istanbul altili tahminleri bombaci

20 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) 9 KOŞU 9 TEK

Selamlar herkese balkon sezonunu kapattığım bu gece efsane bir bitiriş yapayım dedim. Dokuzda sıfır çekerekte efsane olabilirim bilmiyorum. Yarışların kum-çim olarak ayrıldığı gibi benimde yaz-kış sezonum var yazın balkonda, kışın şömine yanında yarış tahmini :) Bakalım sezonun son tahmininde  sonuç ne olacak. ???

1.koşu: Son koşusunda hatırlarsanız dördüncü safkan olarak süpriz beklediğim isim demiştim ve tabiri caiz ise çaktırmadan kulağımın üzerine yatmıştım. O yarışta gerçekten çok arka planda olduğu gibi ne adından nede sanından bahsediliyordu. İNCİ BONCUK ve sürdirek favori SO EMOTIONAL arkasında safkan beşinci gelmiş olsada birinci ile arasında sadece 3 boy fark var. Yarışı seyrederseniz yarışın başından sonuna kadar safkanda bir sıkıntı olduğunu “çıkartın şu salak şeyi” diye dile gelip bağırmak istediğini çok bariz olarak anlayacaksınız. İlgililerin de haklı olarak kulaklık takısını çıkarma kararı aldığı bu yarışta safkanın farklı koşmasını bekliyorum. Koca dokuz yarışlık programda yarın bu safkana bu kadar yer ayıran bir Allah’ın kulu tahminci göremeyeceksiniz ama ben ileride demiştim diyeceğim bu kesin. Safkan anneden aynı zamanda RADYOCU nun da kardeşi ve yarış sonrası iç pistte yapmış olduğu 1000/1.02 ve 400/24.2 rahat bitiriş ile çok risklide olsa (5) numaralı MAVİŞ alternatif BANKOM olup :) ilk rakip gördüğüm isim yine yarışı seyrederseniz bana “çala-kamçı girişme Özcan bi sal beni öyle gör” demediği kalan (3) COLONEL SWORD olacak. Bu işin üstadı Akın ile birlikte favorime ilk rakip gördüğüm isimdir. Yarış sonrası formunu giderek ilerleten ve artık daha ne yapacak dediğim son olarak 1200/1.14, 1000/1.00 ve 400/24.3 rahat bitiriş ile (1) ALEXANDRAPOLİ üçüncü şans verdiğim safkan olup yarışın süprizini ise artan formu ile (2) ASİ MERİÇ ten bekliyorum.

2.koşu: Son yarışında SERDENGEÇER ile giriştiği müthiş mücadeleden birincilik ile ayrılan safkan için burada ki rakipler çok basit olarak görülüyor ve bende aynı düşünüyorum kazanması çok doğal sonuç olacaktır (1) KAZDAĞI alternatif BANKOM olup :) ilk safkanımdır. Rakip olarak gördüğüm isimler ise son yarışına aldırış etmediğim ve hemen bir yarış önce PARPALİ ile atbaşı olan ve bu yarışta Özcan ile biraz daha farklı koşmasını beklediğim (3) MİRZALAĞA ve sorunlarından kurtulduğu anda altılıda 9 şiddetinde deprem yaratacak olan (4) KAFKASLIEFSANESİ dir.

3.koşu: Allam Allam ileride bir at sahibi olursam bana böyle bir at ver. Lütfen ben söylüyorum diye değil beni dinlemeyin imkanınız varsa safkanı seyredin. İlk ve son yarışını seyredin pistte nasıl yağ gibi aktığını, nasıl farklı olduğunu seyredin. Tü tü tü tü tü kırkbir kere maşşallah ayakları düz basın ilk ciddi yarışına çıkacak merakla bekliyorum. Kendisinden çok daha fazla yarış tecrübesi olan rakipleri önünde (3) COGENERATION bu zorlu mücadele de çok risklide olsa alternatif BANKOM :) olup ilk safkanımdır. Rakip gördüğüm isimler (1) PENDRAGON ve (2) SENATOR ALTUNBAŞ olacak.

4.koşu: Yarın 152 gün arası olsa da (5) İZBELİ yi büyük ihtimal AGF göreceğiz KAİZBERT yavrusu bunu gerçekten hak ediyor verdiği aranın değil ama mesafenin aleyhine olabileceğini düşünsem de kalite safkan kesinlikle alternatif BANKOM olmayı hak ediyor. Rakip olarak göreceğiniz diğer isimleri zaten AGF de de göreceksiniz ancak göremeyeceğiniz bir safkan var. 13 Eylül de ki son yarışında sürdirek favori ekürisi ISLAH önünde safkandan bahsederken daha pistlere çıkmadan ismini duydum değil ki ekürisi demiştim. Okurların daha bir hafta önce kullandığım bu ifadeyi çok net olarak hatırlayacağına eminim. Şimdi bunu laf olsun diye söylemediğimi anlayacaksınız. Şimdi alternatif banko olarak verdiğim ve yarın 152 gün arası olsada uzak ara AGF göreceğiniz (5) İZBELİ’nin son ve birinci geldiği yarışta bu safkanın arkasında sadece 1 boyla yer alan safkana bakalım o da ne ???!!! (9) NALIBALLI evet arkadaşlar ben 13 Eylül’de bütün Türkiye haklı olarak ekürisi ISLAH derken ben bilerek (9) NALIBALLI dedim. Çünkü sorunları olan bu safkan boş değil. Ve yarın bu koşuda süpriz aramak isteyen oyunculara tavsiye edeceğim safkandır diğer rakipleri şablonumda olacaktır.

5.koşu: Benim için yarış çok net olarak (9) PETİT KURT ve diğerleri şeklindedir. Anlaşılacağı gibi bu safkan yine alternatif BANKOM dur. Benim bu mesafede baz alacağım bir safkan ERSÖZLÜ dür. Bu safkanın arkasında yer alan safkan bana göre bu yarışta bir ölçüdür. Son yarışında bu safkanı bu mesafede boyunla geçen (4) LITLLE BIRD ilk rakip gördüğüm isim olup (3) KUPA ASI ve (5) I SAW THE SUN sonraki tercihimdir. Mesafe kısa olsada son yarışını çok beğendiğim (6) KEPEZ STORM ve yarışın bombasını gerçekleştirme potansiyeli olan (7) GÖLALAN süpriz arayan oyunculara tavsiye edeceğim safkanlardır.

6.koşu: Yazılarımı takip eden oyuncuların artık baz aldığım safkanları bildiğine eminim. Bu yarış için bunlardan bazıları GÜRSU, SAHİPBEY, RODOSTO, GÜRGÜR BABA gibi safkanlar ve bu safkanları hep farklı ve ön planda sizlere önerdim. Çok karışık olarak görünen yarışlarda bu safkanları hep tek olarak oturttuk. Bu safkanlara geçilse de sağlam mücadele eden Bası yarışlarda geçen ve son yarışlarına istinaden formunu giderek artıran (2) ADINI SEN KOY alternatif BANKOM olup rakipleri şablonumda olacaktır.

7.koşu: Benden daha önce hiç görmediğiniz bir tarzda tahmin okuyorsunuz ve birazda sıkıldığınızın farkındayım ancak yazımın giriş ve gelişme bölümü tamam sonuca çok az kaldı ve bir ayak sonra neden böyle bir şey yaptığımı anlayacaksınız biraz daha sabır. Bir oyuncu için bu yarışı tek beklemek büyük bir keyif. Yine hatırlayacağınız gibi dokuz yarışlık programda safkandan bahsederken büyük bir heyecanla 1. Altılı, 2. Altılı, yedili ganyanda dahil olmak üzere tüm oyunlarda BANKOM dur demiştim safkanda beni yanıltmamış nefis bir birincilik almıştı. Şimdi daha da heyecanlıyım ve daha da zorlaşan rakipleri önünde çok zorda olsa (4) KHAN OF GHOST bir kez daha alternatif BANKOM :) olup rakip gördüğüm isim (1) LAST POINT tir.

8.koşu: Yazları gündüz kışları ise yarış saatleri geri alınınca akşam programlarına tahmin yazmaya çalışıyorum ve altılı oynuyorum. Büyük bir kaşıntım yoksa genelde günü tek programla kapatmaya çalışıyorum. Onyedi Eylül günü akşam İzmir programına ne baktım ne ettim. Yine durup dururken bizim gruptan COMANDANTE den bir mesaj abi izmire bir oyun yaptım son ayağa 3 at yazdım 3 at daha yazıcam ne yazayım. Açtım şöyle bir baktım son zamanlar kafayı taktığım ve burada sizlere bahsettiğim ne ganyanlarla jokey oldu bu adam şimdi nerede dediğim pilotlardan Burak Averbak gözüme çarptı. Ne atı biliyorum nede puanını dedim ki: WINALOT yaz. :) Bu arada hemen söyleyim size daha önce bahsettiğim ve galopları yalan yanlış yazılmış dediğim GOBEN koşmasına rağmen bu defa garip nickli arkadaş aynı yarışta HAZARDAĞI tek demiş ve COMANDANTE o safkanı da tek atmış. İşin özü altılı beşte kalıyor ilk ayaktan yatıyor garip nickli arkadaşın verdiği tek yine geliyor işin hazin sonu son ayakta Burak Averbak 67 ganyanla geliyor ve altılı 57.000,- TL veriyor. Tabi biz gün sonunda salya sümük. Neyse düne gelelim bizim COMANDANTE akşam programına yine altılı yapıyor ben yine yokum beşinci ayakta bir bakıyorum altılısı beşte beş son ayak hepsi:)) oyun gelmiş bizde yine bir heyecan :)) altılı koşuyor Agf geliyor yüzde 5 lik at kafa burun ikinci ve COMANDANTE son ayakta AGF gelen atla 917 liralık bir anlamda teselli ikramiyesi alıyor. Son zamanlarda sürekli etrafında büyük bir şans dönen arkadaşım diyor ki : Yarın olsun İstanbul’u mahfedicem ne zamandır koşmasını bekliyorum hiçbir şekilde düşürmeyeceğim atı sormayacağım da -ben biliyorum kesin soracak- :)))  tek atacağım. Bende dedim ki son zamanlarda etrafında bu kadar şans dönen dostumu kırarmıyım? Bu miting yazımda onun Şeref’ine olsun. Elli tane tek adayım da olsa hepsinin yanına at yazar (2) OBRA REİS’ i TEK bırakırım. BANKOMDUR (2) OBRA REİS.

9.koşu: Gerçekten çok enteresan bir safkan ve sanki üzerindeki kara bulut bir kalksa böyle en az 3-5 yarış üst üste gelecekmiş gibi geliyor bana. 2017 yılında sadece iki defa 21 ocak ve 23 Ağustos’ta birinci gelen safkan arada ki yedi yarışın beşinde de tabeladan düşmedi. Bu yarışta sanki artık safkanın dili çözüldü adete ben sentetik ve uzun istiyorum sözlerine olumlu cevap verildi. (6) REKOR alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır rakipleri de şablonumdadır herkese bol şanslar.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5 /// 3-1-2

2.ayak: 1 /// 3 /// 4

3.ayak: 3 /// 1-2

4.ayak: 5 /// 9-7-3-2-6-4-1

5.ayak: 9 /// 4-3-5 /// 6-7

6.ayak: 2 /// 9-1-3-8-5

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5 /// 9-7-3-2-6-4-1

2.ayak: 9 /// 4-3-5 /// 6-7

3.ayak: 2 /// 9-1-3-8-5

4.ayak: 4 /// 1

5.ayak: 2 tek

6.ayak: 6 /// 2-3-5-4-1-7-8

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3 tek

2.ayak: 5-9-7-3-2-6-4-1

3.ayak: 9-4-3-5-6-7

4.ayak: 2 tek

5.ayak: 4 tek

6.ayak: 2 tek

7.ayak: 6-2-3-5-4-1-7-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Güzel Tekler :) Bol şanslar.

Mehmet28

bol şanslar

risk yok, 3 boy avans verir, 5 boy fark atar bunlara :)
işin geyiği ama iyi at, yanına at yazmaya elim gitmedi

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar bombacı yine eştirmişsin :))

Barışçı

bol şans kardeşim

06 Cengo 06

Bolşans kardeşim Bombacıdan değişik bir şablon :)

yavuzhan41

Bol şanslar dilerim.

Ramazan Yılmaz

Buda benim çıtır kupon herkese bol şanslar
5//
H//
2//
1.3//
1.2.4.8//
1.2.3.5.6.11//

Ramazan Yılmaz

Ayakta alkışlanacak kadar iyiydi Bombacı 4 bankoyla yedili altılı çifte beşli tüm oyunlardan tatminkar paralar kazanmak içten bile değildi. Lâkin değerlendiremedik şahsım adına canı gönülden tebrik ederim her yiğidin harcı değil bu işler :)

Ramazan Yılmaz

Eğerki yedili ganyanda son ayak tercihini bankonla denesen kesinlikle içerdeydi

Ramazan Yılmaz

Yiğidi öldür hakkını yeme Bombacı bu alemde teksin 😁

15
0
Tahmin paylaş.x
()
x