bursa altili tahminleri

20 EKİM 2017 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BİNBA STAR )

1.ayak: ERVURGUN-3- ve PRENS RORO-7- çalışmaları ile öne çıkan isimler.HILTI -6-çok klas bir ismin temsilcisi olup kesinlikle ihmal edilmesin.Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenen 1 tane G2, 2 tane de G3 kazanmış  galibi meşhur Mendip’in diğer temsilcileri DECLARO-2- ve GOMIS-4- daha sonra şans verdiğim isimler olup uzun süredir düzenli hazırlanan diğer bir  isim olan AS DE COEUR-1-, ekürili  GRAND HOPE-5-,erken gelişim gösteren temsilciler veren Cuvee tayı SANTA RUA-8- ve Tokaçoğlu ile ÖCALTAY-9-’a da şans verilerek ilk kez koşacak safkanlara eşit şans vermiş olalım.

2.ayak: ASHRAQA -3- Kocaeli’de güzel bir form tutarak Bursa’ya geliyor, favori olmayı hak eder ancak bu kez grup oldukça denkisimlerden oluşuyor.İnatçı yarış karakteri ile RAZİYE ANA -2- öncelikli rakibidir.PATIENT -5- ve DİLBAR-7-  sonlarda kanaat takıp uçacaklar.Bu gruba yetebilecek performansı ile SAMIRA-8- küçük ve orta ölçekli kuponlar için yeterli olup son ilgi çekici işi ile FOURTY FOUR-10-,Gündüzeli avantajlı LEA-4-,gününde olduğunda ters koşabilen ve Selim İpek ile uyumlu KÖREBE-9-,taylığında daha etkin performans göstermesine karşın çıkışa geçebilecek EL SUENA-6-,düzensiz çalışmasına karşın bu koşu için Kocaeli’de yapmış olduğu son işi fena olmayan JUAGO-11-,kaliteli bir isim olmasına karşın bir  süredir ara veren ve Doğu illerinde şansını deneyen LADY ALEN-1- ve Suat Kutlu’nın sahibi olduğu ARPELLO-12-’ya da şans vererek burayı da kapatma taraftarıyım.

3.ayak: Bu grup için yeterli bulduğum bitiriş dereceleri ve performansı ile OLTACI-1- zorlu  program üzerindeki ilk bankom!

4.ayak: Safkana öyle bir kilo yüklüyorlar ki, at kesinlikle nedir bu başıma gelenler vay arkadaş diye dert yanıyordur geceleri seyislerine.Yine de  66 kilo ile katılmış olduğu son koşusunda dahi formda bir  Egebeyi’ne geçilmesine karşın yıkılmadım ayaktayım dercesine diri gözüken GÜMBÜRGÜMBÜR-1- bu kez kısalan mesafede kazanmasını beklediğim isimdir,bankom. Bu safkana güvenemeyen yarışseverler müthiş bir kumaşa sahip olan MAVİDALGA-6-’yı değerlendirebilirler.

5.ayak: Henüz form tutamamış ve potansiyellerini  sahaya yansıtamayan istikrarsız safkanların biraraya geldiği çok karışık bir koşu, HEPSİ demek mantıklı olacaktır.

6.ayak: Bu pist ve bu tarz mesafelerde elde etmiş olduğu bitiriş derecleri ititbari ile rakiplerinden bir adım önde gördüğüm , alışkın olduğu binicisinin kantarması altında ZİLLİ-4- uzun süredir hasretini çektiği birinciliğe uzanmaya çok yakın.Safkana güveniyorum, bankom.

Kupon

3-7-6-2-4-1-5-8-9

3-2-5-7-8//10-4-9-6-11-1-12

1

1//6

H

4

27//64,8//129,6TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

TREV
Ziyaretçi
TREV

Lütfen verilen bilgilere dikkat; MENDIP, 1 tane G2, 2 tane de G3 kazanmış önemli bir safkan ancak G1’de tabelası bile yok, birçok G1 kazanmış bilgisini düzeltmek doğru olur…

admin
Yönetici
admin

Teşekkürler uyarı için. Yazarımız geldiğinde düzeltecektir.