Ana Sayfa / Tahminler / 21 HAZİRAN 2016 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)
ankara altili tahminleri

21 HAZİRAN 2016 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Ben hiçbir atın diğerinden üstün bir tarafını göremedim yarış karakterlerinin henüz oturmadığı maiden tayların start alacağı bu zor koşuda benim tercihim HEPSİ. Sıralamam şablondadır.

2.AYAK: Son yarışında startta 2 boy kalan, son virajı 15 atta 10. sırada dönen son 400'de tam sprintine başlayacakken yıkılma tehlikesi atlatan toparlanıp tekrar sprinte kalkacakken tekrar tökezleyen yani başına gelmedik kalmayan tüm bunlara rağmen yarışı son 100'de yaptığı ataklarla 5.bitiren bugün o güne nazaran daha uygun bir grup yakalayan 1-BİNDALINGÜLÜ'nü ağır kilosuna rağmen tek geçiyorum.

3.AYAK: Son Kocaeli macerasını önemsemediğim, 2 yarış önce startla birlikte aldığı liderliği yarışın sonlarına kadar koruyan fakat fotoda GLOIN'e geçilen 3-DEMİRPENÇE benim ilk atım. 2-DIRTY ve 5-DEMBABA rakipleridir.

4.AYAK: Koştuğu 4 yarışında da geçilmeyen 1-STORM GIRL bugün de daha önce geçtiği rakiplere geçilmez. İkinci bankomdur.

5.AYAK: Bugünkü rakiplerine baktığımda önde kendisini pek bozacak bir rakibinin bulunmaması avantajıyla rakiplerini uyutması halinde 2-GÖKÇEER beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir eğer AKGİRAY önde gitmek isterse ikincilikte gidebilir son viraj dönüldüğünde yine yürüyebilir ilk atım. Böylesine uzun mesafeli yarışları çok seven 3-ULAKÇI,4-LENGÜR LÜNGÜR,7-SARPBEY, 6-DAŞTANBEY ve 1-KAÇIN GELİYOR rakipleridir.

6.AYAK: Verdiği uzun aranın ardından 3 yarış gören ve en sevdiği pist ve mesafeye çıkacak olan 9-I SAW THE SUN favorim bugün çok etkili bir yarış çıkarıp eski günlerini hatırlatmasını bekliyorum. Uzun aradan sonra İstanbul'da bir yarış gören 7-ÖZBAYHAN ilk rakibidir. Daha sonra son yarışlarını birinci ikinci bitiren 3-ROYAL PUNCH,4-ZEUS ve mesafenin uzun geleceğini düşünsem de kalitesiyle 1-ORADINARIO rakip olarak gördüğüm isimlerdir.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-8-2-5-4-1-7-3

2.AYAK: 1

3.AYAK: 3-2-5

4.AYAK: 1

5.AYAK: 2-3-4-7-6-1

6.AYAK: 9-7-3-4-1

KUPON TUTARI : 43,20 TL

Herkese bol şanslar

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

24
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar COMMANDANTE :)

(Dün yarışlarla ilgili yorumları temizledim, kafa karışıklığı yaratmasın. )

Savasci
Üye

Bol şanslar COMMANDANTE..

atinisevenkovboy
Üye

M keskin ı dövmeleri lazım:))

admin
Yönetici

2 koşu aldı diye mi :)

atinisevenkovboy
Üye

Admin im 1 ayağı verdik dedik 3 atta ilk ayakta gelir :) ters köşeye yatırdı bizi anlık tepki işte 4 te 4 yapsın Karataş gibi:))

kofir kartar
Üye

adanaya bak ne hale gelmiş boyle elazığın 6 kuruşluk olanı gibi cümbür cemaat koşuyorlar

Neşe
Ziyaretçi
Neşe

Herkese bol şans ankara 2. Ayak şivenaz supriz de değerlendirilebilir gibi?

Azor Ahai
Üye

atlar başarısız bide aprani yarışı olunca süpriz aramak mantıklı..1.BİNDALINGÜLÜ biraz elle tutulur gibi ama sık koşma etkilemezse tabi.

Azor Ahai
Üye

2.FRODO BAGGINS için çok sevdiğim bi abim kefilim gir iddaaya istediğinle dedi :) ilk ayağı hepsi yapanlara yardımı olur diye yazdım :)) bol şanslar

admin
Yönetici

Baya iddialı olmuş.

admin
Yönetici

BİNDALINGÜLÜ’nü bu yarış çim olsaydı bende tek atardım.

Azor Ahai
Üye

niye çim başarısı yokki :)

admin
Yönetici

Bekliyorum olacak :)

Estimator
Üye

(4) Geçen hafta iğneyi AGF ye batırdım iğne ucu oranı 7.8 di ama çuvaldıza batırdığımda 3.15 çıktı. Yakın ara koşması tamamen böyle bir yamak koşusunun kaçırılmayacak fırsat olduğunu düşünüp Müslüme Bağlamişlar (BAYDAN) ;). İşin özü ÇUVALDIZ Bankomdur.

Adrian
Üye

Herkese başarılar diliyorum

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.