Ana Sayfa / Tahminler / 20 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

20 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Grubun en pişkin tayı 7. CAN EMİNEM kazanmaya en yakın tay. gördüğü yarıştaki 4.'lüğü tatminkar çalışmaları da güzel olan 6.BEAU ilk rakip gördüğüm isim. Risk alınıp bu iki tayla geçilebilir ancak ilk ayaktan korkulu rüya görmek istemeyenler için 5.ASİ KURT, 8. ÇERKEZ, 9.IRMAK SULTAN ve ilk kez koşacak olmalarına rağmen çalışmaları ile 1.AKÇİLDEDE ve 3. YAFET önerebilirim.

2.AYAK: Daha sert gruplarda tabela dibinde bitirdiği yarışları buraya yetebilecek olan 3.BUZUL ve ağır kilosuna rağmen kalitesine inandığım 1.SİNGAPORE PRENSİ bende biraz öndeler. Eksik koşmaları halinde 2.CANIM ÇİDEM 4.GÜLRUH HATUN  9.KÜÇÜKKUYU ve her an bombayı patlatabilecek 18. ÇİFTLİK RÜZGARI ile geçilebilir.

3.AYAK: 1.NORTH VALLEY ilginç bir at, İzmir de kazandığı yarışlardan sonra Ankara'ya gitti, orada da oldukça dişli bir grupta etkili bir birincilik aldı. Tokaçoğlu sanırım sırf bu ata binmek için Adana'ya gidiyor. Bugün de yine ağır kilosuna rağmen benim favorim. Ama bu kadar yolculuktan etkilenirse diye de düşünmek gerek, uyum sağlayamamsı halinde 3.SİNCAP GÜL ve 8.TORO TORO rakip olabilir.

4.AYAK: Handikapları 45- 58 arasında değişen 7 arap tayının mücadelesinde kimin kazanacağını kestirmek gerçekten güç.  1.BERKALP, 2.ARTUNYILDIZI, 4.HIZPERİSİ, 5.İMHAN önde çıksa da hepsi demek en mantıklısı görünüyor.

5.AYAK: 10.FLAMINGO ilk düşündüğüm isim. 600/39 (25,6 R) galobu ve hafifleyen kilosu ile ilk şanslı isim. 3.VICTORY CHARM, 11.DAÇAPİ ve 14.VAAD  rakipler.

6.AYAK: Son yarışında 59 kilo ile Gülruh Hatun arkası ikinci olan 8.GÖRGÜNCAN daha uygun kilosu ile favorim.

7,6/ 5,8,9,1,3

3,1,2,4,9,18

1

H

10,3,11,14

8

 

Hakkında Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.

30 yorum

 1. 1)3*7. 2)1*2*3*5*15*18. 3)3*8. 4)3. 5)3*4*10. 6)1*5*6*8. Bol şanslar

 2. Gazi den sonra koşamayan isimlerden olan DIVINE HEART 2 yıl ardan sonra pistlerde.

  • Bende onu merakla izleyeceğim bu kadar zaman sonra bakalım ne yapacak.. Bol şanslar diliyorum gufre kardeşim yazdığın gibi gelsin.ben 5.ayak THE FLAMİNGO’yu tek.atacağım.son durumu çok iyi atın bi aksilik olmazsa boş kiloyla kazanmasını bekliyorum..

  • Aygır olacak sanıyordum bende.
   Bol şanslar

 3. 1.Ayak : 7,8,9
  2.Ayak : 1,2
  3.Ayak : 1,9
  4.Ayak : 4
  5.Ayak : 1,3,5,6,10,11
  6.Ayak : 3,8

  Bol şanslar

 4. COMMANDANTE

  Bol şanslar GUFRE bende LADİN tek oynadım :)

 5. Savasci

  Tutmazsa Akşama kavga var evde.)))

 6. Savasci

  Yok tutmazsa 1 hafta oynamayacam diyecem.)))

 7. Savasci

  hız perisi beni yakmazsa gerisi tutar.)))

 8. Admin bugun 3 tekle son ayakta 18 liralik ganyanli IAN TAPP bekledim olmadi 5 te kaldim ona mi yanayim yoksa tabela bahisi tek tek oynayip oylesine 10 tane yapip sirasiz buldugum mu teselli olsun yoksa kombine yapmadigima mi yanayim ;)

  • Bende sinir oluyorum böyle durumlarda. At iyi durumda yakalıyorsun ama geçemeyeceği rakiplerle koşup tabela yapıyor. Sonraki yarışta da favori çıkıyor. Belli olmaz ama sonraki yarışında belki iyi ganyan yapar. Çok yanma yani :)

  • boyle mesafelerde ben ayagina cabuk at ararim baktim ilk once perfectus cikiyor sonra derece olarak wind runner daha iyi cikti,daha sonrada ian tapp startta kalmadigi zamanlar wind runner el miradoru bile gecmisligi var dedim kararimi bu sefer starttan duzgun cikar on grup yerini alir wind runnerin dama dedigi yerde bindirme yapar dedim ama iste starttan gec cikip dis kulvarlar boyunca gelince 3.oldu gercekten olumsuzluklar olmasa gecme ihtimali yuksekti.

  • Bir sonraki koşusunda mutlaka ekleyeceğiz o zaman, takip listemize atalım.

 9. AKÇİL DEDE ne koptu be. Koşanlar Arap olsa bu ata İngiliz derdik. Ne şimdi bu at? (COUNTRY REEL (USA)- HABIBETY )

  • OOOooho tebrikler admin 3 atta yazmissin calistim programa ama sonra vazgectim oynamadim.Senin kuponun tutsun diye tum kalbimle destekliyorum.Savasciyada ne guldum seni dinlemiste kucultmus ama bu kadar da kucultme olmaz 8 ni yazmamis ne guldum :) yani sevinme bakimindan degil kuponu devam etseydi tabi.

  • Eğlencelik oynadık, sonradan agf ye de baktım fena olmamış :) Teşekkürler. Şaşırdım ben savaşçıya, altılı ganyan kuponuna inanmış. Limitler yükseltmeden güzel bir ikramiye yakalar umarım.

  • Savasci

   Admin caneminem can evimden vurdu beni.)))

  • Şimdide ben gittim :)

 10. Savasci

  Limitin sınırlarına kadar küçülttüm işte.)))iyiki küçültmüşüm yoksa şimdi kara kara düşünüyor olacaktım.))))

 11. Şu 2 nin yaptigina bak bir rahatlik bir rahatlik 4 devrini almis zaten nedir derdin be adam.Admin haybeye gitti oyununun sinir oluyorum boyle kosturunca atlari.

  • Bende elde kazanacak sandım, biraz kafayı alsa değişirdi belki ama direnç gösteremedi.

  • Aynen ben de tamam dedim rahat alacak ama dedigin gibi iste 4 numaraya devrini buldurmadan once kafayi almaliydi.

 12. Savasci

  24.494,64 iyi para vermiş.)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir