÜ’de kuponlarda bulunmalı.

 • 3. AYAK

  Denk tayların bir araya geldiği bu koşuda biraz riskli olsa da 4 – HADİ GÜLE GÜLE banko. Plase ise son kazandığı yarış güzel olan 1 – QUICK STEP.

 • 4. AYAK
  Seri atların buluştuğu bu koşuda durum bi hayli karışık. 3 – SANTA DOMİNGO liderliği alırsa sorun yok en sonda 4 – ARBOND’a yakalanmamak için temposunu korumaya çalışacaktır. Eğer TÜTÜNTINAZ veya TRANSITION yarışı yüksek tempoda domine ederse kendileri yarıştan koptuğu gibi SANTA DOMİNGO’yuda  yarıştan kopartabilirler. Her halükarda sprinter atların şansı yükseliyor. Öncelikle 4 – ARBOND, ön gruptan fazla kopmazsa 1 –  BLACK EYE BROW  koşuda şanslı isimlerdir.
  Bir diğer senaryo ise TÜTÜNTINAZ veya  TRANSITION ikilisinden birinin veya ikisinin birden startta kalması. Bu durumda SANTA DOMİNGO yarışı domine ederken sadece ARBOND’un gelmesini bekleyecek. Yarış favorilerle bitebilir.
 • 5. AYAK
  1 – ÇETİNTÜRK uygun grupta bankomuzdur.
 • 6. AYAK

  Son ayak çok karışık. Yeni form tutanlar, gerçek gücünü gösterememiş safkanlar hepsi bu handikap koşusunda toplanmış. Altılı şablonumuzda HEPSİ yazacağım. Sırasıyla tuttuğum safkanlar ise şu şekildedir. 7 – CİGALE, 6 – OKCİHAN, 2 – KURLING, 5 – ÖMER TURGAY, 4  RED FLASH , 3 – WESTERN VIEW, 1 – ALBİTAY, 8 – ŞANSLI YILDIZ, 9 – HİLAL BEY, 12 – WEPS GIRL, 10 – MARTIN EDEN, 11 – EFBİR, 17 – GOLD ONE, 16 – BUSINESS MAN, 18 – SOYBAŞ, 15 – NÜKÜ, 14 – MY LOVELY SON.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
64.8 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
5
7
11
2
3
4
6
8
11
4
1
3
4
1
H
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x