bursa altili tahminleri

20 EKİM 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa programı her sonuca açık açıkçası hoşuma gitti biraz süprizle güzel bir ikramiye boyutu olabilir Herkeze bol şanslar dilerim.

1.AYAK : İlk start alacak şartlı mücadele ilk şansı mendip yavrusu 2 DECORLA‘ ya veriyorum. Hazırlıkları göz dolduran ismin Bursanın etkili jokeylerinden M.gündüzeli ile ön plana çıkan ismim oldu, ikinci şansı anne hattının orjin olarak değerli olduğunu düşündüğüm yapmış olduğu idman görüntüsü de güzel olan 1 AS DE COEUR, İdman pistindeki hazırlıkları boyunca kendisiyle birlikte çalışıp bugün sahaya çıkacak olan ve hazırlıkları fena olmayan 7 PRENS RORO , son olarak hızlı bir kan hattına sahip orjin pedigrisiyle 6 HİLTİ sıralamasıyla şartlı mücadeleyi geçiyorum.

2.AYAK : Günün zor yarışlarından birisi olarak gördüğüm ve süpriz çıkmasını beklediğim bu koşuda ilk şansı İstanbul pistinden gelen ve hazırlıkları oldukça güzel olan 6 EL SUENA‘ya veriyorum. Kocaeli pistindeki etkili hazırlıklarıyla göz dolduran 3 ASHRAQA, Kocaeli pistindeki hazırlıkları yine güzel olan 4 LEA, İzmir pistinde ki hazırlıklarıyla formda olan 5 PATIENT, Uzun bir aradan sonra yarış görerek nefes açan ve idman görüntüsüyle 8 SAMİRA , Bugün aradan sonra koşacak olmasına rağmen dinçlikle gireceği bu yarışında etkili bir sonuç alabilecek 10 FOURTY FOUR, Bu tip mesafeli yarışlarda sevdiği piste söz sahibi olabilecek 9 KÖREBE, son olarak son dördüncülüğü ile kıpırdadığın sinyallerini veren 12 ARPELLO, 7 DİLBAR sıralamasıyla geçiyorum.

3.AYAK : Bugün Zorlu mücadelere tanıklık ediceğimiz bir diğer koşuda burası birbirine denk isimlerin bir araya geldiği bu yarışta eleyebildiğim kadar ismi eleyip daha çok önde tuttuğum isimleri değerlendirdim. İlk şansı aradan sonra gördüğü yarışla toparlandığını idman görüntüsüyle gözler önüne seren 5 MÜNAYİM‘e veriyorum. Son kazandığı yarışındaki performansını koruyan 1 OLTACI , Bu grubun üzerinde isimlerle koşu koşmuş olan 9 YENİŞARLI sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum. Şablonunda yeri olanlar (  2,4,6,10) sıralamasını da değerlendirebilirler.

4.AYAK : Günün tek kupalı koşusu üç atla geçebileceğim bu koşuda biraz da kupon bedeli ve diğer ayaklardaki zorlukları göze aldığımda bu ayak da banko tercihimi kullandım. Son yarışında mesafe ve kilo birleşince yapabileceği fazla birşeyi kalmayan ismin bugün daha çok sevdiği mesafede yine rakiplerinin çok üzerinde kilosuna rağmen yapmış olduğu hazırlıkları ve kalitesini gözler önüne koyduğumuzda uyumlu binicisiyle kalitesine yakışır bir birincilik beklediğim 1 GÜMBÜRGÜMBÜR‘ü kuponumda BANKO olarak tek geçiyorum. Şablonunda yeri olan ve tek geçmek istemeyenler ( ŞÜKRÜ , MAVİDALGA) ikilisini yazarak rahat bir yarış izleyeceğini düşünüyorum.

5.AYAK : İlk bakıldığında performans olarak etkisiz kalan isimlerin yer aldığı bir koşu gibi gözükse de daha çok ön planda tuttuğum üç ismin bu yarış için yeterli olduğunu düşünüyorum. Hazırlık aşaması ve idman görüntüsüyle ilk şansı 1 DARK  KHAN ‘a veriyorum. Uzun metrajlı yarışlar da etkili koşabilen ismin bugün dişi rakiplerine göre bir adım daha önde olduğu kanaatındayım. İkinci şansı Bugün yarışın tatlı süprizlerinden gördüğüm 4 LA REYNA ve son olarak idman görüntüsü güzel olan 6 SWORD DANCING sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

6.AYAK : Günün karışık ve zor yarışınlarından biriside kapanış ayağında kısa mesafeli bu sürat yarışında imkanlarınız doğrultusunda fazla at yazmanızı tavsiye ediyorum. Sıralamam İzmirden çok formda gelen bu grubun üstünde olduğunu düşündüğüm 13 SOĞUK ÇERMİK,İstanbul pistinden gelen ve çalışmaları güzel olan 5 SARAYCARİYESİ, Ara sonrası yarış gören ve bu tip mesafelerde güzel koşabilen 12 PAROLA, İzmir pistinden gelen kısa mesafeleri seven 3 TUNCAL HANIM, Yarış hazırlıkları yeterli olduğunu düşündüğüm 4 ZİLLİ ve son olarak Kocaeli pistinin ilk defa dışına çıkacak olan ve koşarak form tutan süratli isim 9 FAYTONLU AYŞE sıralamasıyla kapanışı yapıyorum.

ALTILI ŞABLONUM 

1.AYAK : 2,1,7,6

2.AYAK: 6,3,4,5,8,10,9,12,7

3.AYAK: 5,1,9 /// 2,4,6,10

4.AYAK: 1 /// 4,6

5.AYAK: 1,4,6

6.AYAK: 13,5,12,3,4,9

TUTAR : 116,64 TL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

at kalite, olimpiyatlarda boy gösterecek yakında halterde ayrıca