Ana Sayfa / Tahminler / 20 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
kocaeli altili tahminleri bombaci

20 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Yarışın beş safkan arasında geçmesini bekliyorum. (9) KIZILHANÇER, (10) EDEBEY, (11) HALİKARNAS, (12) YOL AŞAN ve (4) ATLIOĞLUM İlk ayaktan risk almak istemeyen arkadaşlar bu beş safkanı beraber bulundurması gerektiğini gibi bence tuttukları safkanları da ilave edebilirler. Ben burada riskli bir başlangıç yapıp son düzlüğe avantajlı çıkmak istiyorum yada hiç koşuya başlamadan ahırın yolunu tutacağım. İstanbul da ki son yarışında çok iştahlı olduğu belli olan safkan bana göre orjin itibari ile de kaba kuma daha yatkın. Bu form durumu ile Kocaeli ne kesin birincilik için geldiğine inaniyor bu safkanlara hakim olmasını bekliyorum. (11) numaralı HALİKARNAS çok risklide olsa BANKOMDUR.

2.AYAK: İlk defa koşacak safkanlar arasında bence puanlamaya bakılmadan kalabalık tutulmalı. Ben her sonuca açık görüyorum. Burası için eleyip beş safkan belirleyeceğim. Ancak belirtmem gerek ki halen içim rahat değil. Sıralamam şablonda olacaktır.

3.AYAK: Az atla devam etmeye burada da kararlıyım. Bariz derece de ön planda gördüğüm safkan yok. Birini yazdığın zaman diğerini de yazmak durumundasınız. Yarışın en şanslı safkanı olarak (2) KOMSHU yu görüyorum. Bu safkanı baya bir supriz konumda olan safkanla yıkmaya çalışacağım. Bu tip yarışlarda iyi bir kısa siprinter ozelliği olan (5) PATATUKA. Dediğim gibi 1 numaralı safkanı yazsam 4 ü yazmak zorundayım. 4 ü yazsam 3 ü yazmak zorundayım. En iyisi dedim ki ben muhtamel AGF çıkacak olan safkanı yazayım yanına da suprize yer vereyim. Yoksa bence oyunun hakkı 1-2-3-4-5

4.AYAK: (2) HARPUTLU nun çok önde planda olacağı yarışta safkan için mesafe giderek uzuyor. Son yarışında  ( gerçi biraz faule de maruz kaldı ) RED REBEL önünde baya bir sallanan safkan bu mesafenin gediklisi olan bayanlar önünde yine erkekliğe toz kondurmayacak iyi koşacaktır. Bu safkanın bu yarışta biraz daha yıpranma ihtimaline karşın yanına iki safkan yazacağım. (4) WİN FOR ME ve (1) COMFORT ZONE.

5.AYAK: Mesafe kısalmış olsada safkanı artık ezberleyen pilotu ile photalamasını bekliyorum (2) OLGUN BABA BANKOMDUR.

6.AYAK: 1 lira 80 kuruşa geldiğim bu son ayakta hiçbir safkanı dışarıda bırakmak niyetinde değilim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 11 TEK

2.AYAK: 5-4-1-2-3

3.AYAK: 2-5

4.AYAK: 2-4-1

5.AYAK: 2 TEK

6.AYAK: HEPSİ

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

61 yorum

 1. Savasci

  Bol şanslar Bombacı….

 2. Savasci

  Yok ama pek iç açıcı değil durumu.)) DİNÇBEY bence hepsinden iyi gibi görünüyor.

  • Bombaci

   Ya savaşçı DINC BEY bu kalitesi ile sürünüyor. Yani kendisini toparlamasına yardımım dokunacağını bilsem tek atayım:). HALİKARNAS İN son yarışını imkanın varsa seyret. Yarısını koşsun çiğ çiğ yer bunları çok net. Ama istikrar dersen bunda da yok o ayrı mesele :)

 3. 6. At Halikarnas. 6.at olarak oynayacağız mecbur. Başarılar bombacı

 4. Bombaci

  Ya valla çok enteresan bir gün olacak Kocaeli’nde ortalıkta kale -male kalmayabilir :) Son ayak MEGAS gelirse deliririm. Sinir ediyor bu at beni.

 5. Bombaci senin bir yorumun vardi bu hafta iyi bir yorumcu verdiyi teki bilmemli diye bu elestiri kendin icinde gecerlimi tekini bekliyorum saygilar

  • Bombaci

   Selam Taha tabi ki öyle. Ben kendimi neden dışında tutayım ki ? Aynen cümlem şuydu. ” İyi bir tahminci tek gelecek atı bilir. ” tam olarak bu.

 6. Bombaci

  Leo yu son yarışında 8 ganyana koştu galiba iki at da verdim yetiştiremedi. Burada da mesafe kısaldı diye güvenmedim. Çok sinir bir durum. :( son ayak iki at geçsem varya şablonun altından girer üstünden çıkar her yeri yıkarım

 7. Savasci

  Seyrettim yine beğenmedim.)))Valla ciddiyim izledim ama pek iç açıcı gelmedi bana hele tek hayatta atılmaz.)

 8. Bombaci

  Vallahi ben çok beğendim. Zıpkın gibi girmiş photaya teşviğe de çok güzel cevap veriyor. Ki son 200 de arada tost olmasına rağmen dalmış 5-6 atın arasına bu atın bu yarış olmasa da geliri var abi ben deniycem valla

 9. Bombaci

  Kofi bugün ilk ayakta SANCAR BEY in ganyanıni gördün mü abi? AGF DE %5 oynanma oranı ile 6 ci sırada ganyanı 3.05 le 2. At. Nasıl tutuyorlar görüyor musun atı ? Kötü koştu farkındayım ama ben bu atın gücünü biliyorum. Ne arızası var anlamadım.

  • ben yetişemedim valla oynamaya da izler bakarım bu arada halikarnasın yarışıyla beraber diğer hafif kiloluları da izledim 1400 1700 mesafede yürüyerek girmişler potaya resmen hepsini ayıklaması lazım sıkıştığı yerde kalksa sprinte o yarışı da alırmış ben de tek atcam

 10. Bombaci

  La valla bende sanki gündüz 3 gibi konuşuyorum:) Herkese hayırlı sahurlar yarın görüşmek üzere.

  • YIL…2056 Gunlerden pazar.Suriye ic savasinin bittiginin yildönümü.Amerika Türkiyenin AB den çıkması yönünde baskı yapıyor. Uzaylilarin artik olağan karşılandığı bir parkta iki ihtiyar havada duran banklara oturmuş konuşurken,bir tanesi derki; ”Hatırlarmısın bir BOMBACI lakaplı kişi vardı, Türkiyenin en buyuk ikramiyesini bulmuştu.Şimdilerde ne o öyle robotlar tahmin veriyor ” der gülüşürler ve sanal denizi seyretmeye devam ederler. ;)

  • 😂😂😂😂😂 o konuşanlardan biri bombacidir ben sana diyim 😂😂😂😂

 11. Tesekurler bombaci yarin en guvenilir tekini soylersen oyunu onun uzerine kurayim biz kucuk oyuncularin sizin yardiminiza ihtiyacimiz var saygilar usdagat

 12. Bol şanslar bombacı, ilk yorumu da senin tahmine yapayım da bombalarım hep gelsin :)

  İyi uyu da güne DİNÇ başlamaya bak. 5 atta bile vermemişsin ama yap bir şeyler :)

 13. Bombacı Megasın peşini bırak artık gelmeyecek ben bile deli oldum =)=)

  • MEGAS bugün için zor ama.yakın zamanda vuracak iyi ganyanla bir yarış..çok at yazanlara yinede tavsiye ederim 😎

 14. sheva

  1.koşu muhtemelen çoğu arkadaş yer vermiyecek ama benim için riskli olduğuna inanmadığım zaten takip ettiğim bu yarışın en ağır 2.atı olan 62.5kg ile koşumu kazanılır denilicek olan 2.TUMBULSABURUM bu koşuyu kazanmak için istanbuldan getirildi.Kazanamazsa olucakların farkında olan bi eküri var hedef yaptılar normalde kocaeliye yazmıycaktım sırf bu at var diye burdayım.isteyen eklesin bende TEK.
  2.koşu 3-1-5-2-10
  3.koşu 4-2-1-3
  4.koşu 4-2
  5.koşu 2-6-8-1
  6.koşu 16-3-8-5-9-2

  • Sheva Günaydın TUMBULSABURUM’UN son iki yarışı fakat tabela yapması yeterli yarış hayatına devam etmesi için bence çok atla yazılır fakat tek atmak çok riskli diye düşünüyorum.yalnız gelmez demiyorum riskli bir seçim diyorum 😎😎

  • sheva

   tabela yapması 2 3 yarış geri atar yada yerinde sayar kazanıp 20 olcak. risk ? kime göre ?

  • Riskse risk diyorsun yani ☺ bol şanslar sheva yazdığın ganyan olsun 😎

  • Bombaci

   Ertana katılıyorum risk risktir. Riski sıfıra indirmek diye birşey yoktur. Risk ya var yada yoktur. Bence de vardır. Ama riski sevdiğim de doğrudur. O zaman ayrıca da estimatör’e saygılar 😎😎.

 15. Bombaci

  Günaydın herkese kısaca hem şablonun üzerinden bir kez daha geçeceğim hemde bir iki şey söylemek istiyorum.
  …….
  Arkadaşlar burası bir gerçekliktir. Bizler, buraya katılan arkadaşlar, fikrini söyleyen insanlar. Gerçek olan budur, banko tahminler dir. Hergün aldığımız bültenleri lütfen bir ay boyunca takip edin. Bültenin tahminini, seyis, antranör, menajer, at sahibi sıfatı ile yorum ve tahmin veren insanları takip edin. Bir ay boyunca kaçta kalıyorlar, verdikleri teklerin gelme oranı ne, kac defa altılı buluyorlar ? bakın. Emin olun güvendiğimiz o isimler bile aslinda yok, hepsi faso fiso. Gazetelerde burç yorumu yaptığını zannettiğimiz insanlardan farkı yok. Ve biz buna PARA veriyoruz. O yüzden ben tüm bültenlerdeen daha çok buraya güveniyorum. Yanlış olabilir, atlanmiş olabilir ama daha çok güvenilir olduğu kesindir.
  ……….
  Altılıyı tekrar gözden geçirdiğim zaman
  1.ayakta oldukça riskli bir tercihim söz konusu bunu da zaten belirttim. Ancak bu safkanın diğer koşan 10 safkan kadar şansı vardır. Lütfen bu iyi anlaşılsın diğer 10 at ve AGF olan atın gelme oranı neyse bu safkanın da aynıdır. Kesinlikle geliri vardır. Gelir gelmez o ayrı mevzu. Ben bu atın olduğunu- piştiğini anladım. Takip edeceğim.
  ……
  2.ayak: şablonda bakarsanız kafada verdiğim safkan AGF de sürünüyor. Şu an itibari ile beşinci sırada. Kesinlikle bulundurun. Çalışmaya falan galoba bakmayın. Çok ciddi bir orjine sahip.
  ……
  3.ayak: Burayı biraz daha açmakta fayda var. Burada çok kalite bir safkan var bu safkan (3) TO BE BY YOUR SİDE. En çok korktuğum safkan. 5 aydır koşmuyor. Genelde böyle durumlar da yorum yapılmıyor. Ancak bu safkan hazır ise burada gelme şansını oldukça yüksek görüyorum. Üçüncü bir safkan deseler bu safkanı yazarım.
  …….
  4.ayak: ikramiye miktarına yön verecek ayak burası. Burada zorlanma ihtimali görünse de burada da üç safkan verdim hani ağır favori iki at neden geçmiyorsun sorusu gelirse o zaman tamam sadece HARPUTLU- WİN FOR ME ile iki at geçelim derim.
  ……
  5.ayak: Biliyorsunuz çoğu zaman atların durumuna göre oynanma oranları agf deki hareketleri ganyanlarını takip ediyorum. Bu ayakta OLGUN BABA önde görünüyor. Peki bu ayağa güvenmeyenler için: (8) numaralı safkana yani GÜÇSALAN A çok ciddi bir yüklenme var. AGF de şu anda 2. Sırada ancak bu oranı beklemiyordum. Bir safkan daha ver deseler bu safkanı verirdim.
  ……
  6.ayak: şablonum un tamamı 28 lira buradan çıkarılacak her at takribi 2 lira. Dolayısıyla bu şablonu bilerek oluşturdum. Buradan cıkar ve diger ayaklara ekle. :))) tabi isterseniz.
  …….
  Bol şanslar

  • Yüreğine sağlık reis çok güzel ozetlemişsin bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun hepimize..

 16. iyi günler bol şanslar ilk ayakta 12 numara yolaşana binen apranti 2 yarış daha kazanırsa jokey olacak bir güzellik yaparmı bize acaba fikriniz nedir

  • Bombaci

   Bende ilk ona baktım. 1300 yarış binmiş aklımda kaldığı kadarı ile en son yarışını 2103 te kazanmış. Baya bir soru işareti görünüyor.

  • sheva

   şöyle bi sıkıntı var 50 yarış kazansa bile jokey olacağını sanmıyorum.nedeni ise tercih edilen bi isim değilseniz jokey olmanızın faydasından çok zararı vardır :)

 17. Savasci

  Bombacı bende çok araştırdım dediklerine aynen katılıyorum.gazeteler hep 5 yada 4 te bırakıyorlar.)))sanki bilinçli yapıyorlar gibi diyer yorumcularada baktım dediğin gibi samimiyet yok ondan bende burdaki arkadasların samimiyetine guveniyorum ve hep burdayım sıkı takip ediyorum..Herkese tesekkur ederim…

