Ana Sayfa / Tahminler / 21 HAZİRAN 2016 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)
ankara altili tahminleri

21 HAZİRAN 2016 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Ben hiçbir atın diğerinden üstün bir tarafını göremedim yarış karakterlerinin henüz oturmadığı maiden tayların start alacağı bu zor koşuda benim tercihim HEPSİ. Sıralamam şablondadır.

2.AYAK: Son yarışında startta 2 boy kalan, son virajı 15 atta 10. sırada dönen son 400'de tam sprintine başlayacakken yıkılma tehlikesi atlatan toparlanıp tekrar sprinte kalkacakken tekrar tökezleyen yani başına gelmedik kalmayan tüm bunlara rağmen yarışı son 100'de yaptığı ataklarla 5.bitiren bugün o güne nazaran daha uygun bir grup yakalayan 1-BİNDALINGÜLÜ'nü ağır kilosuna rağmen tek geçiyorum.

3.AYAK: Son Kocaeli macerasını önemsemediğim, 2 yarış önce startla birlikte aldığı liderliği yarışın sonlarına kadar koruyan fakat fotoda GLOIN'e geçilen 3-DEMİRPENÇE benim ilk atım. 2-DIRTY ve 5-DEMBABA rakipleridir.

4.AYAK: Koştuğu 4 yarışında da geçilmeyen 1-STORM GIRL bugün de daha önce geçtiği rakiplere geçilmez. İkinci bankomdur.

5.AYAK: Bugünkü rakiplerine baktığımda önde kendisini pek bozacak bir rakibinin bulunmaması avantajıyla rakiplerini uyutması halinde 2-GÖKÇEER beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir eğer AKGİRAY önde gitmek isterse ikincilikte gidebilir son viraj dönüldüğünde yine yürüyebilir ilk atım. Böylesine uzun mesafeli yarışları çok seven 3-ULAKÇI,4-LENGÜR LÜNGÜR,7-SARPBEY, 6-DAŞTANBEY ve 1-KAÇIN GELİYOR rakipleridir.

6.AYAK: Verdiği uzun aranın ardından 3 yarış gören ve en sevdiği pist ve mesafeye çıkacak olan 9-I SAW THE SUN favorim bugün çok etkili bir yarış çıkarıp eski günlerini hatırlatmasını bekliyorum. Uzun aradan sonra İstanbul'da bir yarış gören 7-ÖZBAYHAN ilk rakibidir. Daha sonra son yarışlarını birinci ikinci bitiren 3-ROYAL PUNCH,4-ZEUS ve mesafenin uzun geleceğini düşünsem de kalitesiyle 1-ORADINARIO rakip olarak gördüğüm isimlerdir.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-8-2-5-4-1-7-3

2.AYAK: 1

3.AYAK: 3-2-5

4.AYAK: 1

5.AYAK: 2-3-4-7-6-1

6.AYAK: 9-7-3-4-1

KUPON TUTARI : 43,20 TL

Herkese bol şanslar

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

24 yorum

 1. Bol şanslar COMMANDANTE :)

  (Dün yarışlarla ilgili yorumları temizledim, kafa karışıklığı yaratmasın. )

 2. Savasci

  Bol şanslar COMMANDANTE..

 3. atinisevenkovboy

  M keskin ı dövmeleri lazım:))

 4. adanaya bak ne hale gelmiş boyle elazığın 6 kuruşluk olanı gibi cümbür cemaat koşuyorlar

 5. Herkese bol şans ankara 2. Ayak şivenaz supriz de değerlendirilebilir gibi?

  • COMMANDANTE

   ikinci ayak için istediğiniz atı yazabilirsiniz ben rakip görmüyorum tekime ama muhakkak tuttuğunuz atları değerlendirin

  • sheva

   atlar başarısız bide aprani yarışı olunca süpriz aramak mantıklı..1.BİNDALINGÜLÜ biraz elle tutulur gibi ama sık koşma etkilemezse tabi.

 6. sheva

  2.FRODO BAGGINS için çok sevdiğim bi abim kefilim gir iddaaya istediğinle dedi :) ilk ayağı hepsi yapanlara yardımı olur diye yazdım :)) bol şanslar

 7. BİNDALINGÜLÜ’nü bu yarış çim olsaydı bende tek atardım.

 8. (4) Geçen hafta iğneyi AGF ye batırdım iğne ucu oranı 7.8 di ama çuvaldıza batırdığımda 3.15 çıktı. Yakın ara koşması tamamen böyle bir yamak koşusunun kaçırılmayacak fırsat olduğunu düşünüp Müslüme Bağlamişlar (BAYDAN) ;). İşin özü ÇUVALDIZ Bankomdur.

 9. Adrian

  Herkese başarılar diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir