istanbul altili tahminleri barisci

20 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Herkese selamlar, keyifli bir program var ben de katkı sağlamak istedim.

1.Koşu: Maiden mücadelede çok fazla ön plana çıkan bir safkan göremedim. KEREMTOSH(4)‘un formunda ciddi bir ilerleme göze çarpıyor olsa da ben risk almadan bu koşunun kapatılmasını tavsiye ediyorum.

2.Koşu: KAZDAĞI(1) kolay kazandığı koşusundan sonra yine uygun bir grup yakalamış. Bu sefer önde istediği tempoyla yarışı götürme şansını bulacak olan MİRZALAĞA(3)‘ya dikkat diyorum.

3.Koşu: İlk koşusunu çok kolay kazanan COGENERATION(3) bu rakiplerini de geçecektir, bankom.

4.Koşu: Dişilere ait koşuda ön plana çıkan isim İZBELİ(5) ancak onun da ciddi bir arası var. Sürpriz kokan koşuda tercihim hepsi.

5.Koşu: Yine dişilere ait bir koşu, yine bir çok safkana şans vermemiz gerekiyor. Risk almayı sevenlere PETIT KURT(9)‘u tek atmalarını öneririm çünkü koşunun gidişatının bu safkana çok uygun olacağını düşünüyorum. Koşuya tempo vermeyi seven birçok safkan var burada ve bu bayrak yarışına dönerse ciddi bir sürate binebilir. Böyle olursa ekürisiyle birlikte Petit Kurt çok şanslı olur. Kısa ve orta mesafelerde çok daha etkili koştuğunu düşündüğüm I SAW THE SUN(5) uzun mesafeye rağmen etkili sprintiyle söz sahibi olabilir. İstim üzerindeki KUPA ASI(3) ile son koşusunu kazanan KEPEZ STORM(6)‘u da ekleyip geçiyorum bu ayağı.

6.Koşu: Son koşusunu 1.31.14 gibi oldukça iyi bir dereceyle kazanan ADINI SEN KOY(2)‘un bu sefer çıktığı gibi kazanmasını bekliyorum.

7.Koşu: LAST POINT(1) koşunun temposunu belirleyip sonlarda rakiplerine direnmeye çalışacak, KHAN OF GHOST(4) ise sonlarda rakibini avlamaya çalışacaktır. Bakalım bu mücadeleden kim galip çıkacak?

8.Koşu: Commandante kardeşimin ısrarla üzerinde durduğu OBRA REİS(2) alternatif tekim olup, PRETTY BLUE EYES(8), TALİPCAN(4) ve BLED(6) rakip olarak gördüğüm safkanlar.

9.Koşu: DREJAN(2) son dönemde adeta sınıf atladı, gerçekten çok formda. Bu koşuda da çok ön plana çıkıyor. Koşuya tempoyu HERRING(5)‘in vereceğini düşünüyorum, hazırlıkları gayet iyi olan safkan fazla rahatsız edilmezse kazanabilir. Eğer koşuda normalin üzerinde bir tempo olursa REKOR(6) ve SCIFO(3) iddialı olur. EL SUENA(7) ve BLANEGIRL(11) sürpriz beklediğim isimler.

1.Altılı Şablonum

1.ayak:hepsi

2.ayak:1,3

3.ayak:3 tek

4.ayak:hepsi

5.ayak:9,5,3,6

6.ayak:2 tek

2.Altılı Şablonum

1.ayak:hepsi

2.ayak:9,5,3,6

3.ayak:2 tek

4.ayak:1,4

5.ayak:2//8,4,6

6.ayak:2,5,6,3,7,11

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Barış

yavuzhan41

Bol şanslar dilerim.

toprak_tan

Bol Şanslar

ahmet

Bence kafa 1.5 )11)3.4.5.8)1.2.3.4)2)7.8.9.10.11

Oğuz

İyi akşamlar abi beygir bültenden galop bilgilerini kaldırmışlar acaba başka nerden bakabilirim ✋🏻

admin

Liderformdan alıyorlardı, dağıtımı kesti. Sitesinden takip edebilirsiniz.

http://www.liderform.com.tr/LiderFormWeb/f.do?to=dkSyf&docName=S2_BultenDereceli&pTarih=21/09/2017&pSira=&pYer=N

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x