bursa altili tahminleri bombaci

20 EKİM 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ ( BOMBACI)

Selamlar herkese. Programın tamamında heran herşeyin olabileceği, her sonucun çıkabileceği bir günde az çok demeden bütçenize göre şansınızı denemenizi tavsiye ederim.  Bunu yaparken orayı indir burayı indir değilde az at ile önceden bildiğim veya takip ettiğim safkanlara öncelik verip yanına favorileri iliştirmek benim bu programda izleyeceğim yol olacak. Haliyle karşımıza riskli bir şablon çıkacak şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

1.ayak: ilk defa koşacak 2 yaş İngilizlerin şartlı 1 mücadelesinde ilk şans vereceğim isim (1) AS DE COEUR olacak. Eğer 15.10 tarihinde ki galobu doğru ise tekrarlaması durumunda gruba rahat hakim olur kanaatindeyim. İkinci sırada şans vereceğim isim ise (3) ERVURGUN olacak izmirden dereceli galoplarla gelen safkanın tabelanın ötesinde hedefi olduğunu düşünüyorum. İdman görünümü birbirine çok yakın olan safkanlar içinde üçüncü ve son sırada şans vereceğim isim ise (2) DECARLO olacak. Son düzlük dönüldüğü zaman birçok safkanın yerlerde sürüneceğini düşündüğüm yarışta kafa burun mücadele olsada en fazla iki safkan arasında olmasını bekliyorum. Yada birinci gelecek safkanla arka grup arasında 100 metre fark olabilir o derece uçuk bir mücadele olduğunu düşünüyorum. İçinize sinen safkana şans verin derim.

2.ayak: (7) DİLBAR kalite bir kısraktır. Mesafeye yatkınlığı ile de bende ön planda olan safkan Bursa kumunu söküp sökmeme anlamında şüphelerim olduğu formda rakibi (3) ASHRAQA önünde bu yarışa bütün ağırlığını koyacaktır. (7) DİLBAR’ın son 3-4 yarışta koştuğu ALFA KIZI, AMBERİM, FANCYCHANCY, BEAUGAZON, DUKE OF ISTANBUL gibi rakiplerinin olmadığı bu yarışta ben yanına at yazmayacağım. Yazana da laf edemeyeceğim bu mücadele de çok risklide olsa (7) DİLBAR benim BANKO tercihimdir.

3.ayak: Herkesin gözü (1) OLTACI ve (2) HACİVAT üzerinde olacak olsa da benim gözüm öncelikli olarak (4) KADRİŞ KIZI ve (9) YENİŞARLI üzerinde olacak. Vermiş olduğu dört aylık aradan sonra yarış gören (4) KADRİŞ KIZI oldukça yüksek potansiyele sahip bir safkandır. Yavaş yavaş toparlanma yolunda olan safkan burada oldukça fantazi bir seçim görünse de ismi burada bulunsun çünkü eğer istenilen düzeye geldi ise ileriki yarışlarda bu safkana ihtiyaç olacaktır. Son gün 1000/1.09 ve 400/27 çalışarak yapmış olduğu bitiriş ile bu yarışa son derece iddialı çıkacak olan (9) YENİŞARLI (1) OLTACI yı bitireyim derse kendisi biter ama bitmesini bekler ise bu sonlarda avlayabilir kanaatindeyim.

4.ayak: (1) GÜMBÜRGÜMBÜR 47 günde 6. yarışına , (6) MAVİ DALGA ise 44 günde 4. yarışına çıkıyor. Sanki böyle bir tuhaf hava seziyorum. Hani ilerisi muamma hazır ne kaparsak kar havası seziyorum. Şunu hemen belirtmem gerekir ise her iki safkanında idman görüntülerinin bu rakipleri önünde herzaman mükemmel olduğuna eminim. Ama bu demek değil ki diğerlerinin geliri yok. Ben mükemmel formu ile bu yarışta (5) KUTUP ve bir süre geri çekilen (3) BURKAL’a bu yarışta şans vereceğim.

5.ayak: Birbirine çok yakın safkanların mücadelesinde genel hava kimi dışarıda bıraksam o gelecekmiş gibi. (4) LA REYNA ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

6.ayak: Mesafe kısa olsa da bir deli gönül olan -ki umarım o manyak yarışlarından birini yapar- (1) DİLLERE DESTAN ilk saflanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-3-2

2.ayak: 7 tek

3.ayak: 1-4-9-2

4.ayak: 5-6-1-3

5.ayak: 4-5-6-7-1

6.ayak: 1-4-13-5-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar Banko tercihini yazmamışım ben ilave yaptım kuponuma :)

KadırAbı
Ziyaretçi
KadırAbı

Ya bombacı eskiden seni çok görürdük buralarda. O zaman daha güzeldi. Admin kim acaba? Sayfalar çok karışık ve fazla yorumcu var çok gereksiz kalite düşüyor

admin
Yönetici
admin

Site tasarım değiştireli uzun zaman oldu. Zamanla alışırsınız. Yazarların tahminlerine bu sayfadan ulaşılabilir. https://www.bankotahminler.com/yazarlar/

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Haklısın nasip bakalım karışık bir yarış zorlu bir yarış her sonuca açık bir yarış

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Selamlar Bolşanslar

Sadece bir tek at söylüycem eklemeni tavsiye ederim nasıl olsa çok at yazmışsın 5.koşu 10 bangbang.

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Dinlenip gelenin altılısı oynanır iki altılı yaptım bu bombacıdan.

1.2.3.5.7.9
7 tek
1.2.4.9
1.3.4.5.6
4.6.7.10
4 tek

Rastgelsin :)

admin
Yönetici
admin

%7 agf diyor sayın Bombacı :)

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Canın sağolsun kardeşim benim oyunum gidiyo ona kaldık yürü kızz zilli 😊