 18. bombaci birde 3.ayakta 4 numarasız oynamayn bence kocaelide yarışları çok güzel izle derim bence bu gruptan üstün bir at ben tek atıcam son yarışı grup1 koştu gerçi bişey yapamadı ama bence bunlardan çok üstün neden hiç şans vermediniz benim gözden kaçırdığım bişeymi var acaba yada atın bir sağlık sorunu falanmı var bildiğiniz

  • Bombaci

   Yok yok o atı çok iyi biliyorum. Hatta ilk İstanbuldan geldigi zaman kaba kumda inanmamıştım. Ama çokta güzel koştu. Beklenti çok yüksekti o atta ama bir türlü İstanbulda olmadı. Şimdi tekrar köyüne geri dönüyor. Ama İstanbulda ki iki çim yarışından sonra ezik olabilir diye geri planda tuttum. Yoksa dediğim gibi orayı ayırmak çok zor. Tabi yazılır ama tek.olarak orada hiçbir ata güvenemiyorum. Ama siz yine hep derim içinizden geldiği gibi oynayın bence.

 19. benim kuponum 1.ayak=11-12 2.ayak=H 3.ayak= 4 banko 4.ayak=2-4 5.ayak=2-6-8 6.ayak = 5 at yazacağım buraya yardımcı olurmusnuz bugünkü bütçe 36 lira çıkamadım son ayaktan şimdiden ilginize teşekkürler

 20. COMMANDANTE

  Herkese bol şanslar :)

 21. 3. Ayak sahibeye dikkat bombaci. Seni bombalamadin bu at.:) kum kosulari guzel ve kuma geri donus yapmis. Hakan yildizla beraber istanbuldan gelms. Herkesi yatirabilir. Bol sans

  • Bombaci

   Allam allam zehir üzerine zehir :))) ne üçüncü ayak arkadaş 2 at geçtik hepsiye kadar gidecek 😂😂

  • Hahahah:) startta kalmassa patatuka tek olur…sahibeyede gereksiz bir guvenim var yanina yazdm gectm:)

 22. Boş şanlar bombacı
  Senin nezdinde bir şey açıklayayım
  Bu çatı altında bu pyun zevke dönüştüğünü düşünüyorum yazmıştım başlığımda ve bunu yinelemek istiyorum benim hayatıma farklı bir renk kattı.
  Burada emeği geçen herkesin başta yöneticimiz olmak üzerek Kocaman bir yüreği var ve altılımız tutsa da tutmasa da sohbetler neşeli ve zevkli herkese sonsuz teşekkürler…

 23. 1.@ 7/10/4/9/12/11/2 2.@ 5,7,10,4,1,8,2,9,3 3.@ 3,2,4,1 4.@ HARPUTLU 5.@ GÜÇSALAN 6.@ IAN TAPP BOL ŞANS BAŞTA BOMBACI ve HERKESE

 24. Bombabi anatolian sun’ı tek atmayı düşünüyodum , yarış başlamadan önce bi fikirlerini alsam vardır bir bildiğin sen beğenmediysen.Hem mesafe atın sevdiği mesafe hem de ankara da iyi hazırlanmış gibi geldi bana ..aradan sonra 2 de yarış görmüş daha ne olsun =)=)

 25. Hadi HALİKARNAS yakma bizi. 3 boy fark bekliyorum :))

 26. Bombaci

  Admin sana mailim var bakabilir misin

 27. Hışman Çizik virajı alırken dizini yere koymaya çalıştı :)

 28. Galoplar yalan artık, paran varsa hepsi yaparsın yoksa seyredip kalırsın. Bu sıcakta yatmakta hiç çekilmiyor. Devam edenlere bol şans

  • Bence bu kadar karışık bir birinci ayak olduğunda altılı yapmanın çok anlamı olmuyor daha az para versin ama 5li yakalayalim işin özü bu..her programa oynamak çok anlamsız geliyor :)) Altılısı devam edenlere yada 5lisi devam edenlere bol şanslar diliyorum. Akşam da karışık program yarın ankarada görüşürüz😎

  • Pozitif yaklaşım her zaman kazanır Ertanbey, böyle devam :)

 29. Altılı oynamamanin faydaları 5li den geçiyormuş :))
  5li ganyan kocaeli
  1.AYAK : 7 Manyas çok önde,sonrasında 10 parola,arkasına 3.1///
  2.AYAK : 3.4.2
  3.AYAK : 2.4.1.3
  4.AYAK : (6)SASANİ KAPLANI çok önde, arkasında 8,2,1,3
  5.AYAK : (3)WİND RUNNER alternatif tek rakibi,(6)EL.MIRADOR, (16)NERIA
  BOL ŞANSLAR DİLİYORUM HEPİMİZE KAZANÇLI BİR GÜN OLSUN…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir