istanbul altili tahminleri

20 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 – AYAK: Zorlu bir ayakla İstanbul altılı başlıyor. 1 – ALFA ilk gözüme çarpan isim oldu. Babası Onurkaan, dedesi Don Juan olan bu isimden iyi bir kum performansı da bekliyorum. 5 aydır ara vermesine rağmen kazandığı yarış ile bu grupta iş yapabilecek kapasitedeki 5 – İZBELİ rakibidir. Kum pistteki başarılı yarışları ile 7 – EL HAMAME bu ikiliye rakiptir. Tek arayanlar için ALFA’yı önerirken çok atta hepsi tercih edilebilir. Tercihim çatıya göre olacak.

2 – AYAK: 9 – PETIT KURT bu grupta sırıtıyor ama son KV yarışında da sıkı favoriydi kazanamadı. Problem ne bilmiyorum.  Takip atlarımdan 7 – GÖLALAN rakibidir. Yarış hızlı bir tempoda geçerse güzel bir sprint atabilir. 5 – I SAW THE SUN’da yine uygun grubu bulmuş isimlerden. 2 – FANCYCHANCY’yi bu kadar atta eklemek lazım.

Güncelleme: PETIT KURT soru işareti olsa da ekürisi LANDLADY gözümden kaçmış. Takip atı mı da çıkaratarak eküriler tek devam ediyorum. İlk ayağı da böylece kapatıyorum.

3 – AYAK: 2 – ADINI SEN KOY yine kazanır gözüküyor ama sürpriz aramaya devam. 6 – RENGÜL’den vazgeçmedim, yine kuponumda olacak. 8 – MONTEGO, 3 – KUTUP, 5 – CANKURTBEY ve 7 – AZAT KUŞU rakiplerdir.

4 – AYAK: 4 – KHAN OF GHOST bugün de açıla açıla gelebilir, bankom.

5 – AYAK: 2 – OBRA REİS gruptan farklı gözükse de koşu görenler ve kum performansı bilinmeyen isimler var. Sıralamam: 2 – OBRA REİS, 8 – PRETTY BLUE EYES, 7 – CEYLİNİM. Sürprizlerim 4 – TALİPCAN ve 5 – THE GRAY.

6 – AYAK: Son ayağa atacak mermi kalmadı. 2 atla geçiyorum. 6 – REKOR ve 3 – SCIFO.

Herkese bol şanslar

Kuponum

1 // 5-7 // H
9(11)
2-6-8-3-5-7
4 //
2-8-7-4-5
6/3

6’lı Ganyan başlama saatleri değişiyor

25 Eylül Pazartesi (dahil) gününden itibaren geçerli olmak üzere, Altılı Ganyan’ın başlama saatlerinde değişikliğe gidilecektir.

Buna göre 6’lı Ganyan;
Gündüz yarışlarında saat 15.00’da,
Gece Yarışlarında ise saat 18.30’da başlayacaktır.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
06 Cengo 06

Adminim Bolşans iyi geceler☺

Mehmet28

bol şanslar
en karışık ayak dediğim yer, tekler harici en az atı kullanacağım ayak olacak gibi :)

Mehmet28

ben ilk altılıya yöneldim. para yapması zor ama şansımı deneyeceğim :)

06 Cengo 06

Bana biri 5.koşu ve 6.koşuyu az atla bulsun 1. Altılı bende %70 tmm :)

yavuzhan41

Bol şanslar adminim

ETC

Bol şanslar diliyor, tercihlerinizin ayaklarının uğuruyla, dörtnala koşmalarını temenni ediyorum.

1.KOŞU: Bu koşuda özellikle 1200 ve 1300 KUM pistte INDIAN DADY ve NAKIT gibi kalite atların az farkla gerisinde elde ettiği 3.lüklerle dikkat çeken KEREMTOSH’u alışık olduğu jokeyi ile başta önermek istiyorum. Bu atın bu mesafelerde elde ettiği bitiriş dereceleri de dikkatlerden kaçmamalı kanısındayım. Rakibi olarak gördüğüm ALEXANDRAPOLI’nin de 30 Ağustos tarihli koşusunda liderin gerisinde az farkla elde ettiği 3.lük de bu bağlamda önemlidir. İstanbuldaki ilk startında özellikle yarış hayatınaki henüz 2.startında gerisinde kaldığı atların kalitesine oranla böyle bir derece yakalaması benim kanaatimce oldukça tatmin edici. O yüzden ALEXANDRAPOLI’yı bu koşuda KEREMTOSH’a en belirgin rakip olarak görüyorum. Son koşusunda elde ettiğim izlenim neticesinde COLONEL SWORD’ün de ihmal edilmemesi gerektiği kanaatindeyim.

2.KOŞU: Usta jokeyi ve yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş derecesini elinde bulundurduğunu gözlemlediğim KAZDAĞI bankomdur. 27 Ağustos 2017 tarihli koşusunda KAFKASOĞLU gibi önemli bir atın gerisinde elde ettiği 2.lik ve bitiriş derecesi bu duruma referans olarak gösterilebilir.

3.KOŞU: Henüz ilk startında ÇİM pistte dikkat çekici bir 1.lik elde eden COGENERATION’a özellikle usta jokeyi U.POLAT ile kolay kolay diş geçirilebileceğini zannetmiyorum.

4.KOŞU: Diğer rakipleri arasında son koşularındaki gözlemlerime bakarak söylemem gerekirse EL HAMAME yi de bu koşuda banko olarak önermek istiyorum. Yarış hayatının ilk 2 koşusunda jokeyi A.SÖZEN’e alışık bir profil sergileyen bu atın diğer atların arasında en belirgin şekilde ön plana çıktığını gözlemlemekteyim.

5.KOŞU: Ağır sıkletine rağmen mesafesine alışık bir görüntüsü bulunan ve grubunun en iyi bitiriş derecelerinden birini (23 Temmuz – 1.56.03) elinde bulunduran KUPA ASI yine usta jokeyi Ö.YILDIRIM ile adından söz ettirecektir. Rakibi olarak gördüğüm at ise eküri – sıklet avantajıyla PETİT KURT’tur.

6.KOŞU: Yer ayırt etmeksizin KARATAŞ’a alışık stiliyle güzel bitiriş dereceleriyle izlediğimiz ADINI SEN KOY şüphesiz bu koşunun en göze batan ismi olacaktır.

7.KOŞU: Uzun mesafede son 5 ÇİM yarışının 4.ünde oldukça kaliteli liderlikler elde eden KHAN OF GHOST’un hiç şüphesiz GÜNÜN BANKOSU olarak AGF’de yer alacağı şüphe götürmez bir gerçek.

8.KOŞU: 20 Ağustos tarihli 1100 Kum pistte uzak farkla geride 2.lik elde etmesine rağmen elde ettiği 1.07 lik Kum pist derecesi ile dikkat çeken TALİPCAN başta olmak üzere aynı koşuda 1 boy farkla TALİPCAN’ın gerisinde kalan BLED’i bu koşunun olmazsa olmazları olarak gördüğümü belirtmek istiyorum.

9.KOŞU: Yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş derecesini elinde bulunduran REKOR’un şüphe yok ki bu mesafede tabelanın üst sıralarına oynayacağı bir gerçek. Dolayısıyla Bankom demeden de geçemeyeceğim.

1.ALTILI

1.AYAK: 1 – 3 – 4
2.AYAK: 1
3.AYAK: 3
4.AYAK: 7
5.AYAK: 3 – 9
6.AYAK: 2

10 MİSLİ: 3.60 TL

2.ALTILI

1.AYAK: 7
2.AYAK: 3 – 9
3.AYAK: 2
4.AYAK: 4
5.AYAK: 4 – 6
6.AYAK: 6

10 MİSLİ : 2.40 TL

06 Cengo 06

1.7
9
1.2.4.6.8
1.2.4
2.5.8
2.3.6
16.20 tl

11
0
Tahmin paylaş.x
()
x